Tuto restauraci mám moc ráda a šťastně se do ní vracím. Jídlo je výborné. Jen chci varovat před tím, když vám obsluha nabídne vodu a neobjednali jste si polední menu, tak ji nepřijímejte, protože dostanete 0,5 l kohoutkové vody s citronem a mátou za 44 kč. Za ty peníze doporučuji spíše jejich hroznovou limonádu nebo vodu z lahve.
Recenze
-
Viktorie Marková ★★★★★
-
Jan Rakovnik ★★★★★
Pokaždé kdy jedu do Brna, rád se zde zastavím. Prostory jsou sice menší, ale kvalita jídla je skvělá. Vždy mi chutná, kvalitní jídlo které nikdy nezklame.
-
Katerina Kovacova ★★★★★
Jídlo bylo vynikající. Obsluha vtipná a moc příjemná. Jediné,co bych doporučila je nově potáhnout židle.
-
Matěj Kos (Matejcho) ★★★★☆
Menší bistro sázející na klasickou kombinaci vietnamské kuchyně a japonského sushi. Testováno poměrně pravidelně, a to jak na polední menu (dobrý výběr z několika jídel, cena vč. polévky okolo 150 Kč; hodnocení zpravidla 4–4,5/5), tak i na večeře formou výběru z (tradičně pro tento typ restaurace) obsáhlého menu a párkrát i rozvoz. Tradiční polévka pho je zde chutná, řádná porce, bohužel někdy je vývar slabší než bych rád (várka od várky 3,5–4,5/5). Nudle s kuřecím i jiným masem rovněž velmi dobré, zároveň se ale nejedná o úplné gastroorgie (solidní 4/5). Sushi bych hodnotil podobně jako nudle – ve velmi dobré kvalitě, chutné, ovšem zase – jedná se o obyčejnější zážitek, chybí trošku toho „wow efektu“. Jinde si mě takto „omotali“ např. flambovaným lososem… (tedy opět solidní 4/5). Na závěr musím pochválit obsluhu, která zvládá plynule komunikovat česky a zažil jsem i v pohodě komunikaci v angličtině, a zároveň nadprůměrnou grafickou prezentaci celého podniku (tady 5/5 v dané kategorii). Celkově se tedy kloním k velmi solidním čtyřem hvězdám a na běžný oběd/večeři s čistým svědomím doporučuju.
-
Eva ★★★★☆
Jídlo bylo fajn, lepší průměr. Co ale musím vyzdvihnout byly letní závitky s hovězím masem, ty byly opravdu top. Restaurace byla celkem ztísněná, opravdu pár stolů a prostředí celkem rušné a to díky řidičům z rozvozových firem, kteří se tam neustále střídali. Toalety také nic moc.. Ceny na cetrum fajn :)
-
Vojtěch Šíma ★★★★☆
Navštívili jsme podnik krátce po otevření (otevírá se v 11) a prakticky okamžitě byla restaurace obsazená, zbyl na nás jen jeden stůl, který byl navíc přímo u toalet, takže jsme byli neustále obtěžování 'litajicími dveřmi'. Doporučuji proto předem vždy udělat rezervaci, ideálně týden dopředu. Naštěstí nedostatečné kapacity částečně vykompenzovala obsluha, která byla pohotová, příjemná, ale z toho všechno lehce zmatená. Na jídlo jsme si dali závitky, sushi a polévku. Pokrmy byly v skutku vynikající, obzvlášť musím pochválit polévku, která byla hutně zeleninová a upřímně měla pozitivní vliv na moje lehké nachlazení. Podnik doporučuji navštívit ve velice málem počtu lidí, neboť je prostor stísněný. Dostupnost restaurace je mimořádná, neboť se nachází pár metrů od tramvajové zastávky. Bohužel však není přístup bezbariérový.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Oh! Pho?
Oh! Pho se nachází na adrese 34, Veveří 339, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko
Jaké je telefonní číslo Oh! Pho?
Můžete kontaktovat Oh! Pho na čísle +420 776 606 199
Jak se dostanu k Oh! Pho?
Trasu k Oh! Pho najdete zde odkaz