Přehled katalogu
- 410 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 410 výsledků
Procházejte pizzerie v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 410 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 144,615 recenzí a hodnocení.
“Hospudka u Zdenicky je typická vesnicka, ale moderně zařízená hospoda, kde se lidé sejdou, dobře si popovidaji a když potřebujete doma něco opravit, tak u Zdenicky dostanete dobrou radu na koho se obrátit. Také je tam zed narku pro spartany a take koutek pro slavisty. V zimě se topí v kamnech dřevem to jenom celou atmosféru zpříjemní. V létě je k dispozici venkovní posezení a také společenské hry stolní fotbal, kulečník, šipky. WC je čisté, tekute mýdlo a papírové ručníky. V hospůdce mají TV a při sportovních prenosech se dá společně zafandit a přitom si dát dobré pivko Kozlika 11 Gambrinus 10 k jídlu výbornou tlacenku, klobasku a více druhů pizzy. Obsluha je milá, pozorna a vstřícná. Otevřeno maji každý den mimo čtvrtka a to od 15:00 hod a zavírají podle toho jaky je od lidí zajem . Tak až se budete toulat po jižních Čechách a vaše nohy vás zanesou do Sepekova, kde je poutní kostel Panny Marie Sepekovske, tak se zastavte v Hospudce u Zdenicky. Mohu vřele doporučit.”
“Klid a vynikající obsluha. Kulajda a smažák supr.”
“Příjemný stánek s občerstvením na zvláštním místě, kam by mě jinak nenapadlo cíleně jet. Ale v okolí jsou lesy a rybníky, takže je to dobrý výletní cíl. Smažák v housce vynikající, Radegast dobře vychlazený a sladká tečka v podobě točené zmrzliny se taky povedla. Obsluha milá a rychlá. Posezení pohodlné. Doporučuji :)”
“Skvělé místo u rybníka Svět, příjemný personál a komunikace s panem majitelem, byli moc ochotní a vstřícní! Spousta sportovního vyžití, během procházky nebo jízdy na kole ideální zastávka, spousta různých míst k sezení. Doporučuji všem a určitě jsme nebyli naposledy!”
“Přes oběd možnost dát si meníčko 140,-Kč výběr jednoho jídla, lístek najdete na FB nebo Insta stránkách. Točená bezinková limonáda skvělá. Platba hotově i kartou, možnost jídla sebou.”
“Do bistra chodím, když se dostanu do ČB. Pizza je super a je k dispozici ve více druzích. Beru jí občas i na druhý den, kdy jí stačí ohřát na pánvičce pod pokličkou a nemusí se vařit. Kvituji i možnost si nechat udělat pizzu jako polotovar a doma jí stačí opéct v troubě. Jinak obsluha je super. Jo a bistro je vhodné i pro děti a jsou i výtané.”
“Tohle je tak skvělý místo! Nenápadný okýnko u silnice se vyplatí neminout. Paní majitelka je milá a usměvavá. Výhled je krásnej a jídlo výborný. Domácí burger i pizza epesní! A co teda hlavně potřebujete nutně ochutnat jsou cibulový kroužky. ❤️ Na závěr si řeknete o dobročinnej kelímek, na kterej napíšete vzkaz a paní majitelka potom do kelímků dělá kávu pro seniory a pracovníky IZS. Přijedeme zas.”
“Byli jsme ve Volarech, kde toho moc není. Dívali se na mapu a našli tuto dobře recenzovanou pizzerku. Dle fotek to vypadalo obstojně. No musím říct, že to byla asi nejlepší pizza, kterou jsem v ČR zatím měl. Opravdu velmi blízko pizzam, které jsem mel na severu Itálie. Tiramisu také dobré. Obsluha ochotná, milá a vč přání navíc, vse vyřešila bleskově. Všem mohu maximálně doporučit.”
“Nejlepší gastronomický zážitek za dlouhé roky ve Vodňanech. Skvělý jídlo, doladěné do detailu, obsluha perfektní, skvělé zákusky.”
“Vše super, chutné, výborné jídlo výborná obsluha ,,čisto, příjemní lidé Ano mohu doporučit”
“Restaurace nás mile překvapila kvalitou služeb.”
“Jakožto místní domorodec jsem moc rád, že když mám chuť na výborný burger nebo pizzu, tak mám možnost někam doslova dojít a vychutnat si mistrovské jídlo. Ať hovězí nebo vege burgery jsou jedním slovem vynikající. V kombinaci s prostředím se mi pokaždé dostává velmi uspokojujícího zážitku. Když chci přes léto někoho pozvat na večeři, tak jedině sem k nám do kempu, protože to je jednoduše sázka na jistotu. Děkuji Vám za ty nadstandardní chuťové zážitky! :)”
“V momentální chvíli nejlepší kebap ve Strakonicích”
“restaurace je trošičku schovaná, ale stojí to za to! Výborné jídlo, porce více než dostačující a odpovídající ceně, milá obsluha, hezký interiér a exteriér, skvělá výběrová káva”
“Zatím jsem zde byla na dvou oslavách a bylo to perfektní”
“Velmi příjemné zastavení přímo na turistické trase, mnoho domácích výrobků, nabídka sladkého, slaného, polévky. Obsluha na jedničku. Otevřeno i teď v zimě. Možno i venku posedět, rozdělaný oheň. Ceny fajnové a dá se platit kartou. Prostě 5 hvězdiček nestačí.”
“Příjemné místo, milá obsluha, vynikající pivo a venkovní hernička pro děti.”
“Výborná obsluha, výborné jídlo. Rádi se vždy vracíme.”
“Konečně dobrý kebab a pizza. Personál je slušný milý a rychlý. Jsem spoko.”
“Vynikající malá pizza jako od Italů s příjemným posezením a výhledem na krumlovský hrad a zámek. Obsluha je velmi milá.”
“Bezlepkové bistro bylo velkým, milým a nečekaným překvapením naší dovolené. Langoš jsem měla asi po 15 letech a byla to skutečná slast! Dělají standardně s kečupem, ale já mám ráda s tatarkou a nebyl problém. Polévka taktéž výborná a i mým nebezlepkovým společníkům velmi chutnalo. S sebou jsem si nakoupila výborné zákusky, štrůdl a plněné trubičky. Pečivo není nejlepší, co jsem kdy jedla, je takové hutnější, ale i tak dobré. Celkově je bistro super a kdybych to neměla tak daleko, ráda se budu vracet.”
“Jedná se o menší kemp s kompletním zázemím pro obytky tak pěší turisty. Na místě čepují výborně nachlazeného Bernarda.”
“Klasická česká kuchyně za rozumnou cenu, porce velké. Otevírací doba bohužel jen přes obědy.”
“Pán byl velmi příjemný a komunikativní, jídlo poměr cena/výkon velmi příjemné (velká porce).”
“Příjemná a milá obsluha, ceny mírné. Bezbariérový přístup. Otevřeno denně 10:00 až 22:00”
“Velká a chutná porce kebabu v tortile se sýrem. Navíc plechovka Pepsi v ceně.”
“Milý a vstřícný pan domácí, výborná atmosféra!❣️”
“hrozne dobra pizza, super obsluha, moc doporucuju. timi je fakt chabr”
“Top!!!!!! Není co vytknout! Špičková úroveň, luxusní jídla a boží obsluha Konečně jsme vyzkoušeli s manželem na večeři a těšíme se na příště! Dražší ale kdo chce kvalitní servis s kvalitní kuchyní tak nelze nic jiného čekat.”