Lipno Lake Resort
“Jako kazdy rok,velka spokojenost.Prostorny apartmam,lokalita perfektni,sauna na pokoji,moznost koupani ve vyhrivanem bazenu za kazdeho pocasi.Dekujeme,radi se vracime.”
Nalezeno 14 výsledků
“Jako kazdy rok,velka spokojenost.Prostorny apartmam,lokalita perfektni,sauna na pokoji,moznost koupani ve vyhrivanem bazenu za kazdeho pocasi.Dekujeme,radi se vracime.”
“Pěkné upravené hřiště pod zámkem má vždy hezkou atmosféru. Moderní golfklub s dobrou restaurací.”
“Nenáročné hřiště v krásném prostředí.”
“Nádherné kouzelné místo. My tu byli hlavně kvůli golfu. Mají tu 9 jamek a je vidět, že si na tom nechávají záležet. Část golfu je v lesích a v tom je to výjimečný. Jinak skvělý personál, možnost si dát i jídlo z menu. Tohle místo mě baví.”
“Zámecký park je nádherný a letošní (2022) výstavou moderního umění ozvláštněný. Vždy se tu ráda zdržím a užívám příjemnou atmosféru a výhled nejen na Zářečí.”
“Neskutečně příjemný personál a úžasné prostředí, je vidět, že když někdo dělá něco pořádně a srdcem je to znát. Děkujeme a určitě se vrátím, nevyhrožuji - slibuji.”
“Krasna klubovna / restaurace. Driving hezkej z kopce. Kratka hra hned vedle. Hezke zajimave hriste”
“Krásné hřiště 18 jamkové hřiště. Hezké zázemí a dobré jídlo v nedaleké restauraci.”
“Krásné romantické místo ideální k odpočinku a relaxaci, pokoje čisté a vybavené, příjemné posezení v restauraci, jídlo vynikající dávám palec nahoru a doporučuji”
“Dokonalé místo na svatbu! Začátkem června 2023 jsme se rozhodli pro svatbu v letošním roce, začali jsme hledat naše dokonalé místo, nakonec jsme nemuseli hledat dlouho, páč máme jedno dokonalé hned v místě bydliště. Na přípravy jsme měli opravdu málo času, ale během dvou měsíců jsme vše doladili do posledního detailu. A to především díky ochotě a pomoci právě personálu Golfu Kestřany. Ať se to týká příprav, dekorací, květinové výzdoby, výběru dortu, organizace při svatebním dni, či podpory, vše bylo perfektní. Díky péči, která nám byla poskytnuta, jsme my i svatebčani zažili den plný pohody a smíchu. Děkujeme Vargovi ⛳️❤️”
“Byli jsme velice spokojení, personál velice příjemný, jídlo luxusní doporučuji krásné procházky po okolí parta starších dorostenců”
“Nechci kazit hodnocení, protože ve výsledku byl víkend perfektní, tak snad jen pár připomínek, které by vše dle mého pohledu zlepšilo - především časy wellness, při příjezdu to totiž vypadalo, že jediný čas, jak si vybrat 3h wellness, bude v sobotu během večeře...nevím, kdo takové věci vymýšlí, ale mít večeři 18-21h s neomezeným vínem a wellness 17-21h, mi přijde snaha, aby hosté jedno z toho nezvládli...navíc emailová dohoda byla 15-21h. Nakonec to dobře dopadlo, vše bylo druhý den podle původní dohody, ale v sauně ani před ní nepijeme alkohol, takže tento souběžný čas večeře a wellness nám přijde pro případný příští pobyt dost nešťastný. Pokoj pro 4 (S1) nám na tu chvilku, co jsme v něm byly, vyhovoval, byť má šikmé stěny podkroví tak, že je problematické se dostat nahoru i z postele, člověk má stále strach, že se někde bouchne. Ještě že naše dámská jízda nebyla moc náročná a jsme stále dost ohebné :-) ale pro někoho by to mohl být problém. Postele super pohodlné. V areálu probíhala svatba, ale nijak to nerušilo. Prohlídku jsme zvládli jen destilerku, tu musíme moc pochválit, profík pan Jirka ji učinil světlým bodem dne, nečekaly jsme nic, odcházely jsme nadšené. Nákup v shopu cestou domu pak byl samozřejmostí. Možná dávat na vědomí před příjezdem, že je třeba rezervovat časy prohlídek a jaké jsou možnosti, by nebylo špatné, host by si pak lépe víkend naplánoval. Ale jsou to detaily, víkend byl super, Paleospa krásné se vším, co očekáváme.”
“Nejen já, ale i mnozí další členové rodiny, jsme již přes 20 let pravidelnými hosty areálu Mariny. To svědčí o mnoha výhodách tohoto zařízení. Především je to poloha na břehu jezera, dostupnost nespočtu restaurací, obchodů a služeb, celoroční vyžití i vstřícnost personálu. Ten, kdo si stěžuje na vysokou cenu ubytování, zjevně nemá srovnání s jinými ubytovacími zařízeními, protože týden v kompletně zařízeném bungalovu za 4500 na osobu, je cena víc, než nízká. Jedinou výtku mám k postelím. Lůžko široké 80cm je pro dospělého nedostačující a dvojlůžko ( manželská postel ) je tak trochu výsměch, protože při sebemenším pohybu se lůžka rozjedou a host padá, často i s matrací.”
“Velmi dobrý hotel, moc děkujeme Čechům za jejich pohostinnost!”