Přehled katalogu
- 4,557 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 4557 výsledků
Procházejte prodejna dětského zboží v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 4,557 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 1,114,526 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje prodejna dětského zboží z měst jako Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj a dalších.
“Obrovský výběr,velmi milé prodavačky”
“S nákupem jsme byli velmi spokojení, a mimo to se lze pohodlně domluvit přes emaily a obchod nám vyšel ve všem vstříc.”
“Nikde jsem nemohl sehnat izofix na autosedačku a tady ho měli.Musím pochválit přístup prodavačky, lkterý se dnes opravdu jen tak nevidí.Byla ochotná,všechno mi podrobně vysvětlila.”
“Malý krámek, milá obsluha. Kromě kojeneckého zboží i drobné dárky. Doporučuji.”
“Mluvil skvěle anglicky, dal mi, co jsem potřeboval. Milý, milý a ochotný!”
“Používali jsme přes rok svrchní kalhotky jiných dvou značek. Při dalším dítěti vznikla potřeba dokoupit svrchní kalhotky a volba padla díky příznivé ceně na bobánek. Byla to dobrá volba – jsem z nich nadšená! Ne, že by ty předtím nebyly dobré, a ani nevím, v čem je ten zásadní rozdíl – všechny jsou velmi podobné – možná je trochu jiný střih, možná lepší gumičky, ale sedí lépe a musím říct, že ještě ani jednou „nezradily“! (což u předchozích se občas nějaká nehoda přitrefila...)”
“Dobře zásobená lékárna s ochotnou obsluhou.”
“Byly ochotni poskytnout to si přejete”
“-Radioaktvní ale osvěžující nanuk- Ohnivé léto, polední čas, chuť na nanuk a babičky hlas. Babička vaří kuře, kouká na nás ponuře. „Jděte ven a hrajte si na hřišti“ Pak se setmí a auto kolem prosviští. Následujeme blinkr auta, na parkoviště obchodu bala. Uvnitř paní s parukou, prodává nanuk se zárukou. Cestou zpátky nanuk otevřu, div přitom nezemřu. Chuť přípravku do záchodu, A nebo citronového jaru. Radši bych si dala příchuť jahodu, nanuk je asi z lihovaru.”
“Velmi milý a ochotný personál ošetřil nám dceru přímo v lékárně jednalo se o popáleninu od slunce a poradil nejbližší FN moc děkuji Petrová”
“Příjemný obchod s běžnými potravinami ale najdete tu i něco jiného.. Například domácí sýry a máslo od paní majitelky nemají žádnou chybu. Vřele Vám doporučuji navštívit tento hezky a čistý obchod.”
“Velmi příjemné a ochotné paní prodavačky, poměrně široký sortiment pěkného zboží.”
“Naprostá spokojenost. Výborná komunikace, relativně rychle jednání a doručení bez problémů. Produkt podle očekávání přesně splňuje naše požadavky. Eko pleny za skvělou cenu a jako bonus možnost přispět konkrétním lidem (dětem), kteří to potřebují.”
“Pekny obchod, krasne hracky, skvely majitel, každá návštěva velká radost:)”
“Maso nekupuju už jinde. Úžasnej nápad, skvělá kvalita. Dostupnost, platba kartou, možnost objednání a vyzvednutí. Velmi ochotný a milý personál. 5 hvězdiček je málo! :-)”
“U Amálky jsem si objednala tři čepičky a jsem nadšená. Střih, který hezky sedí, krásný materiál a zpracování. Objednávka byla vyřízena do druhého dne. Dlouho jsem nemohla sehnat pořádnou čepičku pro miminko, tak konečně. Určitě to nebude můj poslední nákup. Souhlasím s předchozí recenzentkou, že ve skutečnosti vypadá zboží lépe než na webu. Díky! Přeji hezký den, ať se daří, J.S.”
“Skvělé místo s krásným oblečením pro syna”
“Obchod Kings naprosto doporučuji! Mají nádherné zboží a zaměřují se na udržitelné značky, což je velké plus. Navíc šijí také vlastní dětské zboží pod vlastní značkou, takže kdo chce, sežene i velmi kvalitní lokální produkty. Obchůdek je krásně zařízený a nakupování zde je vždy příjemný zážitek. Personál je velmi milý, ochotný a vždy skvěle poradí a paní majitelka je opravdu sympatická a vstřícná. Ráda se sem vracím a moc doporučuji všem! ❤️”
“Mají vše co je potřeba. Jen ten burčák:-(”
“Moc tímto děkuji. Zasilkovna někde ztratila moji zásilku od SimplyKids. Po kontaktování obchodu se mi do třech dnů sami ozvali, že mi zboží na své náklady posílají znovu a tím me ušetřili spoustu nepříjemného vyřizování se zasilkovnou, kde komunikace už je o poznání složitější, takže tímto děkuji za velice vstřícné gesto, jde vidět, že u vás je zákazník na prvním místě.”
“Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným a velice ochotným jednáním. Vyšly mi naprosto se vším vstříc, nad rámec svých služeb. Velice si toho vážím a ráda doporučuji. Děkuji, máte úžasné výrobky.”
“Příjemné prodavačky a velký výběr sortimmentu”
“Výborná obsluha :) Veškeré zboží. :)”