Přehled katalogu
- 776 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 92% S recenzemi
- 43% S fotografiemi
Nalezeno 776 výsledků
Procházejte parodontolog v Česku. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 776 výsledků v Česku. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 22,062 recenzí a hodnocení. Seznam níže obsahuje parodontolog z měst jako Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj a dalších.
“Nejlepší zubař, se kterým jsem se setkal. Pan doktor je nesmírně zkušený, milý a vstřícný.”
“1000/10 Nutno podotknout, že jsem extrémně úzkostný pacient se sklonem k panickým atakám. V pondělí proběhla naprosto bezproblémová registrace, kdy mi pan doktor Novák vše vysvětlil, probrali jsme možné postupy. V úterý proběhla registrace se synem, který byl tak nadšený, že nechtěl domů. Kámen úrazu nastal ve středu, kdy mne čekalo trhání vícero zubů najednou. Po příchodu mne sestřička hned uklidňovala, ze to zvládnu. Pan doktor Kouba mi přesně vysvětlil jaký bude postup. Jediné co jsem cítila byla injekce. Nebolela, byla pouze nepříjemná. Co se týče zákroku jako takového, tak byl naprosto bezbolestný. Jediné co bylo cítit byl trošku tlak a tahání, ale úplně minimálně. Poprvé v životě jsem neměla chuť utéct. Opravdu musím poděkovat, protože takovou péči jsem ještě nikdy u žádného lékaře nezažila. Prostě naprosto úžasná práce a přístup.”
“Nejlepší Doktor na světě takového Doktora jsem ještě neviděla a jsem jich navštívila dost můžu jen doporučit ani nevím jak mu mám poděkovat byla jsem tam dneska s cerou a perfektní chování a to jednání úplně skvěle a má moc dobré srdce moc vám děkuji”
“Úžasný profesionál a sestřičky také. Byla jsem na odstranění dvou moudraků, měla jsem obavy, ale pan doktor je profesionál. Nedal na sobě nic znát a to se mi líbilo. Navíc byl pečlivý a poradně kontroloval, aby tam nezůstal zbytek kořene. Opravdu úžasný.”
“Ordinaci mohu jen vřele doporučit. Odjakživa jsem měla strach ze zubařů, ale pouze do té doby, než jsem začala chodit do této ordinace, konkrétně k panu doktoru Šrámkovi. Od slečny na recepci, přes dentální hygienistku, sestřičku až po pana doktora jsou zde všichni profesionální, ale také milí, vstřícní a lidští. Potřebovala jsem vzhledem k brzkému odjezdu do zahraničí urychlit léčbu a všichni mi vyšli vstříc a dokonce mě vzali i v neděli po pracovní době, čehož si vážím. Ordinace je velmi moderní, cítila jsem se příjemně (vůbec ne jako u doktora). Co se týče samotné léčby, tak péče je určitě na vysoké úrovni, je BEZBOLESTNÁ (moje léčba obsahuje i trhání zubů, čehož jsem se bála jako čert kříže, ale naprosto zbytečně...) a velmi rychlá. Závěrem bych chtěla poděkovat celému týmu, děláte to dobře a je to vidět :).”
“Byl jsem na druhém ošetření u paní doktorky Prokůpkové. Děkuji za její péči, přístup a odbornost. Jsem moc spokojený. Děkuji Josef Malík”
“Rád bych se podělil o zkušenosti, dříve jsem několik let chodil k jinému zubaři, opakovaně mi vypadávaly plomby a tvořily se nové kazy, přičemž zubař to sváděl, že mám “špatné” zuby, více koušu apod. , nyní chodím s celou rodinou 2 roky do centrum zubní medicíny a jsme velmi spokojeni jak s přístupem personálu, tak zejména s vysokou úrovní péče. Absolvoval jsem tady zhotovení vyplnění, endodoncií, zhotovení korunky a i extrakci zubu a v každém případě jsem byl spokojen, před 14 dny jsem byl na extrakci spodní osmičky, která bývá problémová, ale trhání proběhlo naprosto hladce, během chvilky, naprosto bezbolestně. Následně první den byla mírná bolest, jinak jsem v podstatě o ráně nevěděl. Co se týká ceny za služby, tak je adekvátní k poskytované péči, která je, jak jsem již uvedl na velmi vysoké úrovni. Je nesporné, že je lepší uhradit za kvalitní péči a mít zdraví v pořádku, než ušetřit a mít nekvalitní péči u jiných lékařů.”
