Přehled katalogu
- 130 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 31% S fotografiemi
Nalezeno 130 výsledků
Procházejte chirurg v Jihočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 130 výsledků v Jihočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 2,965 recenzí a hodnocení.
“Musela jsem navštívit pohotovost 22.12. , zub bolel a váček byl očividný, když jsem měla tvář nateklou. Žasla jsem co tam bylo lidí. Měla jsem číslo 185. Naštěstí ordinovali 2 doktorky. Sestřičky i paní doktorka, byli skvělý. Zub šel ven s bolestí. Paní doktorka, byla trpělivá a milá. Za 2,5 hod jsem odešla s úlevou.”
“Po nepříjemné zkušenosti na chirurgii na pol. sever jsem se rozhodl navštívit chirurgii v nemocnici. Nebe a dudy. Nemocnici doporučuju všema deseti. Přijemný přístup, krátká čekací doba, rychlé vyšetření s výstupem, kvůli kterému jsem přišel. Vážím si toho a děkuji.”
“Super dcera si nacpala kamínky do nosu... vzali nás rychle a bez stresu vše vyřešili...děkujeme”
“Do zubní kliniky jsem byla doporučena na doporučení a mohu jen vřele doporučit. Tým je velmi milý a přátelský a atmosféra je příjemná; hned se cítíte v pohodě. Paní doktorka je velmi kompetentní a precizní a odvádí skvělou práci. Je vidět, že pracuje celým svým srdcem a chce pro své pacienty ty nejlepší výsledky. Nechal jsem si vyměnit můstky a jsem naprosto nadšený výsledky; ukázaly se tak krásné, že vypadají jako moje vlastní zuby. Velká pochvala všem. Ještě jednou děkuji celému týmu.”
“Nejlepší zubař, doktor Rudolf Teichmann. Velmi dobré konzultace. V Horním Rakousku jsem nikdy neměl tak dobrého zubaře. Žádná bolest ani problémy po čtyřech korunových ošetřeních. Cena je ve srovnání s Rakouskem velmi přijatelná.”
“Lepší přístup jsme s manželkou nezažili super super”
“Velice profesionální přístup. Obdivuji systém objednání, vždy jsem přesně na čas v ordinaci a nebo ještě před časem objednání. Profi pracoviště, paní doktorka je moc příjemná a vždy všechno dokonale vysvětlí.”
“Codím tam s vnukem a jsou velice příjemný”
“S návštěvou u zubaře jsem byla velmi spokojená. Je vidět, že paní doktorka dělá práci, která ji baví a naplňuje. Ordinace je dobře vybavená, a v čekárně je dokonce i malý koutek s hračkami pro děti. Všechno působí skromně, upraveně a promyšleně. Samotné ošetření bylo veselé a bezbolestné.”
“Velice lidský a profesionální přístup. Pan doktor má na vás dostatek času, vše vysvětlit a shrnout možnosti, což se mi u konkurence nedostalo. Děkuji✓”
“Chodím tam pravidelně 1x za rok”
“Byla jsem u MUDr. Tomáše Votruby na plastice očních víček. Nikdy jsem nezažila tak skvělý, milý a profesionální přístup. Ať už se jedná o komunikaci před zákrokem a po zákroku nebo zákroku samotného. Velké díky patří i sestřičce, která v průběhu popisovala každý jeden krok, takže jsem vždy věděla, co se bude dít. Momentálně jsem 2 týdny po zákroku a mám za sebou i vyndání stehů. Ještě není vidět přesný konečný výsledek, ale už teď to vypadá krásně. Kliniku CONSUO i pana doktora vřele doporučuji. Štěrbová”
“Paní zubařka má profesionální, citlivý přístup. S výsledkem její práce jsem maximálně spokojená.”
“Mimořádně pečlivý oční lékař s vysokými odbornými znalostmi.”
“Pan doktor je milý, vše vysvětlí a do ničeho nenutí. Za mě jeden z nejlepších lékařů co jsem kdy navštívil.”
“naprosto úžasný přístup a profesionalita”
“Moderní vybavení kliniky a perfektní přístup k pacientovi. Veškeré zákroky vysvětlí a i kvalitně provedou.”
“chodím sem již několik let a jsem vždy spokojen”
“Výborný personál a rychlý termín pro zákrok. Děkuji”
“Byla jsem na Ultherapy, paní doktorka Štepánkova a cely tým je velice milý, profesionální, vše mi bylo důkladně vysvětleno. Výsledek ošetření se má dostavit až za 2-3 měsíce, ale mohu říct, že už teď je pleť krásná. Doporučuji!”
“Byl jsem dnes na opravě tří kazů a dentální hygieně a musím říct, že tohle byl nejlepší zubařský zážitek, jaký jsem kdy měl. Zákrok byl absolutně bezbolestný, vše probíhalo v klidu, profesionálně a s lidským přístupem. Paní doktorka všechno srozumitelně vysvětlila, žádný stres, žádný spěch. Velké plus je i to, že jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi milé, empatické a příjemné, což udělá obrovský rozdíl hlavně pro lidi, kteří mají ze zubaře strach. Mám za sebou zkušenosti z více ordinací a tohle je o několik tříd výš – přístupem i samotným provedením. Poprvé v životě můžu říct, že se na další návštěvu u zubaře vlastně těším. Pokud někdo hledá opravdu kvalitní a bezbolestnou péči, mohu jedině doporučit. Kdyby to šlo tak dám 6 hvězd.”
“Nejlepsi optika! Takový přístup jinde nenajdete, jsem z Prahy a čekala jsem na nové brýle až do Vimperku, to snad mluví za vše! Děkuji!!! :)”
“K paní doktorce chodím již velmi dlouho a jsem naprosto spokojená.Milé a vstřícné jednání ,které se už dneska málo vidí.Diky za péči.”
“Profesionálové, moderní klinika, skvělý přístup.”
“Moc ochotný a milý pan zubař :)”