Přehled katalogu
- 1,784 Firmy celkem
- 3.3 Průměrné hodnocení
- 688% S recenzemi
- 185% S fotografiemi
Nalezeno 1784 výsledků
Procházejte primární péče v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,784 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 3.3/5 na základě 409,185 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje primární péče z měst jako Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina a dalších.
“Profesionální, lidský.... přístup k pacientům od p. doktorky i sestřičky. Vždy usměvavé, ochotné, vstřícné.”
“K paní doktorce Červené chodíme již několik let, je vždy milá a vše srozumitelně vysvětlí, pro jistotu rovnou pošle za jinými specialisty. Občas chvíle ve frontě, ale zažil jsem i o dost horší. Vyšetření jsou vždy důkladná. Naprosto doporučuji.”
“Pani doktorku mam rada a vychazi nam vstrict”
“Výborná a laskavá lékařka. Vstřícný přístup, děkuji.”
“Paní doktorka i sestřička jsou milé a ochotné dámy na svém místě. Jsou velmi vstřícné, nápomocné a usměvavé. Jsme velmi spokojeni.”
“Slečna nebo paní byla velmi příjemná”
“Paní doktorka i sestřička, jsou skvělé. Informace jsou řádně vysvětleny. Jsem i ráda, že paní doktorka má v ordinaci EEG. Také jsem ráda i za aplikaci, kterou ordinace má, dá se přes ní i požádat o recept. Také ukáže, kdy je potřeba prevence či očkování.”
“Lékařka, která svoji práci vykonává s velkým srdcem, děti ji milují. Určitě doporučuji !”
“Největší spokojenost paní zubarka i sestricka jsou úžasné vždy vše s úsměvem a taky vždy ve všem vyhoví nešla bych už jinam ☺️☺️”
“Úžasná jak paní doktorka tak paní sestřička . Děkujeme moc za skvělý a vstřícný přístup . Kéžby to tak fungovalo všude .”
“Toto rehabilitační středisko na Mlýnská ul. v Ostravě jsem navštívila poprvé a musím napsat, že jsem byla velice mile překvapená jak rychlostí objednání, příjemným prostředím, velmi příjemným přístupem lékaře a v neposlední řadě velmi profesionálním a příjemným přístupem fyzioterapeutky...rehabilitace mi opravdu moc nepomohla. Děkuji”
“Velmi příjemná a ochotná paní Doktorka ⭐”
“Moc milá, vstřícná, příjemná paní doktorka i sestřička. Děkuji oběma. Míša.”
“Lepší doktorku pro syna jsem si přát nemohla ❤️i sestřičky jsou boží ☺️”
“Hodna a příjemná pani doktorka,totéž plati o sestřičce”
“Moc hodná a příjemná paní doktorka.”
“Paní doktorka je neskutečně empatická a hodná, což je mezi lékaři dnes spíše výjimka.”
“Příjemné prostředí, lékaři skvělí”
“Příjemná, profesionální a ochotná lékařka i sestřička. Jsou vždy usměvavé a k dětem mají úžasný přístup.”
“Milá a ochotná paní doktorka. A chytrá.”
“Sídlí zde nejlepší Pan doktor v okolí”
“Myslím si, že každá poliklinika, či jiná zdravotnická péče si zaslouží pokoru a úctu k doktorům a jejímu personálu. Nikdy není všechno stoprocentní, ale za to nemůžou doktoři, ale uspěchaná doba ve které žijeme. Já osobně jsem zde byl vždycky ochotně ošetřen. Děkuji.”
“Chodím do ordinace už několik let a naprostá spokojenost. Jak ze strany sestřičky, tak paní doktorky. Vždy mi ve všem vyhoví, poradí a ještě panuje příjemná atmosféra. Velké díky”