Recenze

  1. Sara Koch ★☆☆☆☆

    Nejhorší zmrzlina v Praze. Žádné Gelato to není. Jedná se o obyčejnou zmrzlinu, ztuhlý krém, nekvalitní. Investujte jinde. Nedoporučuji!

  2. Mariia Haluza ★★★★★

    Když máte chuť na výbornou kávu se zmrzlinou nebo opravdu domácí želato - doporučuji navštívit Puro na Masarykově nádraží)))(

  3. Artem Solopov ★★★★★

    Nejlepší gelato co sem kdy měl v Praze, skvělá obsluha, moc milá slečna vždy poradí s výběrem. Doporučuji všem 5/5

  1. Petra Třešňáková ★★★★★

    Výborná zmrzlina, milá a ochotná obsluha. Poměr mezi množstvím, cenou a chutí jeden z nejlepších!

  2. Ondrej Turecky ★★★★☆

    Super!! Škoda že nebyla dubajská a možnost sezení u stolku.

  3. Jan Záhumenský ★★★★★

    Super malý prostor se zmrzkou. Je to celkem schovaný, takže i v horku tam bylo liduprázdno. Majitel by potřeboval asi nějakou reklamu na chodník ;)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa PURO Gelato Masaryčka?

PURO Gelato Masaryčka se nachází na adrese Na Florenci 2139, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko

Jak se dostanu k PURO Gelato Masaryčka?

Trasu k PURO Gelato Masaryčka najdete zde odkaz

Advertisements