Recenze

  1. Jana Hrebejkova ★☆☆☆☆

    Byli jsme ubytováni v hotelu. Kdyby tato restaurace nebyla jediná v okoli tak už nikdy. Jídlo skvělé. Ceny vyšší srovnatelné s lepší restaurací v Praze. Obsluha na tu de bojíte promluvít. Sympatie nula. Ba naopak. Totální arogance.

  2. Marcela Uhrová ★☆☆☆☆

    Pozor na to, co vám účtují. Jinou cenu mají na jídelním lístku a jinou vám spočítají při placení. A ještě jsou velmi arogantní a nepříjemní. Sem už nikdy.

  3. Štěpán Pleyer ★★★☆☆

    Byli jsme zde na obědě. Sedli jsme si venku, mají příjemné sezení. K jídlu řízek s bramborovým salátem nic extra, gulášová polévka super. Akorát obsluha arogantní a neslušná. Speciálně jeden pán..

  1. Šárka Tobiášová ★★★★★

    M I L U J U

  2. Zuzana Švecová ★★★★★

    Byli jsme tu na víkend a vždy jsme si moc pochutnali. Každý den měnili denní menu, kde bylo hodně jídel na výběr a všechna byla skvělá. U žádného jídla nebyl problém udělat poloviční porci pro dceru, která si taky vždycky pochutnala. Jediné co by se dalo vytknout byl nepříjemný číšník v sobotu, který se ba nás celou dobu tvářil jako kdyby jsme ho se vším obtěžovali. Taky nás zklamalo, že když chceme k džusu trochu obyčejné vody, tak okamžitě donesou lahev džusu a lahev neperlivé vidy, takže pití pro dítě vyjde dost draze..:( při naší tak dost vysoké útratě by si to mohl odpustit..:-/

  3. Iva Průšová ★★★★☆

    V restauraci jsme byli na obědě s rodinou. Jídlo bylo skvělé a dámská obsluha také. Problém nastal až u placení, kdy jim náhle nešel terminál a platba kartou nebyla možná. Neměla jsem hotovost, tak jsem slíbila, že dorazím později doplatit, ale měla jsem se na to vykašlat, pak zase už jakoby šel. Po bližším průzkumu u ostatních účastníků zájezdu jsem se dozvěděla, že jsem nebyla jediná. Účet jsme nikdo nedostali. Pistolníci za barem měli chování zelináře z osmdesátých let a drží provozního pravděpodobně ve sklepě přivázanýho k topení. Nebo co hůř - majiteli je to jedno. Doporučení na závěr: jděte tam na skvělé jídlo, ale požadujte VŽDY účtenku. A sdílejte, než to smažou.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace Tee no. 19?

Restaurace Tee no. 19 se nachází na adrese Tvoršovice 1, 256 01 Bystřice-Benešov u Prahy, Česko

Jak se dostanu k Restaurace Tee no. 19?

Trasu k Restaurace Tee no. 19 najdete zde odkaz

Advertisements