Přehled katalogu
- 3,298 Firmy celkem
- 2.7 Průměrné hodnocení
- 62% S recenzemi
- 13% S fotografiemi
Nalezeno 3298 výsledků
Procházejte praktický lékař v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 3,298 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 2.7/5 na základě 40,109 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje praktický lékař z měst jako Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj a dalších.
“Nejlepší praktická lékařka! U pani doktorky Voráčkové jsem se zaregistroval když jsem vážně onemocněl a neměl jsem v Praze lékaře, během týdne jsem měl všechna potřebná vyšetření, i ta kde by jinak byla nutná dlouhá čekací doba. Když k tomu přidám online komunikaci, vystavovani neschopenek a receptů- prostě super”
Zubní klinika v Praze je místo, kde jsem byla naprosto nadšená. Prostředí je moderní, útulné a velmi příjemné.
“Paní doktorka má úžasný přístup k dětem, ale i rodičům. Máme ji moc rádi a děti se k ní nebojí chodit.”
“Nejlepší praktický lékař, kterého jsem kdy měl, vždy vstřícná, profesionální přístup a opravdu moc hodná =)”
“Nejlepší pediatr kterého jsem mohla svým dětem dopřát.Je velice pečlivý, se vším poradí. Děti k panu doktorovi chodí moc rády.”
“Zatím jsem nepoznala lepší dětskou lékařku. Vše vysvětlí dospělým i dětem. Vždy elegantně oblečená, žádný bílý plášť, který děti odrazuje.”
“K paní doktorce chodím se syny a jsem velmi spokojená. Čeho si nejvíce cením je velká pečlivost paní doktorky. Nad ničím nemávne rukou, vždy ochotně vyslechne, poradí a vyšetří. Obě, sestřička i paní doktorka jsou milé a vstřícné a trpělivé, tak jak by to při vyšetřování dětských pacientů mělo být, ale bohužel ne vždy tomu tak je na jiných zdrav. pracovištích.”
“Velká spokojenost s lidským přístupem. Hledání jádra problému, komplexní řešení a vždy s úsměvem :)”
“Paní doktorka i sestricka jsou mooc ochotné a obětavě. Vždy Vás vítají s dobrou náladou a to přidá velkou chuť do života.”
“S paní doktorkou jsme se setkali na dětské pohotovosti v Jilemnici. Přístup nejenom k našemu dítěti, ale i k nám rodičům byl moc milý. Více takových pediatrů! Velmi lidský a zároveň profesionální přístup. Děkujeme.”
“Nevěřila bych, že někdy budu k lékaři chodit ráda. :)”
“Absolutni spokojenost!!!! Neni lepsiho lekare ani sestry.”
“S panen doktorem jsme spokojeni. Stále je příjemný a ochotný a lze se s ním na čemkoliv domluvit. K dětem se chová hezky.”
“Úžasný přístup. Paní doktorka i sestřička vždy usměvavé a ochotné pomoci. Víc takových lidí :)”
“Bezbariérový přístup, Paní doktorka a sestřičky úžasné,nejen přístupem, ale i vším, veliké Díky”
“Paní doktorka Plášilová je odbornice, která své práci opravdu rozumí, ale nejen to. Vždy je milá, ochotná, vyslechne pacienta a umí vše srozumitelně vysvětlit. Oceňuji také její skvělou organizaci – v ordinaci se téměř nikdy dlouho nečeká, což je velmi příjemné. Naše rodina si váží toho, že má takovou lékařku.”
“Super paní doktorka. Umí s dětmi komunikovat i s těmi staršími. Chodíme k ní 13let a syn by neměnil :)”
“K paní doktorce chodím již dlouho a jsem moc spokojena. Úroveň jednání sestřičky a paní doktorky je skvělá, naprosto super přístup.”
“Paní doktorka je velmi pečlivá lékařka, vše podrobně vysvětlí, odpovídá bez problému na jakékoli dotazy. K dětem je milá, je vidět, že je má ráda a práce ji baví, to samé sestřičky. Jsme moc rádi, že chodíme právě k této lékařce.”
“Nejlepší paní doktorka, vždy pomůže a máme ji celá rodina moc rádi..Doporučuji ve všech směrech!”
“už 3 generace v rodině je u této doktorky .Nemám žádné negativa....”
“Musím podotknout.....vřelý přístup,jak p.doktorka,tak i sestřička.Člověk se cítí jako v rodinném prostředí,obě jsou moc milé,laskavé,vstřícné,hodné.A hlavně jsou tu pro nás.Vřele doporučuji,za mě je 5 hvězdiček málo.”
“Skvělý lékař, perfektní přístup.”
“Velice příjemná, milá paní doktorka. Přistupuje ke každému s osobním zájmem.”
“Pan Sýkora je skvělý člověk, ochotný pečlivý, hodný. Sestřička milá, usměvavá a když dělá náběr krve, ani o tom nevím. Už jsem tady pobyla pár chvil a vím, že ordinaci mají vybavenou, lecjakým přístrojem.”
“Chodíme k paní doktorce s dcerou už od miminka a naprostá spokojenost.Jsme rádi, že jsme u paní doktorky.”
“Vždycky mi pomohl. S pacientem mluví, je ochotnej. Neměnil bych.”
“Paní doktorka je moc příjemná, empatická. Jsem ráda, že mě vzala, ač má opravdu hodně pacientů.”
“Nejlepší pan Doktor. Jsem za něho opravdu moc ráda”
“Úžasná paní doktorka a skvělá diagnostička. Citlivá, chápavá a milá. Je skvělá i v případě předčasně narozených dětí. Vřele doporučuji.”