Přehled katalogu
- 300 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 46% S fotografiemi
Nalezeno 300 výsledků
Procházejte obuvnictví v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 300 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 45,582 recenzí a hodnocení.
“Navštíveno 11.11.2025 Naprostá spokojenost. Paní měla obrovský přehled o všem,moc mi poradila,věnovala se mi po celou dobu návštěvy. Pracovní obuv a oblečení budu kupovat už jen zde....”
“Půjčovali jsme si lyžařské vybavení pro naše 4 děti. Byl jsem ohromen skvělým přístupem personálu, byli velice rychlý, ochotní a profesionální. Rádi přijedeme znovu.”
“Krásné prostředí, je vidět, že obchod má slečna, co má k módě blízko, dělá to s radostí a zároveň mysli na ekologii. Vybrala jsem si tam samé skvělé kousky. Pokud si nevíte rady, určitě se zeptejte. Slečna mi vždy dobře poradila. Ráda tam chodím, vždy se tam cítím dobře. Vřele doporučuji. ❤️”
“Příjemné prostředí, velký výběr, hodně slušné ceny,milá paní prodavačka.”
“Jezdím hlavně do zásilkovny, kterou Maxihit má. Pro děti velký vyběr oblečeni za rozumné ceny.”
“Zatím nejlépe zásobené Pepco, které jsme navštívili. Obsluha na pokladně milá.”
“Pokud navštívíte tuto prodejnu, neuděláte určitě chybu. Je to léty prověřená firma a tým prodejny udělá vše pro váší spokojenost.”
“Supermarket, ale ceny super. Práci gel 6 litu, dovoz z Německa Grose Wash za 98 Kč, 200g grilovací koření 10.90 Kč, 24 croissantu jahoda, višeň, vanilka za 133,46 Kč, 5litru na nádobí od české firmy Lavon, označení český výrobek za 66 Kč, šťáva malinová 5 litrů za 56.26 Kč, taktéž český výrobek., 1 kg mražených jahod 66.67 Kč, 1 kg mražených malin 116.46 Kč, Lambrusco 1,5 l 94.10 Kč atd.”
“Paní prodavačka Olga je velmi milá a ušetřila nám 600 Kč. Personál ochotný, se vším poradí a pomůže. !!DĚKUJEME!!”
“Dnes jsem na prodejně okolo 16.hodiny zakoupila dámskou obuv, slečna Zuzka na pokladně byla moc příjemná a usměvavá na mě i všechny zákazníky co byli se mnou ve frontě. Věřím, že svým úsměvem zlepšila den ne jednomu člověku, děkuji! :)”
“Jako vždy odcházíme s plnými tažkami pěkných kousků :) krásná vzorovaná trička, boty, holinky i kroksy jsme sehnaly za super cenu. Paní prodavačka byla moc milá a ochotná. Těšíme se na další návštěvu.”
“Místní železářství je plné překvapení a najdete zde vše co kutil potřebuje. Vřele doporučuji.”
“Je to super obchod dobrý ceny jsou tam skoro všechny věci co potřebuji”
“Na jednom místě hodně možností nákupu. Chybí kavárna nahoře... Ale za chvíli bude tam jeden z ,,mekáču,, což není pro všechny.....”
“Dobrý den,mě se v Lidlu líbí,jsem spokojená,dobře se mi nakupuje,i personál je ochotný.”
“Málo místa mezi regály, ale změna by přinesla omezení sortimentu. Snad jedině častěji užívat druhou pokladnu, někdy se tvoří fronty. Výběr zboží je tu ale obrovský. Díky za tuto prodejnu, že nemusíme jezdit mimo ČK.”
“Čisté prostředí, příjemné prodavačky, které jsou vždy nápomocni. Široký výběr čerstvé zeleniny a pečiva.”
“Ochota, vstřícnost, vyřízení reklamace.”
“Nakoupit dva páry sněhulí a dvoje zimní oblečení pro holčičky 6 a 9 let bylo ve Sportisimu docela příjemný zážitkem díky slečně, která nás "obskakovala". Děkuji a přeji takovou obsluhu i ostatním zákazníkům”
“Spokojenost s až na ty samoobslužné pokladny”
“Sice menší obchod, ale nabízí velký výběr obuvi. Syn má velkou nohu, těžko shání obuv jinde, zde nabízí boty i větších velikostí. Navíc mají často zajímavé slevy. Nakupujeme zde už delší dobu a spokojenost. Navíc je možnost ověření dostupnosti dané obuvi a velikosti na jejich eshopu.”
“Vše perfektní, krásná prodejna, moc milý a ochotný personál, který je schopný poradit. Můžeme jen doporučit.”
“Velké množství obchodů na jednom místě”
“Velký výběr zboží za celkem dobré ceny.”
“Mají nádherné dekorace do bytu. Pro děti hračky. Oblečení zde také koupíte.”
“Obchod kde naleznete vše, od potřeb pro domácnost, přes kreativní sady a dárky až po oblečení a doplňky. Ceny bot vyšší zato kvalitní. Personál s čímkoli ochotně poradí i když se blíží konec pracovní doby.”
“Nejde o luxusní hotel, ale celkové mají vše krásně zorganizované, čisté a rok od roku makají na vylepšení. Skvělé posezení na terase, snídaně i večeře jsou formou bufetu a je z čeho vybírat. Ochotný personál, který je vždy připraven pomoci.”