Přehled katalogu
- 218 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 79% S recenzemi
- 38% S fotografiemi
Nalezeno 218 výsledků
Procházejte dodavatel oken v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 218 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 10,787 recenzí a hodnocení.
“Zachranili mne uz podruhe za rok snazi se pomoci. Majitel hleda reseni i u nestardnich zakazek jako oprava gumy od traktorsekacky.”
“E-shop mají docela dobrý. A co tu si koupím dovezou hned k autu a ještě pomůžou naložit. Taková pohoda.”
“Výborná domluva, profesionální přístup a po výměně skla uvnitř perfektně vyčištěno. Děkuji p. Machačovi.”
“Obrovská plocha pro manévrování při nakládání a vykládání. Rychle vyloženo v 6 hodin ráno”
“Ochota a vstřícnost na vysoké úrovni!!!”
“Dobrý den. Firma autofolie Šimek je neskutečně precizní a to ať se týká fólií na auto okna, tak polepů aut jako takových. Kromě preciznosti, je to sehraný tým, který je milý, vstřícný, ochotný nejen v jednání, ale i v případných domluvách mimo objednání, myšleno tak, když potřebujete, nebo si něco vymyslíte navíc a mají aspoň trošku času, tak vám splní i to. V dnešní době naprosté neochoty kam se podíváte, jsou autofólie Šimek jako něco z jiného světa. Kdyby bylo možné dát víc než pět hvězdiček, s klidným srdcem a svědomím bych je dal. Ještě jednou jim moc děkuji, Pelikán”
“Nejlepší stavebniny v okolí. Naprostá spokojenost a spolupráce pro moji firmu.”
“Profesionální přístup a skvělé vystupování.”
“Dodání a instalace dveří proběhla v pořádku, s výsledkem jsme moc spokojeni, doporučuji.”
“Dobrý den, chtěla jsem se podělit o zkušenost s touto firmou. Majitel je úžasný člověk, který je na svém místě odborníkem. Domluva úžasná, velice ochotný, jak řekl , tak bylo. Za naší firmu tomuto pánovi,, klobouk dolů ". Takových firem jako tato by mělo být více. 11 hvězdiček z 10! Fakt vážně- Jedno oddělení z letiště ČB”
“Ochotní, rychlí, když je problém volají a je vidět že ji záleží na tom jak projekt dopadne. Není to jen o prodeji, ale o službě a to je skvělé vidět. Po letech rekonstrukcí vím, že to není samozřejmostí. Díky za spolupráci a doporučuji všem, kdo ocení lidský přístup. Přeju spoustu úspěšných let, šikovných kolegů a spokojených zákazníků.”
“Ta nejlepší obsluha kterou můžou jaké koliv staviva mít. A materialu k výběru také.”
“Velmi korektní jednání,proplach autom.převodovky proběhl jak bylo časově i dle kalkulace domluveno.”
“Bauhaus u mne spokojenost. Mají vše co se očekává. Možnost vjezdu do drive areny. Venkovní parkoviště většinou dost plné, ale místo se po chvíli hledání najde.”
“Kvalitní dodavatel oken a servis a koťat jsena servis musel volat dvakrát, jinak ok”
“Vekru jsme oslovili kvůli nabídce. Líbilo se mi, že nám nabídli i různé barevné varianty rámů, nakonec jsme si vybrali antracit a krásně to ladí s fasádou. Po mých zkušenostech, co se týkalo nějaké rekonstrukce musím říct, že jsem byla rád, že se všechno udělalo v termínu, který byl domluvený, protože mé předchozí zkušeností nebyli takové.”
“Výrobní závod české jedničky na otvorové výplně, tedy okna, vchodové dveře, apod.”
“Max.spokojenost,pan majitel velmi vstricny.Kontakt jsem nasel pri zjisteni vady na google mapach.Volal jsem ohledne akutniho problemu,ktery me potkal za Pelhrimovem s informaci ze jsem 200km od domova a k nim do servisu to mam cca 15 km,vozidlo me opravili na pockani.Opravdu prikladny pristup.Moc dekuji.”
“V JČ kraji nejlepší firma na plastová a hliníková okna a dveře”
“Chtěl bych mnohokrát poděkovat za skvělé jednání a vstřícnost panu obchodnímu zástupci Kvasničákovi. Je to člověk na správném místě a takových moc není.”
“Příjemná a rychlá obsluha. Vše v pořádku”
“+ komunikace, zkušenost, praxe, dodržování termínů a schůzek s Vaším obch. zástupcem. (pan Kubín) + reaktivnost na změny, ochota diskuze o cenách + kvalita provedení oken a dveří + montážní firma - p. Procházka - velice šikovní a vstřícní + řešení stížností, rady klientům - dotazník spokojenosti zákazníka, ale spíše berte jako doporučení než negativum :-)”
“Naše stará okna byla už fakt katastrofa, netěsnili, rosili se. Zvolili jsme Vekru, protože nám to doporučil známý. Všechno bylo na čas, nenastali žádné komplikace a už teď když nejsou ještě tak velké mrazy jde ta změn znát.”
“Měl jsem od p. Hlavátka fólie na dvou autech. Absolutně precizní a profesionální práce. Fólie kvalitní, nikdy nezměnily odstín ani po několika letech používání. Doklad pro STK samozřejmostí. Doporučuji”
“Velmi ochotný a rychlý. Malý nedostatek je v krátké pracovní době na vykládku. Je od 6.00- 13.30 hod. Později snad jen po domluvě se skladníkem.”