Přehled katalogu
- 1,729 Firmy celkem
- 2.5 Průměrné hodnocení
- 54% S recenzemi
- 44% S fotografiemi
Nalezeno 1729 výsledků
Procházejte psychoterapeut v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,729 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 2.5/5 na základě 7,833 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje psychoterapeut z měst jako Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj a dalších.
“Ať už řešíte jakkoli závažný problém, paní Hanka je přesně člověk kterého potřebujete. Pomohla mi v napjatém období najít klid a sílu. Její terapeutická technika mi otevřela oči a díky tomu jsem pochopila mé vnitřní já. S každým dalším sezením jsem blíže pocitu, že v životě zvládnu cokoli budu chtít.”
“Příjemné propojení a léčení na úrovni emoční i fyzické, neboť vše se vším souvisí. Děkujeme ti létající Radku, že jsi za námi vážil cestu téměř do Ostravy.”
“Terapeutický program hodnotím velmi pozitivně a upřímně jsem rád, že jsem ho mohl absolvovat. Oceňuji přístup lektorky Radky Křížové a tímto bych chtěl i poděkovat, protože nebýt jejího charakteru a přístupu k lekcím, tak si troufám říct, že by mi program nic nedal.”
“Tato terapie předčila má očekávání. Odcházela jsem z ní s pocitem obrovské úlevy, lehkosti a radosti ze života. A to hlavní je, že mi opravdu hodně pomohla s mým sebevědomím a vztahovými problémy, během pouhých 2x sezení. Eliška je úžasná a empatická žena, se kterou mi bylo velice příjemně. Každý, kdo se s ní potká, má velké štěstí :)”
“Děkujeme za hezký,lidský přístup a výbornou motivaci do dalších dnů. Doporučujeme!”
“Práce s Danem pro mě byla a je zlomová. Dokázal mi pomoci vidět a přijmout mé stinné stránky – věci, které jsem před sebou dlouho schovával. Díky němu jsem se dokázal odtrhnout od lidí a situací, které už byly za hranou a brzdily mně a ničily. Pomohl mi dostat se z potencionálních velkých problémů. Dan má naprosto jedinečnou schopnost jít do hloubky a přitom zachovat bezpečný prostor. Je až zázrakem, že právě on dokáže ve mně probudit skutečné emoce – včetně těch, kterým jsem se dříve vyhýbal. Pomohl mi podívat se na své chyby, pochopit je a začít je odčiňovat krok po kroku. Je to člověk, který opravdu vidí pod povrch a má trpělivost a jako jeden z mála lidí nade mnou nezlomil hůl :). Takže díky!”
“Jedná se o jednoho z nejvíce empatických, vtipných a charismatických lidí, které jsem kdy poznala. Pamatuji si na ty dny, kdy jsem to byla právě já, která tyto recenze četla a podle nich se rozhodovala, zda on je ten správný a několik měsíců se rozhodovala než jsme se ozvala. Nečekejte! Lepšího člověka nenajdete. Zprvu se to může zdát těžké, avšak Pavel Vám ukáže že u něj nemusíte mít strach. Vytváří příjemné prostředí a atmosféru. Nějakou chvilku trvalo, než se mé rány zahojily, ale Pavel mi ukázal, že to vše můžu zvládnout. Vždy ve mě věřil, dříve než jsem to dokázala já. Sezení budou těžké a bolavé, ale jeho přítomnost Vás uklidní a později zjistíte, že se s ním můžete i zasmát. Pamatuji si na své poslední sezení, jak jsem se nemohla přestat usmívat, hřálo mě u srdce, že jsme to SPOLU zvládli. V tu chvíli mi připadalo, jako kdyby mě znal roky. Ještě jednou bych mu chtěla moc poděkovat, zachránil můj život!”
