Přehled katalogu
- 4,647 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 4647 výsledků
Procházejte zahradní centrum v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 4,647 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 1,997,121 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje zahradní centrum z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj a dalších.
“Kupoval jsem v obchodě robotickou sekačku MAMMOTION, LUBA 2 AWD, všechno úplně v pořádku, pan majitel přijel, zprovoznil a nastavil všechno, perfektní služby.”
“Velice příjemný a ochotný personál. Velký výběr a příznivé ceny.”
“Plná spokojenost,poradí a vše na úrovni.”
“Top obchod kde najdete cokoliv na co si vzpomenete a najednou místě a příjemná obsluha.”
“Absolutně profesionální a odborný přístup všech zaměstnanců, ale obzvlášť pana Isaka. Rychlé nalezení problému u sekačky, vstřícné jednání a okamžitá pomoc. Servisuji u nich více let a vždy naprosto perfektní. Vřele doporučuji.”
“Obchod je u hlavní cesty. Bezplatné parkoviště před obchodem. Náhradní díly na vodovodní baterie, potřebná těsnění, perlátory, sprchové hlavice... - a hlavně sobotní prodej do 11 hodin. Ceny přijatelné. Velmi ochotný personál.”
“Parádní nakupování, ochotní prodavači, hodně zboží, dražší zboží.”
“Perfektně vybavená prodejna. Personál zkušený. Ceny neřeším.”
“Krásné květiny,stromky,keře,přijatelné ceny,milá obsluha”
“Fajnove koncertni misto a jeste lepsi pivni zahradka, ktera mysli i na nejmensi.”
“Objednávala jsem přes eshop, byla to má první objednávka v tomto zahradnictví, tak jsem nevěděla co můžu čekat a musím říct, že přišly moc krásné rostliny. Byly ve skvělé kondici, pečlivě zabalené. Byla jsem velmi spokojená a ráda objednám příště znovu, Kristýna”
“Ochotná obsluha, technička byla velmi milá a nápomocná, vše vyřízeno do pár minut. Doporučuji.”
“Byla jsem v zahradnictví poprvé a jsem příjemně překvapená širokým sortimentem a velkým výběrem. Na jaře se určitě vrátím pro krásné velké květináče, které jsem za takovou cenu snad nikde neviděla. Koutek s potravinami mě také mile překvapil, oceňuji hlavně čaje Sonnentor a Mixit ;) chválím také milou obsluhu, která ochotně poradí!”
“Vždy v tomto obchůdku najdu co potřebuji.”
“Velice příjemný personál, ochota, velký výběr a slušné ceny.”
“Velmi vkusné, pohled na zahradu pohladí na duši.”
“Každý rok zde nakupujeme květiny a zeleň do truhlíků. Ceny slušné a skvělý personál, který vždy vstřícně poradí. Doporučuji :)”
“Skvělé sladění vystavených rostlin a dekorativních předmětů”
“Velký výběr kytek,sazenic,semen a v současnosti věci na dušičky.”
“Kdo nezažil,neviděl nikdy nepochopí co jsme včera s manželkou a přítelem Radkem Růžičkou zažili. My diváci on hvězda se všemi členy souboru. Úžasný zážitek který jsme si všichni na 150% užili. K tomu nádherné květinářství + super obsluha.”
“Příjemná Pani, a se vším nám poradila.”
“Široký výběr produktů značky stihl, broušení a výroba řetězů na míru lišty,spokojenost.”
“Byl jsem nakládat do kamionu palety. Nebyl žádný problém. Paní na expedici velice příjemná, skladník v pohodě.”
“Příjemně překvapí. Velký výběr a pohodová atmosféra. Možná trochu komplikované parkování, ale o to zvídavější důvod k návštěvě.”
“Velký výběr sazenic I dalších nezbytností na zahradu”
“Můj exklusivní dodavatel stromků, rostlin a zahradního materiálu vůbec. Hlavně velmi kvalitní a dobře předpěstované sazenice ve velikostech a šířce sortimentu dle mých představ. No a v jejich případě je i samozřejmostí odborná rada a konzultace ověřená mnohaletou praxí, v případě potřeby, od opravdu zkušených odborníků.”
“Mrzí mě, že jsme na toto místo nenarazili dřív! Tak milá obsluha a kouzelné místo. Nádherné dýně za zlomek ceny, sazenice kytek, dřevin atd. Ale nejvíc byla ta atmosféra a podzimní procházka kolem polí. Úžasné, těšíme se na léto a samosběr jahod! Děkuju..:)”
“Zcela náhodou jsem zavítal i zde. Jezdím kolem již léta, ale neměl jsem příležitost rozhlédnout se uvnitř. Velice zajímavý sortiment, na můj vkus velmi rozmanitý. A ochota personálu se jen tak nevidí. Poradí a pomůžou. Dokonce díky naší objednávce přišli i dříve do práce. Tomu říkám vstřícné jednání. Děkujeme za ochotu , a slibuji, že se nevidíme naposled.”
“Naprosto skvělá prodejna, krásný dekorace, i na Vánoce. A o kyticích ani nemluvě, vždy si volám dopředu, a vždy je to top ♥️ nemám slov, vždycky si říkám: Škoda, že to není pro mě :D .. krásná kytice za skvělou cenu!! Jen a jen doporučuji”
“Výši ceny ale jinak pěkný sortiment”