Přehled katalogu
- 359 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 90% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 359 výsledků
Procházejte květinářství v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 359 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 16,082 recenzí a hodnocení.
“Řezané květiny nemám rád vůbec a živé tak často nepotřebuji. Proto nejčastěji využívám toto květinářství jako výdejní místo CEWE Fotolab. Ale obsluha vždy příjemná, milá a vstřícná, což podtrhuje neotřelá atmosféra tohoto pečlivě udržovaného obchůdku. Spousty všlijakých zajímavých dekorací a sezóní nabídka víceméně pokojových či balkónových rostlin, myslím jsem v sezóně zahlédl i nějaké sazeničky zeleniny. Příjemné místo...”
“Napíšu na IG jakou květinu a cca za kolik, tentýž den mám odpověď a na domluvený den a čas vždy nachystané. Kytky jsou nádherné a poměrně dlouho vydrží. Můžu jen doporučit.”
“K paní Mynaříkové jezdíme pro květiny už dlouhá léta a jsme vždy spokojení.”
“Moje babička říkávala:"neexistuje člověk ten,který se zavděčí všem".Myslím si,že někteří kritizující lidé,by si měli otevřít své vlastní podnikání,aby ochutnali, jaké to je a obzvlášť práce s kytkama je velmi náročná,protože nemají záruční lhůtu jako konzerva 2 roky.Poměrně často navštěvuji kytkárnu a pokaždé se setkávám s milým,vstřícným a přátelským přístupem.Vždy jsem měla nádherně uvázanou kytku,vždy mi dámy poradily a pokaždé jsme se vzájemně obdařily úsměvem.Kytkárna je nádherná s příjemnou atmosférou.”
“Velký výběr, ceny přijatelné. Já jsem naprosto spokojená.”
“Jedním slovem perfektní. Jak s dodáním zboží, které je úžasně zabaleno, tak s přístupem k reklamaci, kdy jsem byla informována, že nastal problém se zaslanou kytkou a na prodejně bylo vše vyřešeno k mé spokojenosti. Určitě to není poslední nákup.”
“Pokaždé jsme moc spokojení. Hrozkovi jsou ochotní a milí, vždy vyjdou vstříc. Svatební kytice od paní Hrozkové se všem moc líbila, byla přesně podle mých představ.”
“Kdybych mohl dám i šest hvězd :-) Skvělý přístup k zakaznikovi.Byl jsem i vždy spokojen s výběrem drobného dárku.Personál má spoustu skvělých nápadů.Naposledy to dohnalo ženu až k slzám. Ještě jednou díky a těším se na Valentyna.”
“Parádní nakupování, ochotní prodavači, hodně zboží, dražší zboží.”
“Skvělá vazba, perfektní květinářství v Pohořelicích”
“Pokud hledáte nejlepší květinářství na Moravě, tak jste ho právě našli. Paní majitelka a i kolegyně, jsou strašně šikovní, pracovití a příjemní lidé. Osobně jezdím za paní majitelkou asi 7 let, ikdyz jsem se několikrát stěhoval. Takové květiny, které zde dostanete, jinde nedostanete, alespoň co se kvality a zpracování kytice týče. V létě ve vedrech 10 dní a v zimě klidně 14 dní vydrž. Neuvěřitelné pugety vypadající za velmi drahé peníze, zde dostanete za polovinu co jinde, jelikož tady své práci rozumí a dělají ji s láskou. Jezdím pro kytky 40 km s naprostým klidem, že úspěch bude vždy zaručen, ať už pro muže, tak hlavne pro ženy. Zde vám uvážou na co si vzpomenete i na co by jste nikdy ani nepomysleli, že se z toho dá udělat kytice. Už od první kytice, kterou jsem zde pro přítelkyni zakoupil, jsem věděl, že je to láska na celý život :D valentýn, výročí, narozeniny, rozne příležitosti... Paní nám dělala i svatbu, protože moje nastávající, její práci prostě miluje a nechce už nikdy od nikoho jiného kytici. Ty hrůzy, co koupíte všude po Brně, nedejbože v obchodnáku si můžou nechat. Tady dostanete nejenom vždy čerstvé květiny, ale hlavně vždy maximální výsledek při předávání. Vždy si myslím, že už manželku nemůžu překvapit, ale opak je pravdou. Květinami od Paní Jane se vždy ráda pochlubí a je to opravdu dominanta domu, kde její květiny stojí ve váze. Přeji mnoho pracovních úspěchů, nejen v květinářství, ale i nově na zahradách a úpravách veřejné zeleně u domu, které také s vaším teamem vypadají skvostně. Více takových jako vy, tak lidé neznají slovo "stížnost". Přejí Nekudovi”
“Toto zahradnictví mě velice překvapilo. Není zde největší výběr, ale za to velmi kvalitní výběr květin, které v našich podmínkách vydrží. Personál je velmi vstřícný, jen je potřeba si ho vyhledat. Ceny jsou poměrně dost nízké na Brno. Kromě klasického sortimentu venkovních květin stromů a keřů, jsou zde i interiérové květiny, řezané květiny, ale i veškeré substráty, květináče apod. Navíc je zde parkoviště. Platba kartou také.”
