Recenze

  1. E B ★☆☆☆☆

    Nejnižší ceny a skvělé nabídky, ale firmě chybí kvalitní doručení. Nemají žádná místa pro vyzvednutí. Nakonec jsem si objednávku vyzvedla třikrát v sousední vesnici, protože SMS zpráva o doručení přišla hodinu před skutečným termínem. I když jsem zaplatila za doručení až ke dveřím. Nakonec jsem si objednávku objednala z jiného webu, protože jsem si ji mohla vyzvednout ve boxu.

  2. Simon Karasz ★☆☆☆☆

    Doba dodání jak s Pakistanu neuvěřitelné dlouho...pokud potřebujete zboží za měsíc je to ok jinak objednajte jinde

  3. Jana Strnadlová ★☆☆☆☆

    Zboží objednáno dne 23/3, s tím že byl uveden den dodání 27/3, nicméně až 28/3! byl balíček předán přepravci Česká pošta, tudíž bude doručen o několik dní později, když zboží nutně potřebuji a objednala jsem včas. Jelikož jiný dopravce než Česká pošta není v nabídce, takže z hlediska doby dodání opravdu NEDOPORUCUJI! Je jasné, že balík ležel několik dnů v e-shopu, než byl předán dopravci, a obchod nerespektoval datum dodání které sam uvedl při objednávce. Zklamání, budu nakupovat jinde.

  1. Denisa Zimová (Carský klenot) ★☆☆☆☆

    Příliš dlouhá doba dodání. Objednáno a zaplaceno 17. 2. Podle stránek e-shopu mělo být zboží doručeno 21. 2. v pátek. Další žádná komunikace, jestli je zboží na cestě. Až na webu České pošty podle čísla zásilky jsem našla, že zboží je teprve dnes 21. 2. v přepravě. Takže přijde nejdřív v pondělí 24. 2. , a to ještě jestli vůbec. Nedoporučuji tento obchod. Sice nejnižší cena, ale dodání zboží otřesné.

  2. Tomáš Humaj ★☆☆☆☆

    V žádném případě nedoporučuji. Polský e-shop nedodržuje termíny doručení. Telefony nezvedá a nereaguje na žádné podněty. Zboží dodali až o týden později a nikdo se ani neomluví. Vrácení peněz je velký problém. Vyhněte se obloukem.

  3. Markéta Krumpolcová ★☆☆☆☆

    Bohužel mám velice špatné zkušenosti s tímto e obchodem, kdyby to šlo dám 0 hvězdiček. Objednala jsem zboží ( krmení na podporu trávení pro nemocná koťata) a protože zásilku měla vyzvednout maminka, zaplatila jsem dopředu, rovnou u objednávky. Vše měli mít na skladě. Po 17 dnech čekání na zboží, když jsem kontaktovala firmu a už chtěla vrátit peníze a objednávku zrušit , se najednou rychle rozhoupali a zboží zaslali. TAKŽE URČITĚ NIKDY NEPLAŤTE DOPŘEDU, ALE JESTLI TAK VŽDY NA DOBÍRKU.. já už z této firmy NIKDY objednávat nebudu. Markéta Mačková

  1. Romana Sobotíková ★☆☆☆☆

    Objednala jsem si opakovaně granule pro zakrslé králíčky a již podruhé bylo balení narváno do malé krabice (v druhé objednávce do stejně malé krabice dokonce narvali o druhé balení granulí více a sušené bylinky), tudíž došlo k rozdrcení značné části granulí na prach. Řešení reklamace velmi zdlouhavé a ještě požadovali vyplnění reklamačního protokolu u dopravce. Po mém nákupu za cca 1250 Kč, kdy došlo ke škodě za zhruba 200-250 Kč, navrhovali jako náhradu 100 Kč slevu na další nákup. Což opravdu neodpovídalo způsobené škodě, po mém výše zmíněném cenovém návrhu mi bylo sděleno, že se to reklamačnímu oddělení nelíbí. A že teda po cca 3-4 týdnech mám granule poslat zpět. Byla jsem zde stálý zákazník skoro 3/4 roku, ale po téhle zkušenosti už nikdy víc. Jednání vůči poškozenému zákazníkovi a "vyřízení reklamace" je opravdu směšné.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Krteckem Zverimex?

Krteckem Zverimex se nachází na adrese Slezská 1135, 737 01 Český Těšín-Český Těšín 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Krteckem Zverimex?

Můžete kontaktovat Krteckem Zverimex na čísle +420 603 173 047

Jak se dostanu k Krteckem Zverimex?

Trasu k Krteckem Zverimex najdete zde odkaz

Advertisements