Přehled katalogu
- 2,032 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 2032 výsledků
Procházejte restaurace v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,032 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 880,119 recenzí a hodnocení.
“Chodím se jistě docela často a sem tam se spletou při objednávce nic vážného ale jinak fajn”
“Dali jsme si langoš a byl super, obsluha taky příjemná.”
“Je to skvělé ale dal bych větší klid”
“Jídlo je velmi dobře dochucené. Nejsem vegetarián, ale jídlo mi velmi chutná. Jsou to zase jiné chutě, než na které jsem zvyklá. U jejich svíčkové bych nepoznala, že nepotkala maso, výborná. Doporučuji.”
“Perfektní a milá obsluha Jidlo jako doma. Víno výborné!! Moc doporučujeme”
“Dali jsme si z manželkou rychlý oběd při pracovní cestě a musím podotknout skvělé maso, dobře dochucené za nás prostě boží.”
“Bylo to opravdu příjemné, potěšilo mě perfektní jídlo, příjemná obsluha. Děkujeme.”
“Za mě výborné kebaby za nižší cenu než třeba v centru Brna. Tolik špatných hodnocení, přitom vše vypadá v pořádku a chodím sem už roky. Velká tortila zasytí celé odpoledne :) za 145,-”
“Obsluha byla v pořádku, obsloužili nás okamžitě. Hned nám přinesli i polévku. Dali jsme si jenom česnečku, byla dobrá, velká porce.”
“Skvělé ceny za dobré jídlo. Sekaná v housce či párek v rohlíku jako malá svačina dostatečně zasytí a hotovky, které jsou k dispozici v rámci obědu určitě neurazí. K nim vždy výborná polévka za 1,- a jako dezert mohu doporučit borůvkový croissant se šlehačkou. Bistro jak má být.”
“Útulná hospůdka, hořící krb (byli jsme tam v zimě), pivo dobré. Není co vytknout.”
“Kvalitní jídlo za dobré ceny. Ochotný personál vždy pořadí.”
“8/2025 v nabídce restaurace jsou klasická jídla, tedy guláš, výpečky, plněné knedlíky, řízky, smažené sýry apod.. Porce byly velké a jídlo chutné, cenově v rozmezí 169-229Kč. Sezení je možné venku pod slunečníky nebo v restauraci. Nečekali jsme dlouho a obsluha byla příjemná. V polovině restaurace začíná muzeum, kde se platí 145,-Kč na osobu za prohlídku. Byli jsme spokojení.”
“Naprosto pohodové občerstvení v le dvoře usedlosti. Pohodový pán za pípou, Radegast 12 za 45 korun. Nejlepší místo pro parný den:)”
“Dnes jsme zde byli na rodinném obědě a díky tomu jsem se rozhodla i pro tuto recenzi, která je zároveň i mou první tady na googlu(myslím). Restaurace působí úžasně, je moc hezká a jde vidět že personál a majitele si na vzhledu potrpí. Obsluha byla vcelku příjemná i ochotná, ale vzhledem k tomu že jsem z oboru, bylo by vhodné na ni ještě trochu "zamakat". Co ovšem musím extra vyzdvihnout, tak jídlo!!! To bylo neskutečně úžasné, dokonale, čerstvé, hezky nazdobené a božský chutné!! Vážně nebe!!! A vzhledem k tomu že asijskou kuchyni miluji a dávám si ji vcelku často v různých restauracich, tady tato malá restaurace v nákupním centru v Ivančicich po dnešku patří mezi moje č.1! Též mě velmi potěšilo když se obsluha při objednání sama zeptala zdali chci-nechci ostré!! Jen tak dál! Restauraci vřele doporučuji! ❤️”
“Děkujeme za skvělé obědy a doporučujeme.”
“Jídlo nám moc chutná. Doporučujeme”
“Nejsu sice takový gastro expert jako Thomášek Kolb, ale přišlo mně že ten langoš byl naprosto fantastický. Především jsem se zaměřil na “langoš kečup jen na okraji” část. Opět bych rád připomněl že nejsu úplně Pohlreich ale můj langoš kečup i mimo okraj. Taky bych byl rozladěný z toho kdyby mně někdo dal jenom fritované kolečko suchého těsta, ale to se mně naštěstí nestalo.”
“Paní nám dala ochotně vodu pro pejska zadara. Tak jsme si tam dali pití a pohoda. Příjemná obsluha”
“Cenim rychlost borců, se kterou kebab připravili, za minutu mi jel rozjezd a diky klukům jsem to stihl a ještě se i dobře navečeřel”
“Výborné jidlo nechapu jak tato restaurace má tak malé hodnocení”