“S naším dítětem pracujeme v týmu Stress Off již několik let a jsme velmi spokojeni. Pozorný přístup odborníků, skutečně individuální přístup k dítěti, a to nejen slovy, jak se často stává. Je pro nás důležitý jemný přístup, bez násilí na dítěti, ať se chová jakkoli. Klidná, přátelská a útulná atmosféra pro děti i dospělé. Můj syn, charakterní člověk i v období odtažitosti „do sebe“ a odmítání vycházet z domu z jakéhokoli důvodu, nikdy neodmítl hodiny ve Stress Off, což je pro nás 100% ukazatel správného přístupu odborníků. A samozřejmě vidíme výsledky tříd. Děkuju!”
“Absolutně profesionální, maximálně lidský a velmi empatický přístup hned na prvním sezení mě ihned přesvědčil o nutnosti docházet do Psychoterapie Vacek. Jenom díky pravidelným setkáním, příjemnému povídání, urovnání myšlenek a uvědomění si, co je důležité, se člověk může posunout kupředu, a tady se mi to podařilo na 100%. Děkuji a doporučuji každému, kdo hledá porozumění, pomoc a nebo si chce "Jen tak popovídat".”
“Opravdu úžasný přístup moc děkuji pro mě po prvním sezení obrovská úleva”
“Paní Jana je velmi příjemná a empatická terapeutka. Její přístup je laskavý, otevřený, lidský, ale přesto velmi profesionální. Docházela jsem k ní na EFT terapie několik let a kromě toho, že jsem se k ní vždy těšila, terapie mi moc pomohly posunout se dopředu, lépe zvládat emoce a dívat se na věci jinak, s větším nadhledem. Doporučuji všem, kdo hledají podporu, porozumění a bezpečný prostor pro své emoce.”
“Děkuji Vám Michale! Děkuji za ten klid, který mám od našeho posledního setkání. Oslovit Vás byl skvělý nápad, měla jsem obavy, jaké to může být, ale bylo to velice přínosné. Váš jemný přístup a příjemné prostředí mi pomohl, aby opadla nervozita a mohla jsem se k v klidu otevřít. Určitě se zase uvidíme, ráda Vás dále doporučím.”
“Chtěla bych velmi poděkovat paní ergoterapeutce Natálii Hruškové. Dostala jsem kontakt na ni od své fyzioterapeutky, protože jsem hledala pomoc pro žáky z naší třídy, kterým některé fyzické či psychické potíže brání soustředit se na vyučování. Napsala jsem stručný popis chování těchto chlapců s dotazem, jestli by ergoterapie byla pro ně vhodná a nápomocná. Odpověď paní Hruškové mě velmi překvapila svojí vstřícností a nezištností. Očekávala jsem totiž jen vyjádření, jestli ergoterapie může pomoci a pak pozvání na vstupní vyšetření. Ale paní ergoterapeutka Hrušková podle krátkého popisu jejich chování napsala ke každému doporučení, jak s ním pracovat ve třídě a na co dávat pozor, aby se mu ve třídě dobře dařilo. Její popisy velice dobře zapadaly do naší zkušenosti a už je používáme. Samozřejmě v mailu vysvětlila, že je nutné vstupní vyšetření a konzultace s rodiči a pak může navrhnout případnou terapii. Rodiče dětí již mají zájem o vstupní vyšetření u paní Hruškové. Chtěla bych poděkovat paní Hruškové za její příkladný přístup, její myšlení na děti a velkou vstřícnost. Moc Vám děkuji, paní Hrušková, a přeji Vám radost z práce s dětmi, které se ve Vaší péči budou určitě rozvíjet. Mnohokrát děkuji! Irena Horáková, třídní učitelka”
“Konstelace pro mě byly silným a hlubokým zážitkem. Několikrát jsem hrála roli matky, což ve mně otevřelo silné emoce a hluboké pochopení. Na konci jsem cítila i tělesnou reakci - bolest hlavy - vnímám, že se ve mně něco důležitého pohnulo, že došlo k uvolnění starého napětí. Děkuji za bezpečný prostor, citlivé vedení a laskavý přístup průvodce.”
