Recenze

  1. Bára ★★★★☆

    Rychlé vyšetření, slečny recepční byly milé, pan doktor velmi profesionální. Jedinou výtku mám k organizaci. Je to jedno z těch míst, kde je na každých dveřích papír s instrukcemi, přitom už samotný příchod je matoucí - na recepci je to vlevo, přestože šipka navadí na sono doprava. Nemotala jsem se tam tak jediná.

  2. Lucie Lysová ★☆☆☆☆

    Nedoporucuji toto pracoviste. Neprofesionalni, arogantni chovani, zadna komunikace, zadna empatie od recepce az po vysetrovnu.Chodim sem roky a priste uz nekam jinam.

  3. Pavlína Žižlavská ★★★★★

    Když jsem si pročetla recenze, měla jsem lehké obavy. Slečna na recepci se mě zeptala na základní otázky a byla velmi slušná, usměvavá a ochotná. To stejné platí o paní doktorce Janě Čerňanové - byla jsem na vyšetření poprvé, paní doktorka vše ochotně v průběhu popisovala a vysvětlovala, byla opravdu moc milá. Mohu doporučit. Děkuji.

  1. Elis ★★★★☆

    Po přečtení recenzí, jsem měla celkem strach sem jít. Ale vše bylo v pořádku. Paní doktorka byla pečlivá a mohla jsem se víceméně ptát na cokoliv a vše vysvětlila. Ostatní neřeším, jdu sem jednou za 2 roky. Jediné, co bych ocenila, tak aby chodila nějaká připomínací SMS nebo třeba email ohledně termínu. Přece jen je to placená služba a v dnešní době mi to přijde standart.

  2. Elen ★★★★☆

    Po přečtení recenzí, jsem měla celkem strach sem jít. Ale vše bylo v pořádku. Paní doktorka byla pečlivá a mohla jsem se víceméně ptát na cokoliv a vše vysvětlila. Ostatní neřeším, jdu sem jednou za 2 roky. Jediné, co bych ocenila, tak aby chodila nějaká připomínací SMS nebo třeba email ohledně termínu. Přece jen je to placená služba a v dnešní době mi to přijde standart.

  3. Kateřina Hekerlová ★★★☆☆

    S vyšetřením jako takovým jsem byla spokojená a nemohu mít výhrady, byl i dodržen čas objednání. I co se týče termínu, byla jsem telefonicky objednaná velmi rychle. Nicméně slečna na recepci by skutečně mohla být příjemnější.

  1. Iveta Fišerova ★★★★☆

    Na mammo jsem byla po dlouhé době a po předchozím čtení stížností na chování personálu jsem měla ještě větší strach. Ovšem slečna recepční byla ochotná a milá a stejně tak i paní u rentgenu. Výsledek přijde do tří dnů, což je trochu nepříjemné, ale vzhledem k velkému počtu pacientek a fofru, jaký tam mají, se to dá pochopit. Zatím mohu doporučit.

  2. Ad�la Ondru?kov� ★★★☆☆

    Dobrý den, na ultrazvuk do centra chodím pravidelně již několik let.Po odborné stránce je vždy v nejlepším pořádku. Ovšem chování slečny /paní na recepcy u mamografu dne 27.12.2024 ve 14:05 mě vcelku zarazilo. Když jsem se dostala na řadu a slušně pozdravila, slečna/paní mi řekla.."No dobrý den.." s velmi nemilým výrazem. Promiňte mi, ale nikdy nevíte, s jakou diagnózou (a i kdyby nebyla) k Vám klient přichází. A tohleto chování, si myslím, je hrozné... Děkuji.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa EUC Mamocentrum Brno?

EUC Mamocentrum Brno se nachází na adrese Rooseveltova 564/8, 602 00 Brno-střed, Česko

Jaké je telefonní číslo EUC Mamocentrum Brno?

Můžete kontaktovat EUC Mamocentrum Brno na čísle +420 542 210 016

Jak se dostanu k EUC Mamocentrum Brno?

Trasu k EUC Mamocentrum Brno najdete zde odkaz

Advertisements