Recenze

  1. Zeki ★★★★☆

    Navštívili jsme tento podnik na večeři na doporučení od přátel a rozhodně jsme nebyli zklamaní. Takové letní závitky, jaké nabízejí zde, jsem viděl poprvé a ze začátku jsem byl maličko skeptický, protože vzhledem k celkem vysoké ceně (130Kč za 2 kusy) jsem čekal něco opravdu topovýho a musím říct, že opravdu to bylo něco jiného, než jsem čekal a byl jsem velmi mile překvapen. Dostanete k nim 2 druhy omáček (klasickou rybí a pálivou hustější verzi - oboje chuťově) a i samotné závitky byli úžasné, naprostá paráda. Jako hlavní chod jsem si zvolil Bun Bo Nam Bo a k němu také nemám chuťově co vytknout. Opět ozvláštnění oproti tomu, co mi přijde jako klasika byli kousky manga, které chuťově velmi sedělo se zbytkem pokrmu a pokud bych měl něco vytknout, tak pouze to, že na můj vkus bylo v mističce vedle málo omáčky a klidně bych příště uvítal více.

  2. Martina Titz ★★★★★

    Krásné místo, plné zeleně Zahrádka má své kouzlo a co oceňuji, že vidíte do kuchyně. Obsluha je milá a tichá, nechávají vám prostor pro sebe a vychutnání jidla. Jídlo má nápad, výbornou chuť.

  3. Marek David ★★★★☆

    Úterní návštěva - večeře. Personál milý, ochotný, rychlý. Zahrádka večer plně obsazena. V samotné restauraci ještě místečko bylo. Obě jídla chuťově naprosto v pořádku. Výborná. Spokojenost. Domaci mango limonáda také dobrá. Jen místo malého "vietnamského" nealko piva mi na stole přistál nealko clausthaler.....

  1. Jakub Drtina ★★★★★

    Začnu negativy – nebo spíš jejich absencí. Obsluha tu sice moc nekomunikuje a „neběhá kolem hostů“ tak, jak jsem běžně zvyklý, ale paradoxně mi to vůbec nevadilo. Jediná věc, se kterou je potřeba počítat, je pauza v otevírací době mezi 15:00 a 17:00. Vzhledem k lokalitě to ale dává smysl. Ceny jsou sice vyšší než standard, ale za ten zážitek rozhodně stojí. Výběr jídel je menší, což osobně vítám – svědčí to o čerstvosti a pečlivosti. I jako velký jedlík jsem měl co dělat – předkrm v podobě hovězích závitků a hlavní chod, tedy vynikající bůček, rozdychávám ještě teď. Popravdě, čím víc přemýšlím, tím méně věcí mě napadá, co bych mohl vytknout. Proto nemohu jinak než dát plný počet – 5 hvězd. Tohle místo bych označil za skrytý poklad.

  2. Richard Oliva ★★★★★

    V restauraci mají krásnou a klidnou zahrádku. Posezení zde je velmi příjemné, i když bylo hodně teplo, na zahrádce byl příjemný chládek. Jídlo bylo velmi dobré a obsluha milá. Platit lze i kartou.

  3. Malgi Hanušová ★★★★★

    Moc příjemné prostředí, luxusní venkovní posezení plné zeleně a stínu v létě. Jídlo taktéž skvělé, oceňuji kreativní provedení např. příloh v podobě mixu zeleniny s ovocem. To že v restauraci vidíte do kuchyně považuji také za velký benefit - vidíte, že je tam čisto a nevadí jim, že jim koukáte pod ruce.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Bonjour Vietnam?

Bonjour Vietnam se nachází na adrese Václavská 39/1, 603 00 Brno-střed-Staré Brno, Česko

Jaké je telefonní číslo Bonjour Vietnam?

Můžete kontaktovat Bonjour Vietnam na čísle +420 608 130 232

Jak se dostanu k Bonjour Vietnam?

Trasu k Bonjour Vietnam najdete zde odkaz

Advertisements