Přehled katalogu
- 437 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 67% S fotografiemi
Nalezeno 437 výsledků
Procházejte kavárna coffee shop v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 437 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 112,744 recenzí a hodnocení.
“Příjemné místo pro děti i dospělé. Jako dělané na odpočinek, hydrataci a malé občerstvení. Prodávají zde i vlastní výrobky, sýry mléko a jiné. Místo je příjemné svým amaterismem, nečekejte zářnou čistotu, ani velmi rychlý a profesionální servis. Radši se hoďte do klidu, dejte si chleba s pomazánkou a běžte podrbat osla. Pokud je zde hodně lidí a vy spěcháte, pak radši nechte návštěvu místa na jindy.”
“Úžasná a velmi chutná zmrzlina na úrovni té Italské. Kopeček za 35kč a milá obsluha nabízí i servírování ve skleněném pohárku zdarma. Dva menší stoly s posezením s vyhlídkou na kostel a kapličku na kopci. Není co vytknout. 5/5*”
“Milá a vstřícná obsluha, vynikající zákusky, skvělá káva, výborné chkebíčky a vyhlášená zmrzlina. Moc ráda tu trávím své dvě hodiny volna, když čekám na dítě na kroužku.”
“Zákusky velmi dobré, bohatý výběr. Milý personál”
“Skvělá a milá obsluha. Vynikající káva a zákusek.”
“Jsme zvyklí na kvalitní italskou zmrzlinu. Proto nás velmi zaujala barva pistáciové zmrzliny, která nebyla česky sytě zelená, ale italsky zelenohnědá posypaná kousky pistácií. S trochou nedůvěry jsme ji zkusili a hned jsem se vrátil a obsluhu pochválil. Byla fantasticky lepkavá a tahavá s chutí pistácií jako v Itálii. Wow. A k tomu jsme ji měli v kombinaci s malinovým sorbetem. Ještě teď cítím jadérka malin na jazyku. Ta kombinace byla tak skvělá, že opravdu chválím a až pojedu příště přes Vyškov, stavím se tu znovu. Při odchodu jsem totiž zahlédl i módní dubajskou čokoládu jako zmrzlinu...”
“Pěkná, útulná kavárna, cukrárna. Velký výběr zmrzliny a zákusků. Káva lahodná. V létě zahrádka. Jezdím pravidelně jednou ročně na Moravu a vždy se zde minimálně dvakrát zastavím.”
“Při naší poslední návštěvě se zde teprve začalo s výstavbou. Nyní je to moc pěkné a hlavně důležité pro lázeňské hosty. Krásné a funkční.”
“Mlada usmevava krev za barem dodava podniku ten spravnej vibe diky za to. presso tonic vynikajici.”
“V kavárně žlutá ponorka se vždy stavíme pravidelně po návštěvě kina . A vždy je to tam jednoduše perfektní . Obsluha vždy milá a ochotná . Jídlo výborné , kdo má rád kulinářský zážitek , můžu jen doporučit navštívit a vyzkoušet.”
“Sice jsme jí chvíli hledali, ale našli”
“Do tohoto podniku chodíme na dýmku a výborné a krásné drinky. S kavárnou zkušenost nemám, ale večer je to fajn bar. Pan vedoucí dá vždy arašídy doprostřed stolu, v podstatě neomezeně, jako pozornost podniku.”
“Výborná káva, zatím nejoblíbenější Finca Las Brisas, rychlé dodáni, děkujeme Určitě vyzkoušíme další Doporučuji”
“V tomto podniku vždy dostanete kvalitu, je zde čisto a obsluha je OK. Jen škoda, že si sem nenajde víc lidí cestu večer na akce.”
“Prostředí a obsluha příjemné, zákusek výborný,”
“Příjemná "starobylá" kavárna na náměstí. Slušná káva i zákusky. Snad si k ní najdou domácí cestu, protože o státním svátku tu bylo prakticky liduprázdno.”
“Dvě od přírody vtipné a krásné děvčata s dobrou náladou. Jídlo i pití skvěle určitě přijdu znova.”
“Super kavárna v Kuřimi, jsme za ni moc rádi. Dobrá káva, domácí limonády, dezerty i zmrzlina. Obsluha je milá a ochotná. Rádi se vracíme a přejeme dostatek zákazníků :)”
“Všem vřele doporučuji návštěvu. Na kávičku a něco dobrého, na pivko a malou svačinku a v neposlední řadě na skvělé víno z místního rodinného vinařství. Nádherné prostředí a milý a ochotný personál.”
“Bachata night skvělá na odreagování a zatančení si, super atmosféra a příjemní lidé. Určitě doporučuji.”
“Umístění. Snadno však přehlédnout.”
“Zákusky jako od maminky, ale šeptem: tyhle jsou lepší! Vážně nejlepší kupované zákusky, které jsem kdy jedla. Myslím poměr cena kvalita. Jo, mohlo se stát, že jsem měla luxusní zákusek za 170kč, který chutnal o něco líp. Jenže tady koupíte veneček za 17kč a ocitnete se v nebi! Vážně děkuji, že existují tito poctiví lidé, která práce baví! ❤️”
“Jde pouze o prodejnu a eshop výrobnu a pražírnu veřejně běžně nedostupnou, můžete ochutnat produkty po předchozí domluvě”
“Fakt dobrá káva. Výborný přístup.”
“Moc hodná obsluha a vyřešila i nestandardní požadavek.”
“Skvělá obsluha a příjemné posezení.”
“Výborná káva a příjemná obsluha, byl jsem v 10 ráno v neděli, byl to klidný čas”