Přehled katalogu
- 211 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 211 výsledků
Procházejte psí školka v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 211 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 34,277 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje psí školka z měst jako Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“velmi milý člověk hledá vašeho psa. nohu můj dalmatin více než 5krát a rád se sem vrací”
“Skvělý hotel pro psy, velmi milá paní vlastnice a perfektní péče. Naší pejsci byli spokojené a šťastné, určitě se vrátíme.”
“Naše Nora chodí do školky jednou týdně. Vždy se moc těší, dostane kvalitní sváču a domů chodí příjemně utahaná. Můžeme jen doporučit! S paní majitelkou je vždy skvělá domluva.”
“Moje Berta je tak šťastná, když si ji vyzvedávám domů! Vždycky se těší na další setkání s paní Sedlářovou. Na dovolené si můžu odpočinout, protože vím, že je o mého psa dobře postaráno.”
“Rádi cestujeme a pokaždé jsme před odjezdem měli starosti, kdo se postará o naše dvě kočky. Dříve jsem řekli přátelům nebo sousedů, ale měli jsem pocit, že je tím otravujeme. Pak jsem narazila na služby paní Výchopňové a jsem nadšená. Kromě toho, že ji naše kočky milují, se perfektně postará o vše, co kočky během naší nepřítomnosti potřebují. A když se pak vrátíme domů, náš dům voní a my nemáme nervy, co a kde ty naši dva chlupáči způsobily. Moc Vám děkuji, za náš i za naše dva mourky!”
“Paní mi pravidelně hlídá, koupe a češe pejska. Je úplně úžasná svým přístupem ke zvířatům❤️ Moc děkuji za to, že jsem jí potkala a moc mi pomáhá s hlídáním.”
“Úžasný přístup, pejsek se vrací spokojenej a slečna je moc milá!”
“Skvělá chůvička :) s pejsky to umí a náš Rocky se k ní vždy těší. Je fajn, že u nás takovou službu máme. :)”
“Paní je milá, ochotná, naše kočičky mají hrůzu z česání a nůžek ale v salonu to zvládají. Došlo i na holení a úplně paráda. Moc děkujeme”
“Skvělý přístup, precizní práce. Doporučuju všema deseti! :)”
“Paní majitelka úžasná, pejsky má ráda, to jde vidět na první pohled, krásná veliká zahrada pro vyběhání, ideál. Doporučuji”
“Rozhodně doporučuji tuto psí školku, ať už potřebujete pohlídat pejska 2 hodiny, nebo týden. Majitelé jsou jsou hrozně příjemní a je vidět, že pejskům rozumí. Náš pejsek tam vždycky radostně běží, už to o něčem svědčí :)”
“Už po několikaté jsme byli s naším pejskem Otíkem na stříhání,vše v naprostém pořádku,pes se nebojí je hezky ostříhán a navoněn.Nejlepší salon v Mostě.”
“Můžu doporucit všem!!!!!!Perfektní ostříhání našeho Charlika a paní velice milá.Proste SUPER.”
“Mistr svého řemesla, doporučuji”
“Do salónu dojíždím s oběma našima hafanama od jeho otevření. Menší pejsek ( yorksir) je vždy precizně ostříhaný a u většího (retrívr) oceníme vyčesání a ozónovou terapii. Milá paní majitelka s kterou se dá na všem domluvit. Vřele doporučuji :)”
“Super individuální přístup s tím že chce video výsledky. Nebojí se nežádoucího chování a dokáže poradit jak si s tím poradit.”
“S majitelkou skvělá domluva. S jejím kolegou příjemná diskuse při předání i vyzvednutí. Věcná domluva v přátelském duchu.”
“Paní Šeflová má perfektní přístup.Chodíme k ní pravidelně a pokaždé ostříhá podle mých představ a parádně.Odcházím vždy velice spokojena.Doporučuji.”
“Díky tomuto hotelu, můžete v klidu odjet na dovolenou, váš čtyřnohý člen rodiny si pobyt zde taky náramně užije. Náš beagle už je starší, proto jsem mu zvolila toto komorní rodinné místo. Podle fotek které mi chodili i podle toho jak nás po příjezdu přivítal, se tu Bárney opravdu cítil jako doma.”
“V pátek nebo v sobotu vám tam dovezli vlčáka že Třtice u Rakovníka .byl to smutný zákrok starostky obce Třtice která na popud sousedů že jim vadí štěkání psa přišla s policií a majitel ho musel odvézt do útulku je to katastrofální chování lidí kteří se odstěhují na vesnici a všechno jim vadí.kdybych byl majitelem psa tak by tohle paní starostce Třtice neprošlo.na to nemá právo”
“Chodím sem pravidelně. Vím že je plno vždycky. Objednání nutné. Ale za to ze máte pěkný přístup k vašemu pejskovi, to stojí. Já jsem spokojená. Využívám již několik let. ...taky to trvalo než jsme našli to nej pro mého maltézáčka ♥”