Byli jsme ubytováni v hotelu. Kdyby tato restaurace nebyla jediná v okoli tak už nikdy. Jídlo skvělé. Ceny vyšší srovnatelné s lepší restaurací v Praze. Obsluha na tu de bojíte promluvít. Sympatie nula. Ba naopak. Totální arogance.
Recenze
-
Jana Hrebejkova ★☆☆☆☆
-
Marcela Uhrová ★☆☆☆☆
Pozor na to, co vám účtují. Jinou cenu mají na jídelním lístku a jinou vám spočítají při placení. A ještě jsou velmi arogantní a nepříjemní. Sem už nikdy.
-
Štěpán Pleyer ★★★☆☆
Byli jsme zde na obědě. Sedli jsme si venku, mají příjemné sezení. K jídlu řízek s bramborovým salátem nic extra, gulášová polévka super. Akorát obsluha arogantní a neslušná. Speciálně jeden pán..
-
Šárka Tobiášová ★★★★★
M I L U J U
-
Zuzana Švecová ★★★★★
Byli jsme tu na víkend a vždy jsme si moc pochutnali. Každý den měnili denní menu, kde bylo hodně jídel na výběr a všechna byla skvělá. U žádného jídla nebyl problém udělat poloviční porci pro dceru, která si taky vždycky pochutnala. Jediné co by se dalo vytknout byl nepříjemný číšník v sobotu, který se ba nás celou dobu tvářil jako kdyby jsme ho se vším obtěžovali. Taky nás zklamalo, že když chceme k džusu trochu obyčejné vody, tak okamžitě donesou lahev džusu a lahev neperlivé vidy, takže pití pro dítě vyjde dost draze..:( při naší tak dost vysoké útratě by si to mohl odpustit..:-/
-
Iva Průšová ★★★★☆
V restauraci jsme byli na obědě s rodinou. Jídlo bylo skvělé a dámská obsluha také. Problém nastal až u placení, kdy jim náhle nešel terminál a platba kartou nebyla možná. Neměla jsem hotovost, tak jsem slíbila, že dorazím později doplatit, ale měla jsem se na to vykašlat, pak zase už jakoby šel. Po bližším průzkumu u ostatních účastníků zájezdu jsem se dozvěděla, že jsem nebyla jediná. Účet jsme nikdo nedostali. Pistolníci za barem měli chování zelináře z osmdesátých let a drží provozního pravděpodobně ve sklepě přivázanýho k topení. Nebo co hůř - majiteli je to jedno. Doporučení na závěr: jděte tam na skvělé jídlo, ale požadujte VŽDY účtenku. A sdílejte, než to smažou.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Restaurace Tee no. 19?
Restaurace Tee no. 19 se nachází na adrese Tvoršovice 1, 256 01 Bystřice-Benešov u Prahy, Česko
Jak se dostanu k Restaurace Tee no. 19?
Trasu k Restaurace Tee no. 19 najdete zde odkaz