Přehled katalogu
- 254 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 77% S fotografiemi
Nalezeno 254 výsledků
Procházejte vegetariánská restaurace v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 254 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 132,238 recenzí a hodnocení.
“Velice hezký výlet s dětmi. Hodně prostoru takže v případě více návštěvníků se všichni rozplynout. Několik her pro děti s odměnou na konci. Doporučuji hrát jenom jednu hru. Pokud nechcete lítat sem a tam a trochu si to užít. Ceny v hospůdce šou přijatelné a nají se tam všichni. V naší první návštěvě jsme nestihli všechno a určitě pojedeme v budoucnu znova. Malá rada: stezka na boso je opravdu dlouhá, tak s tím počítejte, když máte menší děti.”
“Vynikající jídlo, výtečná obsluha. Určitě se sem vrátíme.”
“Velký hlad cestou za vlky nás zavedl na Kvildu. Sezóna lyžařů v plném proudu, nechtěli jsme se moc zdržovat a tak nám padlo do oka toto bistro. Po vstupu dovnitř překvapení, milé, příjemné místo. Fajn obsluha. Spokojenost. Vysloveně jsme se přežrali.”
“Příjemné prostředí, výborné zákusky, salát s tuňákem trochu slabší, ale chutný. Horká čokoláda hustá, zázvorový čaj zahřeje. Kdykoliv přijdeme, jsem spokojená. Dogfriendly - umožněn vstup se psem Podlaha je dlažba, vhodne pro psy i v letních vedrech Dětský koutek plný hraček Piano”
“Naprosto dokonale posezení! Moc příjemná atmosféra a úžasní majitele. Moc děkujeme! Doporučujeme!”
“Tady se můžete přesvědčit, že vegetariánské nebo veganské jídlo dokáže dobře chutnat. Fotky jsou před covidem.”
“Nejlepší místo na odpočinek od starostí všedních dnů...”
“Klidné místo, slušná a usměvavá obsluha, jídlo výborné a krásné na pohled, vřele doporučuji. Ceny nejsou nijak velké.”
“Super prostředí i obsluha, jídlo moc dobré po celý den, jen dražší, ale stojí to za to... Je na výběr kam se posadit, v prostoru u baru, či ven s výhledem na náměstí nebo do zadu kde je príjemné soukromí... Rada se při příští návštěvě znovu vrátím...”
“Krásný, moderní podnik, který nabízí parkování zdarma hned u dveří. Nádherný čistý interiér se slibovanou houpačkou. Špičkové vybavení od nádobí až po kávovar. Jeli jsme s kamarádkami na společnou snídani a rozhodně nelitujeme!”
“na první pohled je to snobská turistická restaurace. Jenže všechno je jinak. pozorná a milá obsluha, skvělé jídlo, zajímavé pivo Obora z malého pivovaru, pokud si nechcete dát nudnou Plzeň. Tatarák s lanýžovou pastou byl fantastický, kachna taky. A k tomu měli v denní nabídce i super jídlo za lidovku 259 kč, hovězí jazyk. Sem zajdu definitivně znovu.”
“Dnes jsme byli s manželkou v kavárně Authentic café. Objednali jsme si kávu a karamelový zákusek, ale bohužel kvůli komunikačnímu problému (já nemluvím anglicky a číšník, který objednávku přijímal, neuměl německy) jsme dostali nějaký karamelový nápoj. Okamžitě jsem upozornil, že to není to, co jsme si objednali, a servírka, která nápoj přinesla (po několika klíčových slovech jsme si porozuměli), jej ihned vyměnila. Velmi nás potěšila její laskavost a prozákaznický přístup. Cítili jsme se u Vás opravdu velmi dobře, káva i zákusek byly výborné. Cukrárna je neuvěřitelně útulná – konečně ne chrom a sklo, ale čalouněný nábytek, měkké koberce a kvalitní dřevo v kombinaci. Příjemná hudba na pozadí a usměvavý personál. Určitě se k Vám budeme rádi vracet a toto místo mohu s klidným srdcem doporučit všem.”
