Recenze

  1. Pepa Oršoš ★★★★★

    Mlýn na Dobré vodě, nejkrásnější místo pro svatbu. Komunikace s majitelem a personálem byla na špičkové úrovni. Všem naším požadavkům bylo vyhověno do detailu. Jídlo bylo perfektní na úrovní s vrcholovou gastronomií. Komunikace s šéf kuchařem byla z jeho strany velmi shovívavá jelikož jsme se vůbec nemohli rozhodnout co na náš den vybrat. V den svatby byl personál příjemný, rychlí a operativní. Počasí nám přálo a tak jsme mohli využít venkovní prostory, které jsou velmi hezky udržované. Přejeme panu majiteli a Mlýnu na Dobré vodě ať se daří a všem co se pro toto krásné místo rozhodnou krásné počasí :-)

  2. Tereza Jeništová ★★★★★

    Na tomto nadhernem miste jsme meli svatbu loni v zari. Vybrali jsme si ho prakticky na prvni pohled, protoze na to, ze je to blizko sidliste, tak to clovek vubec nevnima. Asi nenapisu nic, co by tu nebylo jiz receno. Strida se tu svatba za svatbou, takze zkontaktovat pana majitele je dosti narocne :) Vyuzili jsme sluzeb Elisky jako koordinatorky a vsechno dopadlo na jednicku. Eliska toho ma take hodne, ale diky ji, svatba dopadla a hlavne vypadala tak dokonale! Spousta veci by me bez ni ani nenapadla! Jeste jednou ji moc za vse dekuju! Jidlo a obecne veskera obsluha byla na prvotridni urovni. Vsichni si pochvalovali nejen samotne jidlo, ale tak prijemne sluzby jsem nikdy nezazila :) Jen bych rada upozornila na to, ze nikdo z prislusneho uradu vas neprijede oddat kvuli spatnym vztahum s panem majitelem a je treba si zaridit cirkevni snatek :)

  3. Petra Wagner ★★★★☆

    Měli jsme zde svatbu v srpnu a místo nás nadchlo už při první prohlídce. Hledali jsme svatební místo v Praze nebo jejím okolí, s pěknou zahradou, stodolou a dostatečně velkým prostorem, ale aby se hosté nerozprchli do všech koutů. Na Prahu je to opravdu jedinečné místo – svatební oáza kousek od centra. Měli jsme štěstí na skvělé počasí, přesně podle doporučení koordinátorky: ideálních 27 °C, pod mrakem. Díky tomu jsme mohli naplno využít potenciál zahrady, která je díky stromům a mikroklimatu z potůčku o pár stupňů chladnější. Skvělé bylo i sezení na schodech a příchod nevěsty, kdy jsou krásně vidět všichni svatebčané najednou. Stodola je hezky zrekonstruovaná, není třeba moc dekorací, jen podtrhnout její krásu. Trochu nám daly zabrat kulaté stoly při plánování sezení – původně mi to přišlo jako skvělý nápad, ale po svatbě už si tím nejsem úplně jistá. Místo funguje jako byznys a pan majitel je obchodník, který ho umí prodat. Jediné, co bych vytkla, je trochu nejasnost v tom, co všechno se platí, kolik a co je dostupné k zapůjčení skrze Mlýn. Komunikace s majitelem byla náročná, ale smířili jsme se s tím a naučili se s ním pracovat. Během roku nás kontaktoval pan Kopecký, který převzal agendu od majitele, a komunikace se najednou výrazně zlepšila. Všechno najednou začalo odsýpat. Jídlo bylo chutné, ale škoda, že během našeho plánování stihly ceny tak výrazně vzrůst (září 2023 vs. rok 2024). Na pomoc s dekoracemi a organizací svatebního dne jsme si skrze Mlýn najali koordinátorku Elišku. Nejsem si ale úplně jistá, jestli bych ji doporučila všem typům nevěst nebo pro všechny plánovací aktivity. Pracuji v event managementu, takže vím, co a jak má jít po sobě, ale na své svatbě jsem to řešit nechtěla, protože jsem perfekcionista a neměla bych klid. Pokud si zvládnete většinu věcí naplánovat sami a potřebujete pomoc jen těsně před svatbou, Eliška zvládla samotný svatební den na jedničku, k tomu výtky nemám – a to je nakonec to nejdůležitější. Pořád si někdě lítala, nevěděli jsme o ni (což je správně), ale když jsme ji potřebovali, vždy se u nás objevila. Co mě ale stresovalo, bylo, že jsme finální podobu dekorací a svatební den doladili až týden před svatbou, což mě dost znervózňovalo. Když jde o jeden z nejdůležitějších dnů, chcete mít jistotu, že je vše v pořádku a věci se posouvají nebo už jsou hotové. Tento pocit jsem bohužel neměla a bylo náročné Elišku zastihnout, e-maily bez reakce. Osobně bych čekala, že koordinátorka bude více aktivní směrem ke mně a bude spíš uhánět mě. Mám dojem, že Eliška jede svatbu po svatbě a věnuje se vám, až když na vaši svatbu dojde řada, což ale většině nevěst asi nebude vyhovovat.Takže nakonec jsem velkou část věcí před svatbou odtáhla sama :-)

