Přehled katalogu
- 1,933 Firmy celkem
- 2.6 Průměrné hodnocení
- 61% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 1933 výsledků
Procházejte psychiatrická klinika v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,933 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 2.6/5 na základě 13,618 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje psychiatrická klinika z měst jako Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj a dalších.
“Úžasná paní doktorka,díky které jsme se dostali na DBS.Já i syn jí budeme nadosmrti nesmírně vděční.”
“2x pobyt, jednou dobrovolný, druhý ne. obojí stejný přístup, režim přísnější ale vím že mi zde vždy pomůžou.. :-) u nás v Liberci taky, ale tady mě dají dohromady komplexně, vyřeší se vše co je potřeba i když se nemůže vyhovět všem..”
“Pan doktor Marek Pérez sice hodně telefonuje, ale díky tomu nám poslal okamžitě eRecept, když nevlastní dcera přišla o lékařku. Dcera se u něho úspěšně léčí přes půl roku. Oba dva jsme s ním velice spokojeni. Já ho považuji za naprostého experta v oboru psychiatrie.”
“Dobrý den,pro všechny kteří čtou tyto "pravdivé" recenze chci říct, že pobyt v této nemocnici mi nesmírně pomohl a to že tady píšou bývalí pacienti hnusné recenze je proto, že se vyléčit nechtěli a nebo si nechtěli připustit svojí nemoc a ano musím přiznat že opravdu to nebylo vždy růžové a noci jsem brečela protože jsem chtěla domů,ale naopak potom jsem brečela když jsem odcházela. Musíte si prostě přiznat že na sobě musíte pracovat a přiznat si taky že není cesty zpět ale rozhodně neopouštějte léčebnu,pak by jste toho litovali.Personál a učitelé ve škole se k vám bude chovat tak jako vy k nim a musíme pochopit že práce s psychicky nemocnými dětmi nebo dětmi s velmi špatným chováním není úplně lehké a samozřejmě s některou sestrou si nesednete to je jasné ale záleží hlavně na vašem chování.Musím říct že narozdíl od ostatních léčeben je tato procházka rájem,protože ne všude se k vám chovají jako k pacientovi,ale spíše jako k vězni.Ke mě byla většina sestřiček vždycky hodná a měla jsem je ráda a mám je doteď moc moc ráda. Takže všichni kdo se bojí tak se nebojte protože není to tam tak hrozné jako se tady píše. Nejtěžší je první týden a pokud ho přežijete budete tam pak rádi.S pozdraven bývalá pacientka.”
“Potřeboval jsem rychle pomoci. Pan Doktor mi ještě s auta volal ať se ozvu až bude v ordinaci. Spousta otázek a hlavně rychlá pomoc. Hlavně velká snaha pomoci člověku, který na tom není zrovna nejlíp a tak to má být. Děkuji.”
“Navzdory všem negativním recenzím, já docházím k paní doktorce pravidelně už cca 4-5 let a jsem velmi spokojený. Pomohla mi se dostat z opravdu těžkých situací. Paní doktorka je osobitá a jiná, než ostatní v oboru. Snaží se, abyste změnu dokázali vy sami, bez prášků a bez litování. Člověk na to přijde až časem. Já bych neměnil a doporučuji každému, kdo nechce v jakémkoliv věku zobat X pilulek a kdo opravdu chce seberozvoj a být zdravý.”