Recenze

  1. Milan Ek ★☆☆☆☆

    Thajské hovězí - hnus, vrátili jsme… s Thajskem to nemělo nic společného….. nedalo se to jíst. Maso nemělo vůbec chuť hovězího masa, bylo nějaké slizké, nějaká hmota. Nedoporučuji.

  2. Marek Neumann ★☆☆☆☆

    Objednáte si zeleninu s krevetama a dostanete co jsem vyfotil. Žádna paprika, brokolice.. nic z toho co maji vyfpcené na jideláku v tom nenajdete, jenom krevety. Přesolené. Tady mě už neuvidí.

  3. Jonáš Kotlár ★☆☆☆☆

    Obsluha by se nemusela tvářit jako že jí někdo obtěžuje a jídlo je přesolené a ne dobré dali jsme si Udon to byla sojová omáčka se solí a nudlemi a zelím poté jsme měli kachnu a to byla taky slana omáčka s rýži ,nejlevnější rýži. Jídlo stejně špatně jako obsluha nikdo sem nechoďte.

  1. Jakub Rosik ★☆☆☆☆

    Jidlo tu není nic moc. Gyros a rýže nemá žádný nápad. Chtělo by to trošku , aby si s tím dali práci. Rýže byla rozvařená. A nejvíc odporné bylo je když si zaplatíte jídlo a oni vám ho dají na na plastovém talíři s plastovými příbory. To je fakt hnus Obsluha sedí za pultem a ani není vidět. Téměř ji nezajímá co človek chce. Naštěstí aspoň pozdraví, ale pak s vámi jedná hrozně. Atmosféra je tu opravdu hrozná

  2. Martin G. ★☆☆☆☆

    Tragédie… Ano vím, že se jedná o Bistro v nákupním centru, ale i přesto jedna velká bída. Extrémně přesolené, vepřové maso napůl syrové. Obsluha by se taky nemusela tvářit tak otráveně. U jídla za téměř 200 Kč bych uvítal třeba i to, že nebude na plastovém talíři.

  3. Denisa Skotnicová ★☆☆☆☆

    Hnus! Katastrofa, tady ani zadarmo. Kuřecí po sečuansku = Kuřecí v přesolené mastné omáčce s nejlevnější rýži co šla koupit! Nedoporučuji ani se jít podívat na nabídku! Moje chyba, že jsem se před tím nepodívala na recenze!

  1. Zdeněk Zedínek ★☆☆☆☆

    Jídlo hodnotit nemohu, ale když jsem viděl, jakým stylem to hodil s mimořádně otráveným a zhnuseným výrazem jakýsi mladík na pult a jak bylo nandáno na talíři ( jako by jim to spadlo na zem, nebo už se v tom někdo hrabal), ztratil jsem veškerou odvahu, to byť jen ochutnat!! Škoda, že se musí dát minimálně 1hvězda, nezaslouží si žádnou.

  2. Honza Procházka ★★★☆☆

    No je pravda, ze negativni recenze me teda vydesily az v okamziku kdy jsme meli objednano. No katastrofa to neni, ale taky teda zadna slava. Hodne mastne, hodne slane. V kachne ta zelenina nic moc. Proste jidne to delají lip. Ale porce velke. Priste pujdeme jinam, hned za rohem je taky asijske bistro a to ma snad 4.3

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Asia food?

Asia food se nachází na adrese Zelená 2855, 415 01 Teplice-Teplice 1, Česko

Jak se dostanu k Asia food?

Trasu k Asia food najdete zde odkaz

Advertisements