Recenze

  1. Josef Macků ★★★★★

    Díky paní MUDr. Černé a její skvělé sestřičce paní Veroňkové se mi daří zvládat dlouhodobý tinnitus mnohem lépe. Oceňuji nejen vysokou odbornost, ale hlavně lidský, klidný a vstřícný přístup. Člověk odchází z ordinace nejen ošetřený, ale i povzbuzený. Jsem opravdu rád, že jsem našel takovou lékařku. Velmi doporučuji.

  2. Martin Wzatek ★☆☆☆☆

    Zkušenost s MUDr. Jaworskou z neurologie v Praze na Italské Bylo mi na místě odmítnuto provést EMG vyšetření, jelikož žádanka, kterou jsem donesl ze soukromého pracoviště, postrádala razítko (pracoviště ve zprávě včetně lékařky ale bylo identifikováno), a protože vyšetření nebylo indikováno neurologem, ale rehabilitační lékařkou. Dobře. Na místě jsem neměl průkaz pojišťovny, ačkoliv kód pojišťovny a číslo pojištěnce jsem poskytnul, včetně občanského průkazu (člověk dnes už s občankou v mobilu a platební kartou téměř peněženku nosit nepotřebuje). Taky akceptuji. Co je pro mě nepochopitelné, na základě čeho mi lékařka po 5 minutách rozhovoru v ordinaci bez jakéhokoliv vyšetření, kdy mě vidí poprvé v životě, může tvrdit, že dané vyšetření nepotřebuji, a současně proč na mě přitom všem křičí a bez respektu uráží, mj. sděluje, že se neumím chovat, přičemž celou dobu slušně komunikuji a ještě se za vše omlouvám (za žádanku ani nemohu). Mj. jsem se dotázal i na úhradu daného ošetření jako samoplátce. Paní doktorky je mi líto a přál bych jí práci, která ji více naplňuje. V té současné bych se jí ale radši vyhnul.

  3. Lucie Hošková ★☆☆☆☆

    Tohle je STRAŠNÉ MÍSTO, už tři dny se snažím dovolat a dopsat své gynekoložce, která tam prý je, ale telefon nebere a na emaily neodepisuje. Potřebuju urgentně prášky a nemůžu se nikam dovolat (ani na recepci, tam mi to už půl hodiny říká, že se věnují klientům co se dovolali přede mnou). Jo a praktický lékař nemá telefon vůbec. Takže tři dny volání a psaní a nic. TAKHLE TO FAKT NEJDE, odcházím pryč.

  1. boris fidler ★★★★★

    Dne 5.11. jsem potřeboval narychlo RTG plic v rámci předoperačního vyšetření. Moje lékařka mi navrhla toto zdravotnické zařízení a tak jsem tam zašel abych se zeptal kdy bych to mohl absolvovat . Děvčata na RTG byla velice milá a ochotná a za pár minut bylo hotovo . Ještě jednou jim chci touto cestou poděkovat. Boris Fidler

  2. Markéta Sadilová ★★★★★

    Jsem velmi spokojená u milého a profesionálního pana doktora Frňky, který mě vždy vyslechne, vyšetří a případně doporučí k příslušným specialistům. Bydlím sice v Lounech, ale ráda za ním dojedu, protože mě nikdy neodbyde a nic nepodcení. Dobrou zkušenost mám i s laboratoří, kde jsou moc šikovné a příjemné sestřičky. Vybavení nemocnice je moderní a je tu mnoho specialistů "pod jednou střechou", což je praktické. Je pravda, že dovolat se na recepci je někdy dost potíž a na termín či ošetření si člověk občas počká, ale celkově hodnotím pozitivně. Myslím, že všichni zde dělají, co mohou, jen jsou prostě pacienti "v přesile" a personál ne vždy stíhá.

  3. Jindřich Mašek ★★★★★

    Nejvstřícnější ORL ambulance, na které jsem kdy byl. Paní doktorka se sestřičkou jsou bezva sehraný tým, který opravdu pomůže.

  1. Elizabeth Chlupata ★★★★★

    Paní doktorka Jana Černá je skvělá a velmi pečlivá. Vždy se zajímá o pacienta, vše vysvětlí srozumitelně a její přístup je opravdu lidský. I když bydlím v Pardubicích, jezdím za ní do Prahy, protože mám jistotu, že o mě bude postaráno na té nejlepší úrovni. Vřele doporučuji každému, kdo hledá kvalitního ORL specialistu.

  2. Anton Gorbenko ★★★★★

    Velmi doporučuji ORL ambulanci paní doktorky MUDr. Jany Černé. Skvělá lékařka – vždy rychle a přesně zjistí, v čem je problém, a najde účinné řešení. K paní doktorce chodím už několik let a pokaždé jsem maximálně spokojený. Oceňuji její profesionální a zároveň lidský přístup.

  3. japub5 ★★★★★

    Z důvodu urgentního problému s vnitřním uchem, jsem navštívil polikliniku AGEL. Konkrétně pak oddělení ORL. Už jen to, že jsem téměř nečekal, což se mi opravdu dlouho nikde u lékaře nestalo, bylo velmi milé zjištění! V ordinaci pak vše pokračovalo. Velmi vstřícná a empatická Mudr. Jana Černá, si mě vyslechla, stanovila diagnózu, a zároveň okamžitě započala léčebu. Návštěvu tohoto oddělení mohu všem jen doporučit! Kéž by to takhle fungovalo u všech lékařů.

  1. Alina Vassilyeva ★★☆☆☆

    Na základě doporučení od lékaře jsem se osobně dostavila do vaší nemocnice. Slečna na recepci mě ujistila, že daný zákrok na vašem pracovišti provádíte, a poskytla mi telefonní číslo, na které jsem měla následující den zavolat kvůli sjednání termínu. K mému překvapení mi však lékařka po telefonu sdělila, že se tento zákrok ve vaší nemocnici nikdy neprováděl. Ptám se tedy: jak je možné, že pracovník na recepci nemá základní přehled o tom, jaké výkony se na pracovišti provádějí? V oblasti zdravotnictví je naprosto nepřípustné, aby byl pacient uváděn v omyl – obzvlášť ze strany osoby, která je prvním kontaktem pro veřejnost.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Poliklinika AGEL Praha?

Poliklinika AGEL Praha se nachází na adrese Italská 560/37, 120 00 Praha 2-Vinohrady, Česko

Jaké je telefonní číslo Poliklinika AGEL Praha?

Můžete kontaktovat Poliklinika AGEL Praha na čísle +420 221 087 111

Jak se dostanu k Poliklinika AGEL Praha?

Trasu k Poliklinika AGEL Praha najdete zde odkaz

Advertisements