Přehled katalogu
- 1,480 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 97% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 1480 výsledků
Procházejte bar hospoda v Jihomoravském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,480 výsledků v Jihomoravském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 382,304 recenzí a hodnocení.
“Náhodou jsme se zastavili cestou na výlet, hledali jsme místo kde se nasnídat. To co následovalo nás vyzulo z bot a naprosto předčilo naše očekávání. Dostali jsme vmžiku ham&eggs, talíř zeleniny, paštiku, toustíky, marmelády, meloun, lívanečky, kávu, čaj, džus i vodu, za 200,-Kč na hlavu. Neskutečná pohostinnost a celý personál parta srdcařů. Doporučuju všema deseti! Při odchodu jsme viděli i krásné obědy, určitě jsme nebyli naposledy”
“Pozitivne naladena obsluha, nemeli problem se vsim vyhovet. Jidlo velmi dobre, ceske klasiky za nizke ceny. Radi se tady zas nekdy stavime na obed.”
“Výborná restaurace. Obsluha skvělá, milá a rychlá. Jídlo výborné – panenka měkká a čerstvá, řízek velký a dobře ochucený. Guláš měl sice trochu tvrdší maso, ale dostali jsme jako omluvu zmrzlinu, což potěšilo. Určitě doporučuju.”
“Obsluha je příjemná jídlo dobré ceny taky nejsou špatné.”
“I přes velký nával zákazníků byla obsluha rychlá. Jídlo výborné.”
“Pěkná restaurace s milou obsluhou a výborným jídlem za příznivé ceny.”
“Útulnė místo, velmi příjemná obsluha.”
“Super zahrádka za chladného počasí vyhřívaná. Stojany na kola. Milá obsluha. Dobré jídlo. Živá hudba.”
“Byli jsme zde na obědě po vojenské přísaze, kde všude jinde ve Vyškově bylo plno a nás bylo opravdu hodně (9 dospělých a 4 děti). Jídlo bylo skvělé (byl výběr ze 4 jídel - žádná vegetariánská nabídka, ale to nám nevadilo). V ceně menu polévka, ceny příznivé a opravdu jsme si všichni pochutnali. Porce byly velké.”
“Velice spokojení. Přestože v sobotu nedělu nevaří. Jídlo jsme dostali. Obsluha perfektní.”
“Příjemná obsluha a prostředí. Jídlo z grilu výborné, jen žebra by mohla mít více masa. Ale určitě zde zavítáme znovu. Pozor! Dá se platit pouze hotově! Nikde před vchodem není žádné upozornění.”
“Krásná servírka ale i vzorná obsluha. Můžu jen doporučit. Nevaří ale na pivko a pokec s kamarády skvělá volba.”
“V penzionu jsme strávili dva dny teambuldingu a za všechny zúčastněné mohu říct, že ubytování nás mile překvapilo, stejně tak jídlo i samotná degustace vín se zajímavým výkladem majitele.”
“Chodíme sem hlavně na pizzu a česnečku. Pizza je opravdu výborná, ale řekla bych, že dříve byla ještě lepší.. velikost 40 Cm je v širokém okolí za tuto cenu (200 Kč) bezkonkurenční) EDIT: česnečku už bohužel od léta 2022 nedělají. Škoda. Ale drůbeží vyvar mají většinou výborný a anii zidlochovicke kyselo není špatné :)”
“Milá obsluha, skvělé jídlo, příjemné prostředí, kde jsme se cítili velmi dobře.”
“Velmi dobré místo na oběd, příjemná obsluha, jídlo chutné a velké porce, příznivé ceny. Zastavím se zase když budu poblíž a doporučuji všem.”
“Rozhodně doporučuji. Jídlo bylo top (pečené koleno mě fakt vystřelilo z bot). Obsluha velice milá a velice pozorná. Po dlouhé době doručila restaurace to co jsme od ní čekali. Skvělé jídlo, milá a příjemná obsluha. Doporučuji”
“Skvělá atmosféra, chutné polední menu, které najdete i tady. DObře ošetřené pivo Radegast a milá obsluha https://www.menicka.cz/9531-pohostinstvi-u-kina.html#m”
“Majitel a zároveň i obsluhující osoba se neumí chovat k zákazníkům. Kvůli němu přestalo hodně lidí chodit na jeho směnu.”
“Zde ráda chodím a ráda budu. Nikdy nezklamali. Jídlo výborné, obsluha příjemná a jsou zde čisté záchody.”
“Velmi příjemné prostředí s nádherným výhledem na Brno. Ceny jsou velmi přijatelné, protože už v podstatě nikde neseženete drink za 170,- a už vůbec ne v Brně. Návštěvu tohoto baru velmi doporučuji”
“Jak na malé městečko v sobotu před polednem, překvapivě kvalitní a chutná kuchyně. V menýčku na výběr ze tří jídel, ceny do 140 korun i s polévkou. Rychlá a ochotná obsluha. Dal směrem na Přerov jsme si jen potvrdili, že lépe už bychom se nenajedli....”
“Moc dobré jídlo a obsluha velmi příjemná a milá”
“Po dlouhé době jsme opět navštívili restauraci na koupališti a byli jsme zděšení. 3 limonády na servírka donesla za 20 minut. Při mírném provozu přinesli zelnou polévku po dalších 20 minutách v které plaval vlas. Servírka nám popřála dobrou chuť,ale nepřinesla talíře. Jídlo bylo drahé a pikantní kuřecí křidélka jsme museli reklamovat, protože byly úplně studené. Za údajný box s řízečky si účtovali 300 Kč a opravdu hodně hranolek nic víc. Jedna ze servírek velmi nepříjemná při reklamaci křidélek. Za smažený sýr, box s řízečky, pikantní křidélka, a kuřecí steak s amerikami a tu vlasatou polévku a 3 malé limonády jsem zaplatila přes 1000 Kč. Všude se valí špinavé nádobí a jsou neuklizené stoly. Co se stalo s tak skvělou restaurací za 2 roky kdy tam byl pan Beck?”
“Vše bylo skvělé, porce byla velmi adekvátní a jídlo bylo chutné. Dokonce i obsluha byla velmi příjemná.”