“Jedna z nejlepších asijských restaurací, které jsem navštívil – a to už jich bylo opravdu hodně. Kachna byla výborná, sushi také velmi chutné. Prostředí je menší, ale moc hezké a útulné. Určitě doporučuji a až zase pojedu do Krumlova, rozhodně se tam zastavím.”
“V sobotu jsme navštívili restauraci, prostředí příjemné, jídlo velmi dobré nudličky na kari s rýži, kuřecí plátek s nivou,hranolky ,obsluha též super. Určitě se vrátíme, až pojedeme okolo.”
“Skvělé jídlo, milá obsluha, krásný a útulný interiér. Pes vítan a dostal i vodu.”
“Určitě stojí za to navštívit. Pokud máte rádi indickou kuchyni a navštěvujete podobné podniky určitě to znáte: obvykle nenápadně označená restaurace, prostředí nikterak oslnivé ale to co vyváží případné nedostatky na designu je nabídka jídel, jejich kvalita a hlavně ta paleta barev, vůní a chutí. K tomu přidejte ještě milou a vstřícnou obsluhu a vyjde vám příjemný zážitek s přeplněným žaludkem. Až budeme v Hradci, určitě zase přijdeme. Díky *****”
“Útulná kavárna, kde se zahřejete v nepřízni počasí a výborný čokoládový dort.”
“Bar s kvalitním jídlem a příjemnou obsluhou,zato vedlejší cukrárna prodává vanilkovou zmrzlinu z opocna v nízké kvalitě s kousky zmrazeného ledu a vodovou příchutí ,návštěvu cukrárny v sousedství baru moc nedoporučuji.”
“Zvenku nenápadné, uvnitř parádní prostor včetně malé herny pro deti. Stavili jsme se na oběd po cestě do Českého Krumlova a bylo to velmi milé překvapení. Moc příjemná obsluha, dobré jídlo, hezký výběr dětských porci, dobrá domácí limonáda. Našemu psíkovi byla donesena ihned voda. Servis jak má být.”
“Moc milá atmosféra, tradiční interiér a velice pozitivní obsluha. Měli jsme zelnici a pikantní směs s bramboráčky, skvělé, naprostá spokojenost.”
“Jídlo bylo chutné a i ostatní nabízené produkty vypadali skvěle”
“Velice doporučuji velice dobra a sťavnatá pizza, nejlepší v kaplici s pozdravem kamil”
“Jídlo bylo výborné, obsluha byla hodna, je jenom jeden problém ze bylo hodně opilých lidi, ale ani bez toho je zo vynikající”
“Pizzerie v centru Krumlova. Velice mila a ochotna obsluha. Dobre jidlo. Ale hlavne, nabidka v gluten free verzi a to nejen pizzu,ale i testoviny! Vice takovych podniku! Radi se vratime.”
“Milá obsluha, příjemné posezení. Je to takový příjemný plážový stánek s rychlým občerstvením a točenou Plzní nebo Radegastem. K jídlu pizza (polotovar) za 175,-, stripsy, kebab a párek v rohlíku.”
“Výborná káva a obsluha ještě lepší.”
“Byli jsme zde několikrát a rádi se sem zase vrátíme. Velice příjemný majitel, který obsluhuje a je tu pro lidi, i když není příznivé počasí, což je okolo Lipna skoro zázrak. Ochutnali jsme dršťkovou polévku, která byla dobrá, ale pravda, mohla být trošku teplejší. Fajn občerstvení s velice příjemnou obsluhou, které určitě rád doporučím i ostatním.”
“Velmi příjemná a ochotná obsluha, rychlý servis a výtečné jídlo. Například vepřová žebírka jsou absolutně bezkonkurenční. Mohu jedině doporučit.”
“Útulné venkovní posezení s výhledem na přilehlý parčík, v době naší návštěvy tam byl klid. Milá obsluha a moc dobré zákusky.”
“Pan majitel je velice vstřícný. Na přechod Šumavy nám chyběl čaj, který jsme zapomněli doma. Zastavili jsme se zde a čaj (6 pytlíků) jsme dostali zadarmo s hláškou „je to jenom čaj přece”. Děkujeme”