Přehled katalogu
- 314 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 40% S fotografiemi
Nalezeno 314 výsledků
Procházejte stomatologická klinika v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 314 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 7,157 recenzí a hodnocení.
“Profesionální přístup, příjemné prostředí.”
“Paní doktorka je velmi příjemná a proto ji můžu doporučit. To samé platí i o sestřičce a paní recepční”
“Moc milá slečna hygienistka, vše hezky lidsky vysvětlí a samotné provedení hygieny je naprosto precizní a hlavně vůbec nebolí, moc díky.”
“Na dentální hygienu chodíme k paní Vaškůjové pravidelně řadu let celá rodina, včetně našich dětí. Dříve jsme v Brně měli možnost se seznámit s ošetřením v jiných ordinacích, ale dentální hygiena v Rosicích nemá srovnání. Nelitujeme cestovat pár kilometrů z Brna do Rosic s možností parkování přímo před domem s ordinací. Odměnou jsou nám poskytnuty nadstandartní služby v příjemném, čistém prostředí s velmi citlivým a empatickým přístupem. Vřele všem doporučujeme.”
“Úžasná paní doktorka i sestřička. Profesionální přístup. Moc doporučuji.”
“Jsem moc spokojená s první návštěvou :) .”
“Nejlepší zubní praxe v Brunnu. Vřele doporučuji. Velmi přátelské k dětem.”
“Paní Klárka je opravdu člověk na správném místě. Jde vidět, že ji práce baví a je to sympatická a milá osoba. Dnešní návštěva mi rozhodně zlepšila den,mimochodem ten květináček ve tvaru zlatého zubíku je super :)”
“Pan doktor Resch - vynikající odborník,empaticky,bez obav I při větším zákroku.Doporucuji.”
“Příjemná návštěva, svědomitý přístup, rozumná cena.”
“Skvělý profesionální přístup, pečlivost, trpělivost. Paní je velmi sympatická a umí to dobře s dětmi. Pokud už jste dlouho nespojili příjemné s užitečným, tak navštivte právě dentální hygienu u M. Mazalové a udělejte něco pro zdravé zoubky :-) Děkujeme”
“Paní doktorka i sestřička jsou nejhodnější lidé široko daleko. Nejen že mě vždy vezmou akutně ještě ten den, ale také mají svatou trpělivost a velmi vstřícné jednání.”
“Naprostá spokojenost. Vše se vysvětluje před i při výkonu, vždy jsou usměvavý a milý. Rád k ním chodím.”
“Velice šikovná mladá dentální hygienistka. Velká spokojenost!”
“Měla jsem obrovský strach ze zubařů, díky paní doktorce Gálové a panu doktoru Pilarovi je strach pryč. Opravdu lidé na svém místě.. Jinak i kolektiv sestřičky, paní recepční moc úžasný, všichni moc milý, děkuji”
“Velice profesionání zubní ordinace,empatický přístup k pacietovi.”
“Dobrý přístup, skvělé jednání , vřele doporučuji. Dentální hygiena”
“Byla jsem u paní Šidlové na dentální hygieně a jsem moc spokojená. Zuby vyčistila perfektně a dostala jsem různá doporučení, jak se o zuby lépe starat. Moc děkuji a přijdu zas!”
“Hledal jsem náhradu pro sebe a syna za naší paní zubařku, která odešla do důchodu a musím říct, že jsem velice rád, že jsem narazil právě na tuto zubní ordinaci. V prvé řadě jsou zde všichni příjemní, usměvaví, mnohdy mám co dělat, abych se vydržel nesmát, ale co hlavně jsou to fakt PROFÍCI na svém místě. Pro mě škoda, že jsem takovou péči neměl dříve, nemusel jsem nyní řešit spousty problémů, které mi ovšem tady opravili na 1*.”
“Nemohu nic víc než doporučit. Přes 10 let jsem nebyl u zubaře z důvodu špatných zkušeností z dětství a zde mě mého největšího strachu v životě naprosto zbavili. Jelikož jsem si vyzkoušel obě ordinace, musím zmínit, že celému Zubisku jsem nesmírně vděčný! Děkuji!”
“Profesionální přístup, super práce :) Děkuji”
“Doposud jsem neměla se zubaři jedinou dobrou zkušenost, tudíž mám z nich docela hrůzu. Avšak pan doktor Chatrný mě dnes na pohotovosti přesvědčil o tom, že ne ze všech musí mít člověk strach. Má velmi lidský přístup, milý a příjemný. Sestřička úžasná a usměvavá. Prostředí také velmi příjemné. Dávám 5hvězdiček a jen lituji, že ho mám daleko od domova. Jinak bych k tomuto doktorovi chodila.”
“Skvělý personál s profesionálním přístupem, zákrok odvedený bez jakýchkoli problémů. Úplná spokojenost”
“Pani doktorka Konečna je pečliva a snaží se vždy provést výkon na nejvyšší urovni. Dřive jsem jezdil za ni do Brna a nyní jsem rád, že má ordinaci v blízkosti mého bydliště.”
“Super! U Paní zubařky jsem si nechal udělat 14 zubů v rekordně rychlém čase cca 4 měsíce, pokaždé maximálně profesionalně po dvoutýdenních termínech. Paní doktorka se mě ujala iv těchto těžších "covid" časech, za což jsem jí neskutečně vděčný. Každý zákrok proběhl s maxilmalní spokojeností, Paní zubařka je velmi ochotná a ráda probere s pacientem jeho stav a odborně poradí ve všem, co pacienta vyvaruje od situace, kde jsem byl já. Ještě jednou děkuji Paní doktorce, a vřele tuto kliniku doporučuji, pokud Vám na Vašich zubech záleží.”
“Moc doporučujeme . Naprosto bezbolestné ošetření , dcera byla s paní nadšená.”
“S ošetřením dcery jsme byli maximálně spokojeni. V této ordinaci se setkáte s citlivým a vlídným přístupem, paní zubařka i sestřičky jsou velice trpělivé. Před každým úkonem vše krásně vysvětleno a ukázáno na plyšákovi :-).”
“Velmi příjemné prostředí, kam se člověk nemusí bát přijít. Pan zubař je ne jen empatický a vřelý, ale hlavně je velmi zručný. Jeho asistentky jsou rovněž skvělé, tudíž můžu jen vřele doporučit.”
“Jediný zubař, ke kterému se nebojím chodit. Velmi příjemné prostředí. Mimo sám fakt, že jde o zubařskou ordinaci. :)”
“Dentální hygiena, perfektní přístup, naprostá spokojenost”