Přehled katalogu
- 431 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 80% S recenzemi
- 28% S fotografiemi
Nalezeno 431 výsledků
Procházejte dětský lékař v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 431 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 41,191 recenzí a hodnocení.
“„Přemýšlení je řeč, kterou vede duše sama se sebou. .Platón....”
“Nejúžasnější paní doktorka i sestřička ❤️ Vždy milé, na všem se dalo domluvit a ochotně vždy vše vysvětlili. Děti se nikdy nebáli a byli na ně moc hodné. Moc doporučuji!”
“Paní doktorka i paní sestřička jsou profíci na svých místech!!! Paní doktorka je doopravdy důkladná a nic nenechá náhodě a vše řeší aby vše bylo v pořádku. Moc vám děkujeme za péči pro naše tři děti. Dubský Jaroslav. ❤️❤️❤️”
“Skvělá citlivá a hodná doktorka i sestřička.”
“Pan doktor Lázníček je mistr ve svém oboru.”
“Maximální ochota a velká pečlivost pani lékařky i sestry. Nejlepší praktický lékař široko daleko.”
“Naprosto úžasná skupinka, kde se dětem dostává 100% péče. Náš syn chodil do skupinky od 2 do 3 let, měl tetu Lucinku a Irenku, které vymýšlí úžasný program, chovají se k dětem neskutečně skvěle, malý je miloval, uměly si poradit i s naším neposedou. Malý vždy odcházel ze skupinky spokojený, hodně se toho naučil, rozmluvil se, písničky a básničky se naučil. Nemůžu si vynachválit a posílám ještě velké díky panu řediteli Paclíkovi a celému kolektivu. Jackson”
“V blízkosti pediatričky, ochota, paní rády poradí.”
“Mám jen slova chvály. Pan doktor naprostý profesionál, všechno podrobně vysvětlí, ptá se. Je vidět, že ho práce baví, je zapálenej. Sestřička také v pohodě. Asi takto si jako pacient představuji, že to má vypadat. Vřele doporučuji!”
“Pan doktor je velmi empatický a důsledný.”
“Příjemná paní doktorka Trnková i paní doktorka Kaderova, poradi se vším ,sestřička moc milá, umí to s detmi, chodíme s dcerkou a jsme spokojeni.”
“Už od mého útlého věku si nemůžu stěžovat na paní doktorku ani na sestřičku. A stejně spokojená jsem i po těch letech, kdy už paní doktorku navštěvuji s mou dcerou.”
“Kvalitní zubař. Jsem velice spokojen”
“Super sestřička i doktor. Doporučuji!”
“Nemůžu si stěžovat, nádherné prostředí a skvělý přístup, profesionální přístup! Paní doktorka nic nezanedbá a to nemluvím jen za sebe, je zde i můj chronicky nemocný otec o kterého je skvěle postaráno. Vřele doporučuji!”
“Velmi pečlivá a hodná doktorka, můžu jen doporučit...”
“K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme náramně spokojeni. O naše děti se stará od malinka. Jsou zde velmi ochotní a vstřícní. Je to první zubařka, ke které se nebijím chodit, protože mě zbytečně netýrá :-)”
“Pro mě jedna z nejlepšíš lékařů v kraji. Má lidský přístup ke svým pacientům, vždy poradí a upřímně si popovídá.”
“Paní doktorka i sestřička jsou úžasně empatické, obětavé, vstřícné a stále usměvavé. Díky za Vás ❤️”
“Milý, vstřícný, profesionální a celkově skvělý přístup!”
“Paní doktorku Růžičkovou znám již od svého dětství. Vždy mi dokázala poradit, pomoc a k mým dětem, které jsem k ní přihlásila se chová velmi dobře. Nikdy mi nic nevytýkala, neměla žádný problém s výchovou, stravováním mých dětí a podobně. Paní doktorka vždy vše vysvětlí jak odborně tak "po selsku" , takže není problém v komunikaci, za což jsem ráda. Objednací systém funguje perfektně, mohli by to tak mít všichni lékaři, myslím, že by se nikdo nezlobil. Když zavoláte, není naštvaná, že otravujete, ale vše vám v klidu vysvětlí. Není arogantní, k dětem je milá a ohleduplná. Takových lékařů by mělo být více.”
“Pokud nic nebolí, tak každá návštěva zubaře v pohodě.”
“Perfektní zubař byl jsem u něho v neděli na pohotovosti všechno ukázal vysvětlil doporucuji”
“Profesionální a nadstandardní přístup, naprostá spokojenost.”
“Paní doktorka je hodná a nikdy neporadila špatně....”