Přehled katalogu
- 419 Firmy celkem
- 2.8 Průměrné hodnocení
- 65% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 419 výsledků
Procházejte stěhovací firma v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 419 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 2.8/5 na základě 9,067 recenzí a hodnocení.
“Velká plocha pro manipulaci. Rychlá vykládka.”
“Vždy bezproblémové odbavení a díky tomu, že zde většinou nikdo není tak taky velmi rychlé.”
“Rychle vyloženo. Čekali po hodinách. Jízda po rampě s velkým vyžaduje trochu zábavy. U firmy se obecně spát nedá, ale hned vedle je parkoviště finančního úřadu.”
“Klasická vecnicka pošta, kde najdete více méně vše co se dá od pošty očekávat, nevýhodou je dlouha polední přestávka, kdy Vám nezbyde nic jiného než návštěva nedaleké pobočky v Letovicich.”
“Za firmu Letrans s.r.o., doporučejeme, komunikace, rychlost, proplacení faktur dle dohody. Děkujeme za spolupráci”
“Ulozny kontejner jsem potreboval zajistit kvuli rekonstrukci bytu cca 60m2 a kriteriem byla vzdalenost, cena a zabezpeceni. Vyuzil jsem pobocku Sklady-Stanek v reckovicich, v hlidanem objektu kasaren. Cena za pronajem byla ferova, bez nejakych kauci a dalsich zbytecnych nakladu. Pristup ke kontejnerum byl kdykoli. Komunikace s panem Stankem byla vyborna. Kontejner jsem mel pronajaty na dva mesice s moznosti prodlouzeni, coz jsem vyuzil do konce zari. Vzdy jsem zavolal panu Stankovi, doslo k zaplaceni a pronajem bezel dal. Mohu jen doporucit a urcite vyuziju sluzeb v budoucnu, kdyz bude treba.”
“Profesionální přístup, skvělá spolupráce. S takhle rychlým placením faktur jsem se v dopravě ještě nesetkal - super, jen tak dále!!!”
“PPL box pro vyzvednutí zásilek u benzínky D-Oil”
“No s tím doručováním je vždy problém když si člověk připlatí službu, ale jinak u přepážky jinak služba v pohodě a příjemní.”
“Malá pošta, milé paní. Vždy vyřídím všechno co potřebuju. Pouze 2 přepážky ale většinou bez dlouhého čekání ;)”
“Čtu zde velmi negativní recenze, ale mají pravdu, před dvěmi, i více lety, byla tato pošta špatná a velmi pomalá, ale co se týče nynějšího stavu je pošta v mnohem lepší. Čtu zde, že byly otevřené dvě přepážky. Ve staré poště možná, ale vždy když jdu do pošty, tak vidím všechny (až na jednu, max dvě) otevřené po celou dobu. Co se týče čekání, je to mnohem lepší, ale taky se stane, že člověk vychytá špičku. Dle mého názoru, jsou tyhle staré recenze irelevantní a nemělo by se na ně brát zřetel”
“Za mě osobně velká spokojenost zvláště se zaměstnankyněmi u okénka. Co se týká otvírací doby tak se domnívám, že jejich pracovní náplň spočívá také v příjmu a třídění příchozího zboží a s tím plynoucí i administrativa, které je čím dále více... Sebekritikou začněme hlavně u sebe, ta v dnešní době hodně chybí, ale kritizovat je vlastně fenomén dnešní doby.”