Řešil jsem výměnu komplet zadních brzd. Recepce zanedbala domluvu zavolat předem rozsah práce a cenu, mechanik ale ochotně předvedl rozsah a práci před zaplacením za obvyklou cenu. Vyřešené bylo ještě ten stejný den. Servis sám o sobě devadesátkové retro.
Recenze
-
Matouš Urbánek ★★★★★
-
Anna Hantáková ★★★★★
Velká spokojenost. Mám staré auto a zde mi vždycky všechno levně spraví. Jsou moc šikovní a milí ♥
-
Jan Krieger (Majla) ★★★★★
Velice ochotný, vstřícný a milý personál. Zkontrolovaly mi vadu s kolem na počkání i 45 minut před koncem pracovní doby. Klobouk dolů. Doporučuji!
-
Miky Sanco ★★★★★
Přišel jsem sice s banalitou ale přístup cena i kvalita práce mě ohromila. Za 5 minut odcházím spokojený a s vyřešeným problémem. Určitě v budoucnu se stavím na další servis a mohu jedině doporučit.
-
Klara Halamova ★★★★★
Po bouračce se nás tenkrát ujali a už k nim jezdíme 15 let. Vlastně už skoro 20. Na starého seata sháněli náhradní díly aby nás to nestálo majlant a ještě dlouho nám sloužil. Naprosto perfektní, milí, ochotní, vstřícní. Vždycky všechno vyřeší. Spokojenost velká.
-
Jan Mucha ★★☆☆☆
Řešil jsem několik škrábanců na autě přes pojišťovnu jako 3 události. Už při příjezdu tam seděla pan která byla velmi nepříjemná a neskutečně hubatá. Přešel jsem to a s úsměvem jsem auto předal. Práce na autě trvali 6 týdnů. Dostal jsem za tu dobu spoustu vysvětlení a odůvodnění proč to tak je, což hodnotím jako + nicméně 6 týdnů je docela dost. Neměl jsem ambici psát negativní recenzi ale když jsem si přišel pro auto tak mě paní tak vytočila že to nemůžu nechat jen tak. Při příchodu 16:39 +- mě hned osočila jak to že jdu tak pozdě. Přešel jsem to, pak chtěla podepsat papíry o převzetí auta, tak jsem se zeptal jestli auto můžu před tím vidět. Paní se tvářila jako kdybych chtěl nevím co. Opět se do mě začala navážet a byla neskutečně nepříjemná. Člověk by čekal že po 6 týdnech budou při předání na člověka jako med, opak je pravdou. Taky si stěžovala že už chtěla jet domu a nevím co, nicméně papíry které jsem měl podepsat a zaplatit, neměla připravené a já sem tam musel sedět a koukat se na ní přes 10min než si to všechno připravila. Z mého pohledu taková osoba nemá co dělat s lidmi a pokud nestojíte o to se dohadovat s nepříjemnou paní tak tento servis určitě nedoporučuji. Práce jinak vypadá že byla odvedena v pořádku, a ostatní lidi fungují docela dobře až na tu nepřiměřenou dobu opravy.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Š + Š Auto?
Š + Š Auto se nachází na adrese Kališnická 2, Žižkov, 130 00 Praha-Praha 3, Česko
Jaké je telefonní číslo Š + Š Auto?
Můžete kontaktovat Š + Š Auto na čísle +420 222 584 090
Jak se dostanu k Š + Š Auto?
Trasu k Š + Š Auto najdete zde odkaz