  1. Veronika Hynková ★★★★★

    4. září 2022 jsme zde měli svatbu a jsme nadšení. Tohle místo má úžasnou atmosféru. Jen sem přijdete, už se cítíte dobře. Právě výběr tohoto místa vychvalovalo nemálo našich hostů. Ráda bych vyzdvihla také ochotu pana majitele i všech ostatních zaměstnanců. Pana majitele není sice úplně snadné kontaktovat ve chvíli, kdy není zaneprázdněný, ale i když jsme mu volali celkem často a s mnoha mnoha dotazy, nikdy nedal najevo, že by s tím měl sebemenší problém (maximálně jsme se domluvili na lepší čas, kdy se to bude hodit více). Obsluha na místě byla celý den úžasná, ochotná a milá. Děkujeme! :) Co se týče cateringu, domluva byla skrze email vždy rychlá a spolehlivá. Jídlo i pití (hlavně domácí limonády) si všichni náramně vychvalovali, a proto doporučuji všem budoucím nevěstám, až se tu budete vdávat, neudělejte tu chybu co já, a pořádně ve svůj velký den ochutnávejte! :)

  2. Tomáš Maněna ★★★☆☆

    Nedávno jsme tu měli svatbu a velmi dlouho jsem se rozhodoval, jak toto místo hodnotit. Rozhodl jsem se recenzi rozdělit na tři části. 1) Kdybych měl hodnotit jenom Mlýn jako takový, tak bych bez okolků dal pět hvězdiček z pěti. Vybavení je tu super, obzvláště v noci je to kouzelné místo. Je tu spousta prostoru, skvělá velká terasa, hezká zahrada a super schody k focení. 2) Jídlo a catering byl skvělý. Pan kuchař je skvělý a dobroty které nám připravil byly naprosto fantastické. Nebyl problém s ním dohodnout jídlo, které nikdy nedělal, připravil nám i sladké dezerty a po hlavních chodech se lidé mohli utlouct. Všichni včetně vegetariánů si pošmákli a jídlo velmi chválili. 3) Lidé, aneb důvod, proč hodnotím jen třemi hvězdičkami z pěti. Člověk, který nám na místě měl pomáhat na nás naprosto kašlal, já jakožto nastávající manžel jsem běhal otevírat a zavírat bránu, dort jsem musel nést já se svědkem a obecně se o nás vůbec nezajímal. Největším kamenem úrazu je ale majitel. Ač je to velmi veselý muž, tak domluva s ním je otřesná. Svatbu jsme s ním plánovali skoro rok a téměř nikdy nebylo možné se mu dovolat, nikdy netušil s kým mluví (a pokaždé jsem musel zdlouhavě vysvětlovat kdo jsem a co chci). Cena nájmu byla pevně stanovená a stejně se ji pokoušel několikrát měnit (protože má ve všem zmatek), v den svatby se ukázal až večer aby nám spočítal útratu, kterou nám přestřelil o 7.500,- (opět díky svému zmatku, kdybych se neozval, tak si ty peníze klidně vzal). Pan majitel nemá vůbec o ničem přehled a potřeboval by někoho k ruce - dokonce ani s vlastní dcerou (svatební koordinátorkou) se není schopný dohodnout a pak nám každý z nich dává zcela jiné a zavádějící informace. ~~ Takže suma sumárum, místo boží, jídlo excelentní a majitel zmatkář, který velmi kazí celkový dojem, je však nutné s ním počítat, všechno po něm kontrolovat a raději stokrát potvrzovat.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Mlýn na Dobré vodě?

Mlýn na Dobré vodě se nachází na adrese Na Dobré vodě 104 00, 104 00 Praha-Křeslice, Česko

Jaké je telefonní číslo Mlýn na Dobré vodě?

Můžete kontaktovat Mlýn na Dobré vodě na čísle +420 602 339 433

Jak se dostanu k Mlýn na Dobré vodě?

Trasu k Mlýn na Dobré vodě najdete zde odkaz

Advertisements