“Vždy něco nového, nádherné kytice s nápadem, čerstvé květiny co vydrží a obsluha s úsměvem. Jsou skvělí na radu i vazbu. Rádi přijedeme zase. Děkujeme”
“Velmi příjemná obsluha a pěkný výběr. Nádherná růže za 99kč s ampulkou na vodu za 15kč. Slečna mi dala i dobré rady jak zacházet s květinou, aby dlouho vydržela :)”
“Krásné Vánoční jedle, příjemná obsluha, dárečky po nákupu. Velmi hezké prostředí.”
“Mohu jen doporučit. Smuteční kytici bylo možno objednat a zaplatit online, byla na smluvený čas nachystaná, vazba moc hezká.”
“Úžasný podnik. Naprostá záchrana. Měla jsem objednanou květinu z jiného květinářství, která byla obrovským zklamáním a nebyla absolutně vhodná jako dar a už rozhodně ne jako produkt za danou cenu . Květinu jsem donesla sem, a holky za pár minut udělaly naprostý zázrak. Do daného rozpočtu květinu upravily a přetvořily ji k nepoznání. Celá situace zachráněna jen díky tomuto místu. Příště jen tady, už jen z vděčnosti za celou situaci. Obrovské díky ! ( fotografie před a pak foto jak holky kytku zachránily)”
“Skvěle místo pro nákup květin, zeleniny, ovoce a u toho si dát něco dobrého a zabavit děti. Máme to vždy jako malý výlet”
“Mílá, příjemná a ochotná paní prodavačka mi v pátek těsně před zavíračkou bez ohledu na čas a s úsměvem ochotně uvázala krásnou kytku. Výborná práce moc děkuji Libor”
“Velký výběr květin. Příjemný personál. Vřele doporučuji.”
“Chodim kazdych 14 dni s vzdy moc spokojen”
“Krásné kytky, vypěstované v místě. Dlouho vydrží a poměr cena/výkon bezkonkurenční :).”
“Krásné květiny, které udělají radost každému. Většinou velký výběr. Vždy dokonalá vazba za okamžik. Také lze zakoupit velké množství dekorací. Obsluha pohodová, prostředí interiér příjemné. Možnost platby kartou je samozřejmostí, ale potěší.”
“Pro náš svatební den jsme si vybrali květinářství Kytka jako Brno, protože jsme jejich tvorbu už delší dobu znali a jejich kytice se nám vždy moc líbily. Na předem domluvené schůzce jsme s floristkou probrali všechny důležité detaily – od druhu a počtu květin až po samotné dodání a aranžování. Ve svatební den dorazil tým floristek přímo na místo, kde se postaral o kompletní květinovou výzdobu. Vše probíhalo naprosto profesionálně, s citem pro detail a krásu. Každá květina byla dokonalá – od mé svatební kytice, přes kytice pro maminky, až po korsáže pro ženicha a tatínky. Výzdoba sálu i slavobrány byla nádherná a přesně odpovídala naší představě. Se službami i přístupem jsme byli maximálně spokojeni a Kytku jako Brno můžeme s radostí doporučit každému, kdo hledá floristky se smyslem pro eleganci, harmonii a preciznost.”
“Dostala jsem kytici od kolegů. Nádherná, obrovská a dokonale vyladěné barvy. Vázala paní Nikola. Mohu jen doporučit.”