“V Centru moderní stomatologie jsem byla moc spokojená. Dělali mi zubní implantát i ošetření pod mikroskopem a vše proběhlo naprosto profesionálně. Velmi doporučuji i kosmetologii u paní doktorky – skvělý přístup a viditelné výsledky.”
“Děkuji panu doktorovi Ránovi za naprosto skvělou péči! Vše mi před zákrokem srozumitelně vysvětlil a celý výkon proběhl bez bolesti. Na 100 % doporučuji každému v Brně – opravdu výjimečný zubař!”
“Naprosto profesionální přístup této kliniky a velice šetrné zákroky. Jsem maximálně spokojen. Jen se občas protáhnou čekací doby. Což ale vzhledem k celkové kvalitě velice rád vydržím. Mohu jen doporučit!!! Aleš Pražák”
“Úvodem bych rád podotkl , že nejsem žádný velký spisovatel , který se nějak velkolepě rozepisovat, tak pouze v krátkosti. Co se týče zubařů není mi stydno přiznat, že jsem ultra posera a kdybych mi někdo řekl, že mě bolesti dožene dobrovolně na zubní pohotovost asi bych mu řekl, že to se stane až v pekle začne sněžit. V pekle asi mrzne , protože jsem dnes opravdu chtě nechtě musel. Naštěstí jsem si dle recenzí vybral Bladent . Od prvního hovoru jsem byl velice příjemně překvapen milým a příjemným jednáním. Samotný personál počínaje recepcí byl super příjemný. Sestřičce i paní doktorce Kujalové patří můj obrovský dik za pomoc za to jaký mají přístup, jak vše vysvětlím řeknou co budou dělat stále si s vámi povídají což Vám úplně odbourává nějaký strach , obavu ze zákroku. Ve zkratce jsem měl po sedmičkou zánět jak .... a zub se nedal zachránit, musel ven a šel ven úplně bez bolesti . Ještě jednou mnohokrát děkuji, doufám že dlouho nebude třeba zubaře vidět, ale jestli ano a jestli to půjde tak jedině sem . Ať se Vám daří s pozdravem Petr Dvořák”
“K panu doktorovi chodíme celá rodina včetně prarodičů. Všichni jsme velmi spokojeni. Pan doktor je velmi vstřícný, pečlivý a vždy zjišťuje v průběhu, zda zákrok probíhá bez bolesti. Je opravdu výjimečný. Všichni jsme za takového skvělého pana zubaře velmi rádi. Vždy poradí, odpoví na jakýkoliv dotaz týkající se chrupu :-)”
“Moderní vybavení, osobní přístup a bez bolesti! Podařilo se mi u zákroku usnout :-D doporučuji.”
“Spokojenost na 100%. Pan doktor zachránil zub, vždy velmi uctivý. Klinika je skvělá, personál velmi profesionální a milý. Určitě se sem znovu vrátím.”
“MUDr. Zolárek je nejlepší stomatolog, jakého jsem kdy měla. Vřele doporučuji i bojácným pacientům jako jsem já. Pan doktor vše vysvětlí, ošetření je maximálně bezbolestné. Zubní asistentka Jitka moc milá. Oba profesionálové ve svém oboru.”
“Velice profesionální personál, moc milé recepční. Bezbolestné ošetření a precizní dentální hygiena. Budu rád pravidelně navštěvovat”
Zubní klinika v Praze je místo, kde dávám 10 z 5 hvězdiček. Spokojenost je maximální.
MCDental v Praze je skvělá klinika s profesionálním přístupem. Všichni jsou velmi milí a nápomocní.
“Syn 7 let si udělal úraz zlomil si dva zoubky, nevzali ho ani kam pravidelně chodí ( clinic Dental Mělník) už tam s ním nejdeme. Pan doktor nás vzal i přesto že měl plnou ordinaci svých pacientů, synovi pomohl, zoubky zacelil a nabídl nám že mu pomůže. mu dát ten horší zoubek dohromady, vše vysvětlil, takových lidí je opravdu velice málo a je důležité si jich vážit. Moc děkujeme a i synovi byl pan doktor velmi sympatický a nebál se ho a to je velmi důležité pro dítě!!!”
