Spolupráci s The Owners jsem navázal, když jsem hledal někoho šikovného a znalého tvorby smokingu. Mohl jsem si sice smoking pořídit již předšitý v některém z butiků, nicméně kvalita pro mě v tomto případě hrála podstatnou roli. Po nezávazné schůzce jsem byl mile překvapen přístupem, a proto jsem se rozhodl k dohodě. Ačkoli má postava a potřeby (vzhledem k tomu, že jsem na vozíku), jsou odlišné od jakéhokoli modelu, který byl pravděpodobně šit, tak musím sklonit hlavu před výsledkem. Na konaném podniku mi byly kladeny příjemné dotazy na tvůrce dress codu, na které jsem s radostí předával své zkušenosti. Můžu jen a jen doporučit. Profesionalismus! Moje jasná volba pro budoucno!
Fotografie
Recenze
-
Patrik Šimánek ★★★★★
-
Jan Pop ★★★★★
The Owners jsem si zvolil pro zhotovení lněného svatebního obleku poté, co jsem navštívil čtyři další pražská krejčovství. Právě zde jsem objevil správný materiál, barvu i střih a zároveň nejvyšší úroveň prozákaznického přístupu. Díky tomu byl celý proces výběru příjemným zážitkem a dodal mi jistotu, že výsledek bude odpovídat ceně. A přesně tak se i stalo. S oblekem jsem nadmíru spokojen. V budoucnu si výběrem ušetřím čas a zamířím rovnou do The Owners. Hledáte-li vysokou kvalitu a úroveň služby, tak to vřele doporučuji i Vám.
-
aleš kosnar ★★★★★
V The Owners jsem si nechal ušít pánský svatební oblek – kalhoty, sako, košili i motýlka. Již od začátku procesu bylo vše skvěle komunikováno a výsledkem bylo precizní řemeslné zpracování i perfektní střih, který seděl dle představ. Vřele doporučuji každému, kdo hledá kvalitu a profesionální přístup!
-
Martin Fojtík ★★★★★
Nejlepší krejčovství pro chlapy v Česku. Perfektní a osobní přístup majitelů stylem "nic není problém" vás nepřestane bavit. Takže, pokud tam jednou začnete šít, už nikdy nechcete jinak :)
-
Nikola ★☆☆☆☆
Hluboké zklamání z kvality i přístupu – svatební oblek neodpovídal základním standardům Ráda bych sdílela naši zkušenost s tímto ateliérem, která pro nás bohužel skončila velkým zklamáním. Můj manžel si zde nechal ušít svatební oblek na míru – tedy oděv určený pro jednu z nejdůležitějších událostí v životě. Výsledek ani přístup ateliéru bohužel nesplnily očekávání, která bychom od zakázkové krejčoviny měli právem mít. Největším problémem byla výrazně špatná délka rukávů saka. Košile pod sakem zcela mizela – jak ukazuje i přiložené video, partner si manžetu musí silou vytahovat ven, ale i tak okamžitě zajede zpět. Na svatebních fotografiích to působí velmi neesteticky – přitom jde o základní pravidlo pánské módy, že má být část manžety košile vždy viditelná. Pan Rázga však tuto chybu označil za „detail“ a snažil se ji omlouvat. Navíc nám bylo sděleno, že pokud jsme si při předání ničeho nevšimli, problém vlastně neexistuje. Domnívám se, že tento přístup je neprofesionální – zákazník se přece spoléhá na odborné vedení a kontrolu výsledku ze strany specialisty. Skutečnost, že takto sedící oblek opustil ateliér jako finální výsledek, ve mně vyvolává pochybnosti o úrovni odborného dohledu v The Owners. I když zákazník, který je lajk + je ve stresu ze svatby, nic nenamítá, domnívám, že takto „padnoucí“ oblek by neměl opustit ateliér. Celkově tedy velmi neuspokojivá zkušenost, a to jak z hlediska výsledku, tak i komunikace. U obleku na míru jsme očekávali preciznost, profesionalitu a vstřícnost – nikoliv zlehčování a přesouvání odpovědnosti na zákazníka. Bohužel nám tato zkušenost pokazila nejen svatební den, ale i vzpomínky v podobě fotografií a videa.
-
Martina Hervy ★★★★★
Pokud si jako ženich chcete užít pořádný chlapský zážitek před svatbou a přejete si, aby o Vás bylo postaráno v plné parádě, u The Owners nešlápnete vedle. Od kluků si totiž neodnesete pouze oblek, ale odnesete si módní doplněk, své nové já, svůj zlatý grál pánského šatníku. Kluci totiž moc rádi spolupracují i s námi a tak nešijí jen oblek, ale ušijí Vám přesně to, co budete chtít nosit denně a ještě ke všemu to skvěle zapadne do designu svatby. Vždy najdeme krásný kompromis mezi naší představou, představou ženicha a jejich možnostmi. Kluky známe už pořádně dlouho a myslíme si, že společných svateb odjedeme ještě nespočet. Tohle totiž už není jen o pracovních vazbách, ale o přátelství. Kluci, moc děkujeme za to, jak se o naše pány staráte! A ještě o miliony dalších! S láskou, Wedding Factory ♥
-
Martin Korejtko ★★★★★
Pokud chceš mít nezapomenutelný oblek na svatbu, tak na výběr přichází v úvahu jedině THE OWNERS! Od začátku do konce to mělo naprosto luxusní úroveň. Na začátku cesty k mému vysněnému obleku jsme probírali má očekávání, výběr barev, střih atd.. Nejvíc mě baví, že s THE OWNERS je možné udělat naprosto cokoliv, ale stále to má tu nejvyšší úroveň a nic ani tomu nejbláznivějšímu obleku neubírá na kvalitě. Výsledek pak nejen, že skvěle sedí a vypadá famózně, ale zároveň je fantasticky pohodlný. Každý další oblek jedině od vás!
-
Jan Smrcka ★★★★★
The Owners jsem si zvolil jako krejcovstvi pro svatebni oblek. Ujala se me slecna Veronika a probrala se mnou vsechny moznosti obleku. Strih, barvu podesivky apod. Vysledkem je moderni a padnouci oblek nejen na svatbu. Jsem nadmiru spokojen a plne doporucuji vsem, kteri hledaji kvalitni, rychle a vstricne krejci pro svuj oblek.
-
Pavel Horský ★★★★★
Perfektní krejčovství s profesionálním přístupem. Velký výběr materiálu a nepřeberné množství možností s kterými ochotně poradí a vyberou nejlepší variantu. I přes mojí velmi atypickou postavu sako perfektně sedí. Mohu jen doporučit!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa The Owners?
The Owners se nachází na adrese Dušní 8/11, 110 00 Praha 1-Josefov, Česko
Jaké je telefonní číslo The Owners?
Můžete kontaktovat The Owners na čísle +420 602 560 773
Jak se dostanu k The Owners?
Trasu k The Owners najdete zde odkaz