Přehled katalogu
- 673 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 76% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 673 výsledků
Procházejte dětská zábava v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 673 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 85,052 recenzí a hodnocení.
“Příjemné dětské centrum, náš malý se tam těší každý den.”
“Se slečnou Vincíkovou jsem moc spokojená.”
“Moc hodná paní doktorka, všechno nám vysvětlila a hodná i sestřička.”
“Zanechávám velice pozitivní recenzi, perfektni domluva, super přístup, uzasna party, vsem doporucuji :)”
“Super školka děti jsou tam spokojený a vedený k úspěchům a dobré budoucnosti.”
“Jsme moc rádi, že jsme si na náš svatební den vybrali právě Jirku. Od začátku působil naprosto profesionálně, a i když jsme oba spíše introverti a focení pro nás není úplně přirozené, s ním jsme se cítili naprosto uvolněně a komfortně. Když jsme pak viděli výsledné fotky, doslova nám vyrazily dech – jsou krásné a dokonale zachycují atmosféru celého dne. Jirku jako svatebního fotografa vřele doporučujeme!”
“Velmi oceňuji individuální přístup a vstřícnost.”
“SUPER FOTOGRAFKA! Fotila nam svatbu a ted jsme u ni byli i na jinem foceni. Krasne fotky, super a pratelsky pristup. K foceni jako bonus jsme se i poradne zasmali :-D”
“Moc děkuji za krásné fota na hrob, úprava, detail, nelze nic vytknout, jako skutečný.”
“Skvělá chůvička :) s pejsky to umí a náš Rocky se k ní vždy těší. Je fajn, že u nás takovou službu máme. :)”
“Půjčovna v táboře u Tesca. Vše paráda. Jak vyzvednutí tak vrácení. Mohu doporučit.”
“Ještě jednou děkujeme za úžasné fotky! Pan Kolář nám fotil svatbu a z fotek jsme naprosto nadšení. Nádherná vzpomínka na celý život. Díky a rozhodně můžeme jen doporučit!”
“Paní Martina je profesionální fotografka. Jsme moc vděční, že nám nafotila náš svatební den, nemohli jsme si vybrat lépe. Máme nádherné vzpomínky v podobě upřímných a krásných snímků, které zachycují okamžiky, tak jak se staly a jsou plné emocí. Martina je velmi milá, stylizované focení bylo uvolněné, poradí se vším, aby byl výsledek dokonalý.”
“Lucku jsem si zvolila jako vizážistku i kadeřnici pro svůj svatební den a rozhodně jsem nešlápla vedle! Výsledkem mi byl krásný make-up, který vydržel spoustu slziček a účes, který vydržel po celý den i přes dopolední déšť. Domluva s Luckou je na jedničku, je milá, spolehlivá a šikovná, tudíž mohu maximálně doporučit :)”
“Hledáte fotografku, která i z nemožného udělá nádhernou fotografii? Zvolte právě paní Školkovou! Paní Školková je fotografka s nekonečným zásobníkem úžasných, vtipných, ale i krásných nápadů. My jsme využili její služby na náš svatební den a nemohli jsme si vybrat lépe. Její zapálení a chuť do práce zvedne náladu i člověku, který nemá k focení zrovna blízko. Pět hvězdiček je pro tuto skvělou osobu opravdu málo!”
“Dan nám fotil svatbu v Táboře a nemohli jsme vybrat lépe. Fotky jsou krásné, zachytil atmosféru celého dne i spoustu emocí. Domluva s ním byla skvělá, rychlá a moc milá. Absolvovali jsme i předsvatební focení, ze kterého máme také moc hezké fotky, takže vřele doporučujeme!”
“Párové focení s Verčou jsme si moc užili. Upravené fotky jsme dostali do týdne a s výsledkem jsme velice spokojení:)”
“Nechali jsme si od Verunky rodinné a zároveň těhotenské venkovní focení, navíc ještě s naším větším pejskem. Focení bylo opravdu příjemné a hlavně přirozené. Žádné nucené usmívání, ale takové naše klasické chvilky - pozorování letadel na obloze, skákání ze všeho možného, pobíhání všude kolem,.. Vzniklo z toho opravdu mnoho krásných fotek, které do detailu zachycují naše aktuální období. Navíc máme hezké fotky našeho pejska a já nějaké vzpomínky na druhé těhotenství :). Verunka to taky moc hezky umí s dětmi, nastavila bezvadnou atmosféru celému focení.”
“Skvělá fotografka, skvělá žena - dívka, která ve vás vidí to, co vy nevidíte, a dokáže to zachytit a zachovat ve fotografii a nakonec pak probudit i ve vás. Když krása ženy - nechte se vyfotit od Lucky a uvidíte... Když fotky ze svatby - tak od Lucky, když miminko - nejlepší fotky budou od Lucky, když rodina - jedině na fotkách od Lucky!!! Určitě vyzkoušejte!!!”
“Úžasné místo pro maminky v těhotenství i pro péči po porodu! Moc doporučuji... Paní Kubasová má velmi široký záběr zkušeností a neskutečně podporující přístup. Škoda, že jsem na ni nenarazila už po prvním těhotenství, ušetřila bych si spoustu trápení :-).”
“Krásná expozice vodní fauny českých rybníku a řek všem moc doporučuji k prohlídce v tandemu s prohlídkou zamku Orlik”
“Nejlepší, nejvýhodnější a nejmilejší zážitek s půjčením. Pán byl velmi ochotný a rychle reagoval na veškerou komunikaci. Nemám jedinou věc k vytknutí.”
“Pan Sellner je dle mého soudu velmi šikovný mladý muž. Absolutní spokojenost. Díky a hodně štěstí, držím palce a určitě ateliér znovu ráda navštívím. Péťa”
“Velmi vkusně zrekonstruovaný areál. Letní kino je v krásné lokalitě histického centra města. Moc příjemné místo. Jen škoda, že se v něm koná tak málo akcí. Představovala bych si produkci od května do září aspoň 3x týdně.”
“Udržovaná školka z roku 1980 s pěti pavilony a 5 třídami. V současné době jsou děti do tříd zařazovány dle věku, ty nejmenší využívají menší třídu, složenou z jedné místnosti, šatny a soc.zázemí.Sem je nejhorší přístup přímo z chodníku po chodech, takže s kočárkem dostat se sem je takřka nemožné (a dítě na chodníku nechat nemůžete). Ostatní třídy dostupné dobře. Všechny ostatní třídy mají místnosti dvě (hernu, kde se pak i smí a místnost se stolky, kde se tvoří a jí). Nejstarší předškoláci jsou pak jako jediní v patře. Ve škole je vlastní kuchyně, jídlo je vydáváno do tříd. V této školce je možné hlásit jakoukoliv dietu a strava je tomuto přizpůsobena, což v okolí myslím provozuje jediná školka. Platí se jednotné poplatky SRPŠ, ti nejmenší finance nevyužijí všechny, naopak ti nejstarší naopak mají placených akcí více. Paní učitelky jsou veskrze milé a citlivé, ikdyž výjimka se vždy najde (jako všude)”
“Je to obchod, který mi velmi mile překvapil s velkým množstvím a výběrem všeho druhu zboží, mají zde snad opravdu úplně všechno na co si vzpomenete od potravin po kuchyňské nádobí, oblečení, hračky a podobně. Je zde vše velmi přehledně uspořádané, ceny jsou velmi příznivé. Parkovacích míst je zde opravdu hodně a nikdy není problém zaparkovat. V obchodě je i restaurace a kadeřnictví.”