“K panu doktorovi jezdíme s celou rodinou a jsme velice spokojeni. Vždy vše krásně vysvětlí. Každé ošetření probíhá naprosto bezbolestně. Všichni jsou velice příjemní a empatičtí.”
“Mám velmi dobré zkušenosti s perzonálem z EDCLINIC z Kostelce nad Černými Lesy! Všechny se chovali profesionálně a pokaždé byly příjemný! Tu společnost všem doporučuji!”
Zubní ordinace v Černošicích je skvělá. Přístup je nadstandardní a spokojenost je vždy zaručena.
“Ze zubařů jsem měl vždy hrůzu. Každopádně po pár návštěvách u pana Wofka je hrůza i bolest pryč ! Doporučuji všemi deseti. A samozřejmně nádherný areál s parkováním před vchodem.”
“Sestřička a paní doktorka velmi milá. Paní doktorka ví co dělá byla profesionální a velmi fajn přístup. Pomohla mi a poradila co dál. ( A omlouvám se za kňučení) Mohu jen doporučit. Pohotovost funguje na 100%”
“Už první návštěva nás přesvědčila, že zde bude profesionální a zároveň velmi lidský přístup. Pan doktor byl opravdu příjemný a vše nám ochotně vysvětlil. Těšíme se s manželem na spolupráci a snad brzy krásný úsměv. ☺️”
“Rád bych z celého, opravdu celého srdce poděkoval Zubní ordinaci v Prachaticích a celému jejímu týmu. Těžko se mi hledají slova, protože to, co jsem tady zažil, nebyla jen odborná péče – byla to lidskost, pochopení a opravdová laskavost v těch chvílích, kdy ji člověk potřebuje nejvíc. Přicházel jsem se strachem, nejistotou a obavami. A odcházel jsem s pocitem klidu, bezpečí a dojetí. V této ordinaci se ke mně nechovali jako k pacientovi, ale jako k člověku. S úctou, trpělivostí a láskou. A to je něco, na co se nezapomíná. Z celého srdce bych chtěl poděkovat panu doktorovi Tišlerovi. Nejen za to, že mi vytvořil krásné, nádherné zuby, ale hlavně za jeho obrovskou trpělivost, laskavost a klid. Byl ke mně hodný, milý, vstřícný a vždy mi dodával pocit jistoty, i když jsem se bál. Věděl jsem, že jsem v dobrých rukou – a ten pocit je k nezaplacení. Velké a upřímné poděkování patří i celému týmu ordinace. Je znát, že svou práci dělají srdcem. Díky vám jsem zvládl i velmi náročné chvíle a dnes odcházím nejen s novým úsměvem, ale hlavně s hlubokou vděčností a slzami dojetí v očích. Neskutečný dík. Opravdu neskutečný dík. Děkuji za lidskost, trpělivost a péči, která mi navždy zůstane v srdci. Na vás nikdy nezapomenu. Tuto ordinaci doporučuji z celého srdce každému.Štepán Jaroš”
“Dnes jsem byla u pana doktora Blažka (mladšího) Můžu jen doporučit. Jsem nadšená. Bála jsem se bolesti, ale nic jsem necítila. Do této ordinace nebudu vstupovat ze strachem a za to jim moc děkuji. Sestřičky také senzační. Usměvavé, moc příjemné. Jsem opravdu nadšená a moc ráda, že jsem se mohla setkat s takovými PROFÍKY. :-) U mě velký palec nahoru.”
“Skvělý osobní a profesionální přístup celého kolektivu ordinace. Pan doktor Jelínek je profesionál na svém místě. Díky vyšetření bylo zajištěno odeslání a napsání doporučení na další vyšetření ORL, což by každý neudělal. Děkuji!”
“Pan Dr. Volf , mladý doktor ze super přístupem. Po prvé sem zažil doktora s lidským přístupem. Děkuji vám , i vašemu personálu SUPER”
“Velmi dobře vybaveni, výborný přístup k zákazníkům, časově vždy přesně podle objednání.”