Nejhorší zmrzlina v Praze. Žádné Gelato to není. Jedná se o obyčejnou zmrzlinu, ztuhlý krém, nekvalitní. Investujte jinde. Nedoporučuji!
Recenze
-
Sara Koch ★☆☆☆☆
-
Mariia Haluza ★★★★★
Když máte chuť na výbornou kávu se zmrzlinou nebo opravdu domácí želato - doporučuji navštívit Puro na Masarykově nádraží)))(
-
Artem Solopov ★★★★★
Nejlepší gelato co sem kdy měl v Praze, skvělá obsluha, moc milá slečna vždy poradí s výběrem. Doporučuji všem 5/5
-
Petra Třešňáková ★★★★★
Výborná zmrzlina, milá a ochotná obsluha. Poměr mezi množstvím, cenou a chutí jeden z nejlepších!
-
Ondrej Turecky ★★★★☆
Super!! Škoda že nebyla dubajská a možnost sezení u stolku.
-
Jan Záhumenský ★★★★★
Super malý prostor se zmrzkou. Je to celkem schovaný, takže i v horku tam bylo liduprázdno. Majitel by potřeboval asi nějakou reklamu na chodník ;)
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa PURO Gelato Masaryčka?
PURO Gelato Masaryčka se nachází na adrese Na Florenci 2139, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko
Jak se dostanu k PURO Gelato Masaryčka?
Trasu k PURO Gelato Masaryčka najdete zde odkaz