Přišla jsem v 12.50 a na dveřích bylo napsáno přestávka do 13.30. Jako já jsem jediné pro aby člověk měl čas na odpočinek ale to by bylo dobré dát do oficiálního obědu. Čekat 40 minut na kus papíru to je paráda
Recenze
-
Nika Krasnika ★★☆☆☆
-
Lucie Šutarová ★★★★★
Dne 18. 11. jsem navštívila prodejnu AKM papírnictví v Quadrio a musím říct, že lepší přístup jsem dlouho nezažila. Paní vedoucí byla na prodejně a mile mě překvapila svou ochotou a perfektním načasováním. Ve chvíli, kdy jsem váhala mezi dvěma produkty, ke mně přišla přesně v ten pravý moment a nabídla pomoc. Její doporučení byla věcná, užitečná a vůbec na mě netlačila — naopak byla velmi profesionální, lidská a empatická. Díky její radě jsem si vybrala přesně to, co jsem potřebovala, a dokonce i něco navíc, u čeho jsem až doma pochopila, jak moc se mi to bude hodit. Odcházela jsem maximálně spokojená a s pocitem, že takto má vypadat kvalitní zákaznický přístup. Klobouk dolů před paní vedoucí — jsem moc ráda, že ještě existují tak milé a ochotné dámy, které svou práci dělají s opravdovým zájmem o zákazníka. Do této prodejny se velmi ráda vrátím. ❤️
-
Marian ★★★★★
Velice příjemné paní prodavačky, s úsměvem jsem byl obsloužen a dostal jsem dobré rady do života :) Dnes už je málo takových příjemných prodavaček... Všem vřele doporučuji návštěvu tohoto obchodu!
-
Petra Ticha ★★★★★
Dobrý den, dnes jsem byla nakoupit v Quadriu.v papírnictví.Byla jsem velice spokojena s obsluhou a poradenstvím prodavaček.. Zároveň jsem byla svědkem neslušneho chování zákazníka k nim. Obdivuji, že si zachovaly klidnou hlavu a dál obsluhovaly s úsměvem.
-
Yulia Masharskaya ★☆☆☆☆
Kdyby šlo dát 0 hvězdiček, tak bych je dala. Prodavačka neměla zpět z bankovky 1000 Kč patnáct minut před zavřením. Paní se ani nepokusila něco udělat, jen řekla: ‚No tak si to nekoupíte.‘ Napadlo ji zajít za kolegy a rozměnit peníze? Celkově nedoporučuji. Není to můj problém, že nemáte drobné.
-
Veronika Kopperová ★★★★★
Chtěla bych moc pochválit dvě paní prodavačky v tomto papírnictví – jsou naprosto úžasné! Nakupovala jsem školní výbavu pro svého prvňáčka a měla jsem spoustu dotazů, speciálních požadavků a přiznávám, i trochu zmatků. Obě dámy byly neuvěřitelně ochotné, vstřícné a hlavně trpělivé. Dokázaly poradit i s těmi nejzapeklitějšími detaily, vysvětlily mi vše s úsměvem a pomohly mi vybrat opravdu to nejlepší. Je vidět, že své práci rozumí a dělají ji srdcem. Z obchodu jsem odcházela s pocitem, že jsme na nový školní rok skvěle připraveni – a ještě k tomu s dobrou náladou. Děkuji a těším se na další návštěvu!
-
Dora Machová ★☆☆☆☆
Paní prodavačka zdá se nechce nic prodat, na otázky odpovídá velmi arogantně, diví se že neznám celý jejich sortiment a nevím přesně který typ čeho potřebuji, místo aby poradila, dělá z lidí idioty. Ani základní papírnickou potřebu jako čtvrtky jsem od ní nedokázala pořídit. Nemá vůbec cenu si v tomto papírnictví kazit náladu.
-
Tereza Křepelová ★☆☆☆☆
Otřesné jednání, přišla jsem 5 minut před zavírací dobou jen pro izolepu, paní prodavačka (obsluhovala další zákazníky co byli v prodejně), na mě zaječela "to už nestihnete" a dál mě úplně ignorovala a nereagovala, když jsem řekla, že chci jen izolepu...
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Papírnictví AKM?
Papírnictví AKM se nachází na adrese Spálená 63/30, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Papírnictví AKM?
Můžete kontaktovat Papírnictví AKM na čísle +420 720 980 838
Jak se dostanu k Papírnictví AKM?
Trasu k Papírnictví AKM najdete zde odkaz