“Úžasný a velmi příjemný pan doktor. Doporučuji.”
“Navštěvuji tento salon pravidelně a vždy odcházím velice spokojená. Je tam vždy příjemně mému tělu i duši. . . Profesionální služby manželů Psohlavcových jsem doporučila mnoha svým přátelům . Nabídka služeb tohoto salonu je široká .”
“Naprostá spokojenost, paní doktorka je jak profesionál tak i úžasný empatický člověk s obrovským srdíčkem.”
“K Janině jsem docházela velmi ráda. Byla mi průvodcem v náročném období a sezení s ní mi pomohla znovu zpevnit půdu pod nohama. Navíc v čase, kdy to bylo potřeba, bez dlouhé objednací lhůty. Můžu jen doporučit.”
“Velmi příjemné uklidňující prostředí, paní masérka je moc sympatická a přesně ví, co člověku uleví od bolavých zad. Moc ráda se sem vracím.”
“Paní Iveta je profesionál a úžasný empatický člověk v jednom . Životní situace mě dohnali do stavu , kdy bylo potřeba vyhledat pomoc a od první minuty prvního sezení jsem se cítila pochopená a že jsem se začala svěřovat tomu správnému člověku. Na sezeních s ní se setkávám s pochopením , podporou a hlavně pochopením sebe sama víc a víc . Psychoterapeuta bych neměnila .”
“Výborné služby, ochotný a znalý personál, který dokáže pomoci. Areál je v nádherné lokaci, jen je to trochu stranou.”
“Naprostá spokojenost. Paní Vybíralová je úžasný člověk.”
“V salonu jsem velmi spokojena, krásná a sympatická slečna mi vždy vyjde vstříc s mými požadavky. Jsem ráda, že jsem na tento salon narazila. Určitě všem doporučuji. Dělá krásné řasy :)”
“Antidepresiva neléčí depresi. Antipsychotika neléčí psychózu. Léky proti úzkosti neléčí úzkost. Důraz je kladen na vyléčení.”
“Pěkné, moderní centrum pro děti i dospělé. Dcera sem chodí do aerobiku, cvičitelky jsou milé a velmi kvalitní. Zázemí pro děti je dostačující.”
“Nejúžasnější... Díky ní má můj život konečně směr”
“Na cestě, které říkáme život, se s tím ne vždycky vyrovnáme sami. Centrum je místem, kde jsem se díky podpoře odborného personálu mohla dozvědět o sobě a své nemoci. Získala jsem znalosti, které mi změnily život. A trvá to už přes pět let. Neblouděme po vlastních cestách, když někdo zná naše problémy a může nám pomoci. Přesně to se v centru děje. Osobně znám mnoho lidí, kterým se po terapii v centru změnil život. Setkáváme se na rodinných setkáních, která jsou živoucím důkazem toho, že je možné žít lépe. Vřele doporučuji.”
“Na základě mé zkušenosti mohu jen doporučit. Skvělý psycholog!”
“V terapeutickem centru příjemní a milí lidé. Krasne vyresena stavba vcetne zahrady. Na cloveka hned dychne klid. V prizemi moc utulna kavarnicka, prijemna obsluha. V predvanocnim case balzam na dusi :-)”
“Píši sem jako zástupce Dětského domova v Kralupech. Naše děti dojíždí za paní psycholožkou Elisovou již nějaký čas. Každý týden si paní psycholožka vyčlení dvě hodiny na některé z našich dětí a s těmi pracuje. Paní Elisová je velmi milá, vstřícná, děti k ní jezdí rády a na setkání se těší. Z našeho pohledu je její intervence pro nás nedocenitelná, jelikož její péče dětem velmi pomáhá. Děti do domova přichází z velmi narušeného prostředí a jejich psychický stav je třeba řešit právě i s odborníkem jako je paní magistra. Opakované návštěvy u paní psycholožky jsou na dětech znát a velmi jim svědčí. Moc děkujeme!”