Přehled katalogu
- 518 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 65% S fotografiemi
Nalezeno 518 výsledků
Procházejte kavárna v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 518 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 139,951 recenzí a hodnocení.
“Skvělá obsluha,káva i ,, ňaminky ,, za me 100%”
“příjemná malá kavárnička, mají tam dva králíčky, které si můžete pochovat. ceny jsou přijatelné a slečna byla příjemná ☺️”
“Do kavárny jsem zavítala jen na chvíli, ale chai latté, které jsem tu dostala, z toho udělalo nezapomenutou zastávku. Hned po přinesení mě nadchl krásný latté art – drobný detail, který vykouzlil úsměv ještě před prvním douškem. Obsluha působila příjemně a prostředí kavárny je přesně to místo, kde se člověk rád na chvíli zastaví, zvolní a užije si svůj šálek klidu. Ráda doporučuji dál a určitě se sem vrátím.”
“Tak tohle je parádní místo! Moc díky milé obsluze (odpolední směna 5. 10.) za rychlý servis. Určitě se ráda zase vrátím, zvlášť, když se v podloubí ukrývá i pingpongový stůl. :)”
“Stylový podnik, který se nebojí uspořádat narozeninovou oslavu pro 30 lidí. Krásné a klidné prostředí, zajistí výzdobu na přání, dort na zakázku VÝBORNÝ, raut bezkonkurenční. Vše dle domluvy, paní vedoucí moc sympatická a vstřícná. Děkujeme moc za příjemně strávený čas, veškerou péči a splněné požadavky! Již podruhé a znovu jsme byli moc spokojeni. Doporučujeme!”
“Káva byla moc prima a zákusek ("Míša") byl prostě úžasný. Kavárenský "šum" odpovídá velikosti prostoru a počtu lidí, nijak nepříjemný. Pět hvězdiček si zaslouží také usměvavý a příjemný personál.”
“Pěkná a útulná kavárna s úžasnou atmosférou přímo pod Špilberkem. Obsluha velmi milá. Potěšil výběr řemeslných piv, která byla opravdu vynikající.”
“Naprosto úžasné místo. Všem doporučuju. Atmosféra v baru je naprosto úžasná hlavně díky Carmelovi, který se svým zákazníkům věnuje na 100%. Teresa, hokejista a moderatorka”
“Příjemná obsluha, dobrá Tom's pizza.”
“milujeme to tu, naprostá spokojenost. určitě se vrátíme❤️”
“Velmi chutná snídaně, velká porce, příjemná obsluha. Děkujeme:)”
“Vyškovská čajovna prošla před pár lety obrovskou rekonstrukcí a od té doby směřuje jen k lepšímu. Na výběr je velké množství čistých čajů, za zmínku stojí ale také různé studené varianty a rozličné maté mixy. Pokud se vám nechce sedět uvnitř, můžete se usadit na pěkně zrekonstruovaném dvorečku. Určitě doporučuju, je to taková moje srdcovka”
“Krásně zrekonstruovaný obchod, příjemná paní prodavačka a milý pan majitel, co nemá problém, pobavit se o historii tohoto krásného domu. Ať už za nákupem nebo na kafe popř. víno, doporučuji.”
“Moc příjemná kavárna s menším dětským koutkem a hřištěm na zahrádce, velmi milá obsluha, dobré jídlo a moc příjemná atmosféra. Dali jsme si macha latté a kávu s příchutí jablečného štrúdlu, chutnalo nám.”
“Moc hezká kavárna s příjemnou atmosférou a krásnou terasou. Obsluha byla velmi milá a káva opravdu dobrá. Škoda jen, že nemají čistě ovesné mléko, ale pouze směs sojovo-ovesnou – doporučila bych pořídit i klasické ovesné, protože je vhodnější pro lidi, kteří hledají bezlaktózovou a bezlepkovou variantu. Pozor, nabídka brunche se nedávno změnila, takže některá jídla z fotografií v recenzích už nemusíte dostat. My jsme měli lívance s mascarpone a švestkovou omáčkou a burger s míchačkami - obojí výborné. Rozhodně doporučuji!”
“Podnik jsem navštívila několikrát, obsluha vždy moc milá a ochotná, výběrová káva moc dobrá, stejně tak pivo. Navečer bývá dost plno, rezervace se vyplatí.”
“Pohodové klidné místo s výbornou kávou a jídlem. Příjemná a ochotná obsluha jen dokresluje klidné prostředí.”
“Krásná lokalita a příjemná obsluha”
“Dobré co říct... Fotky mluví za vše.”
“Úžasné místo a vynikající obsluha. Všem doporučuji. Cyklisté vítáni.”
“Kavárničku jsme s dětmi (2 a 4 roky) nenavštívili poprvé a rozhodně ani naposledy. Obsluha moc příjemná a milá, kavárna útulná, čistá s hezkým dětským koutkem. Výběr občerstevní za mne dostačující, lze vybrat mezi "komerčními" variantami nápojů a pochutin a jejich sladkými a slanými dobrotami. Doporučuji.”
“Už to že zde podávají snídaně celý den je obrovské pozitivum! Kavárna má rychlou obsluhu a skvěle jídlo za dobrou cenu. A navíc brunch byl fakt vynikající, fakt to stálo za to! Dirty chai latte bylo spektakularní, moc jsem si ho užil❤️ Celkově moc doporučuji!”
“Včera jsem navštívil restauraci Teátr v Brně se svojí přítelkyní a musím říct, že jsme si opravdu výjimečně pochutnali. Objednal jsem si hovězí guláš (259 Kč, 150 g) a přítelkyně si dala B. B. Burger Smash (289 Kč, 200 g). Hovězí guláš byl naprosto fantastický – maso krásně měkké a perfektně dochucené, stejně jako celý guláš. Domácí bramboráčky byly úplně luxusní, křupavé a chuťově výborné. Burger Smash nadchl hlavně mou přítelkyni, která si ho moc pochvalovala. Samozřejmě jsem od ní ochutnal a musím říct, že dvojité hovězí bylo neuvěřitelně měkké, šťavnaté a luxusně ochucené. Ostatní ingredience – čedar, medová slanina, BBQ majonéza i karamelizovaná cibulka – dohromady vytvářely skvělou kombinaci. Hranolky byly křupavé a chutné, přesně jak mají být. K tomu obsluha super ochotná, prostředí útulné, klidné a moc pěkné. A ceny? Na to, že je podnik v centru (nebo kousek od centra), jsou podle mě skvělé. Už dlouho jsem si tak dobře nepochutnal a příště, až budu mít cestu do Brna, tak se sem velmi rád vrátím.”
“Krásné prostředí s produkty, které na Vás láskyplně dýchnou. Tak jak se kavárna jmenuje, tak na Vás i zapůsobí. Děkujeme za milou obsluhu.”
“Skvělá poloha, vyladěnej interiér, dobrý kafe a příjemná obsluha.”
“Pracoval jsem léta jako kontrolor kvality služeb,takže jsem mel tu čest se všemi "benzinami" v České republice. A tohle je jedna z nejlepších!! Vše krásné a čisté. A konkrétně paní Blanka zaslouží 5 hvězdiček. Ochotná a příjemná. A děkuji za umyty hrnek! :)”
“Super sauna. Vše k dispozici, ochlazovací jezírko kterým proudí voda z řeky. Parádní nápad.”
“Objednali jsme si některé druhy cukroví - pro zpestření a bylo VYNIKAJÍCÍ. Stejně tak chlebíčky. Moc chválím kvalitní suroviny i zpracování. Žádné umělé tuky, žádné náhražky. Udržte si prosím svoji kvalitu!!!”