Přehled katalogu
- 42 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 33% S fotografiemi
Nalezeno 42 výsledků
Procházejte komunitní zdraví v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 42 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 2,332 recenzí a hodnocení.
“Skvělá lékárna a ještě skvělejší, vstřícné a šikovné lékárnice!”
“Pokud hledáte kam se posunout z návštěv gymu a posilování na strojích, jako já, tak je to ideální místo, kde vám opravdu poradí a budou se vám věnovat trenéři, kteří ví co dělají :-)”
“Do Spojky chodím na lekce pravidelně od jejího otevření. Atmosféra je velmi příjemná, téměř až rodinná, díky čemuž se zde člověk cítí opravdu vítaně. Všichni lektoři jsou milí, profesionální a věnují se každému účastníkovi s individuálním přístupem. Vřele doporučuji všem, kdo hledají místo, kde mohou cvičit s radostí a pod dohledem zkušených odborníků. Jako bonus si před a po lekci můžete vychutnat čaj, kávu a nějaké dobrůtky:)”
“Fitko malé jen na první pohled - pouze při vyšší návštěvnosti může jeho šest místností působit trochu stísněným dojmem, ale zejména proto, že jsou napěchovány širokou paletou starších, ale dobře funkčních a často i nezvyklých přístrojů a spoustou dalšího náčiní.”
“Bojím se klinik a nemocnic ovšem u kliniky FertiCare Znojmo jsem se vždy cítila velice příjemně.Paní doktorka a slečna koordinátorka super vždy milé, vstřícné a hodné .Vždy jsem se s němi pořádně zasmála vše pečlivě vysvětlily.Čekárna moc útulná bylo příjemné tam sedět.Já nemůžu vůbec nic vytknout.Vždy se mě po zákroku ptaly jak se cítím a jestli je vše v pořádku šlo vidět,že jim vážně záleželo na tom aby vše proběhlo v pořádku a bez komplikací.”
“Naprosto skvělé! Moc příjemná atmosféra, nápomocní lektoři, možnost sprchy po lekci!”
“Pěkné, nové, dostatek místa na parkování, milý personál... Trosku nepříjemné může být denní světlo přes stropní okna když hodně svítí sluníčko, ale většinou se to dá zvládnout”
“Velmi příjemný personál, opravdu pomáhají dětem jek se dá. Lide na svém místě, opravdu fandím...”
“Skvělé místo na posezení s dětmi. Krásné místo a dětské hřiště. Výborné točene nápoje a i kávička byla fajn.”
“Perfektní, dá se odcvičit úplně vše!”
“Do pobočky na poliklinice Viniční jsem přišel z důvodu Bellovi obrny. Milý personál mi vše vysvětlil a vytvořil rozpis procedur. Dnes, po mém 10. individuálním sezení a elektrostimulaci, mi rehabilitace skončili a chtěl bych tak ještě jednou poděkovat Mgr. Peteru Baranovičovi, se kterým jsem absolvoval všechny rehabilitační procedury a který můj problém zcela napravil. Byl velmi milý, příjemný, zodpověděl všechny mé otázky a především mi pomohl. Jak je z mé recenze nejspíš poznat, tak toto rehabilitační centrum a Mgr. Petera Baranoviče mohu jedině doporučit.”
“Naprostá spokojenost . Je fatk že o proti podmínkám , které tam byli před 8 roky se to hodně změnilo ... Přístup sestřiček a vychovatelek , byl naprosto fantastický :) Nejkrásnější vzpomínky mám na paní Šustrovou :) Supr , držím Vám pěsti”
“Dobrý den. Oční kliniku Oftal navštěvuji několik let.Podstoupila jsem operaci obou očí. Mockrát děkuji celému týmu na operačním sále. Děkuji recepčním, sestřičkám a hlavně paní doktorce Mudr. Pavle Starzyk za profesionální a lidský přístup. Ráda se k vám vracím. Ilona Prchalová.”
“Paní doktorka MUDr. Venclíková je skvělá. Profesionální jednání a nadstandardní přístup. Srdečně doporučuji!”
“Nově postavené zdravotní středisko ve Velkých Bílovicích.”
“Tento gym se skvělou trenérkou mi změnil život. Zhubla jsem už 7kg a začínám se cítit opravdu dobře. V gymu funguje úžasná komunita. Opravdu mě to baví a jsem velice vděčná, že jsme do toho s kamarádkou šli. Navíc jsou zavedené i lekce s dětmi, což mi parádně vyhovuje. Určitě budu chodit dál ❤️ Děkuji za všechno ❤️”
“Paní Gašparcová je profesionál ve svém oboru. Má vřelý a přátelský přístup. Zvolené prostředí je příjemné a člověk se v něm cítí uvolněně.”
“Po jedné stopě super zábava a vyprávění z cest které opravdu vtáhne do děje a všem doporučuji. Byl jsem zde poprvé a sál byl plný chtělo by to trochu hlídat vzduch a židle už mají něco zasebou a všem co semnou byli dost bolel zadek.”
“Akce pro děti, pravidelné sportovky, parkour, sportovní turnaje a spolupráce s obcí.”
“Jezdím jsem k praktické lékařce. Paní doktorka Procházková je fajn žena i její sestřička. Jsem u ní spokojená.”
“Pan doktor a sestřička- dokonalý tým! Jsou laskaví, empatičtí, prostě profesionálové na svém místě! Sestřičky by se k této sestře měly chodit učit, jak s pacienty! A pan doktor je balzám na tělo i duši!! Byla jsem tam dnes poprvé a ke Svaté Anně jen když nebude možné jít sem. Děkuji vám oběma!! Věra Kohu’tová .”