Recenze

  1. Zuzana Spálenková ★☆☆☆☆

    Pizza super, ale když mají do 21:00 a ve 20:15 už vás do restaurace nepustí s tím,že už zavírají (bez omluvy,vysvětlení) ,tak je to celkem k ničemu. Na webu jsem žádné upozornění, že objednávky přijímají jen do nějaké doby nenašla (navíc nás nepustili ani sednout na pití) a online objednání ještě v půl 9 bylo možné.

  2. Hana Maslova ★★★★★

    Příjemné posezení na terase, výborné jídlo, milá obsluha.

  3. Standa ★★☆☆☆

    Vyzvedl jsem si pizzy osobně, oregano znamená asi že tam nasypu stopové množství z pytlíku. Možná to bylo výběrem, ale obě pizzy mi přišly smutné...

  1. martina vašíčková ★☆☆☆☆

    Dnešní návštěva této restaurace pokud se to tak dá nazývat byla otřesná. Byli jsme 4 (už při tomto počtu se dá předpokládat větší útrata) a slušně jsme se zeptali slečny servírky (po tom co okolo nás prošla bez zájmu jak když tam nejsme) zda se můžeme usadit venku. Její otrávený a arogantní pohled už naznačoval že něco nebude v pořádku. Její odpověď byla že venku obsluhovat nebude že by nastydla a museli bychom se obsluhovat sami(pardon ale co je mi do toho, zahrádka je součástí snad ne? Pobírá snad nějakou mzdu za něco ). S takovýmto chováním jsem se ještě nikde nesetkala. Žádná snaha najít stůl uvnitř. Kdyby se trošku snažila stačilo přesadit jen paní od velkého stolu k menšímu. Horší jednání jsem nikdy a nikde nezažila a je to velké zklamání. Určitě nedoporučuji tedy pokud nechcete dělat práci za slečnu servírku

  2. Sára Janovská ★★★★☆

    Pizza je výborná, hezké prostředí. Hvězdu strhávám za obsluhu. V pizzerii jsme byli s přítelem a byli jsme tam jen my dva, a i přesto jsme čekali víc než 10 minut, než si nás obsluha vůbec všimla, a potom se celou dobu servírka tvářila, že jí šíleně otravujeme.

  3. Bohumír Janeček ★★★★★

    Zastavili jsme se zde s mým dobrým kamarádem Michalem a byl to skvělý zážitek. Sympatický číšník Matyáš se o nás opravdu skvěle postaral, a my jsme si pochutnávali na výborné autentické pizze. Rozhodně doporučuji navštívit!

  1. Magdalena Krejčí ★★★★★

    Vše v naprostém pořádku. Úžasná pizza a ideální místo pro společné rande. Číšník profesionální!

  2. Tereza Marešová ★★★★★

    Pizza je výborná, krásně tenké těsto, křupavé na okrajích, velmi příjemná a ochotná obsluha. Nemám co vytknout. Navíc polední menu, včetně polívky a pití za příjemnou cenu. Pizzy jsou jinak dražší, ale z kvalitních surovin.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pizza Italiano?

Pizza Italiano se nachází na adrese 70, Lidická tř. 441, 370 01 České Budějovice-České Budějovice 7, Česko

Jaké je telefonní číslo Pizza Italiano?

Můžete kontaktovat Pizza Italiano na čísle +420 720 305 040

Jak se dostanu k Pizza Italiano?

Trasu k Pizza Italiano najdete zde odkaz

Advertisements