Dobrý den, Chtěla bych moc pochválit paní Hanu Ryšku Sudenou a zároveň jí poděkovat. Brali jsme si od ní psa z dočasné péče. Než se k ní dostal, byl týraný, ustrašený, asi si zkusil hodně trápení. Myslela jsem, že si takového bojácného psa budeme odvážet, ale paní Studená z něj dokázala za dva roky udělat skvělého, sebevědomého, umazleného psa. A když se mně nešťastnou náhodou při příjezdu domů vysmekl a utekl do polí a já jsem byla úplně zoufalá, protože jsem věděla, že za mnou nepřijde, protože mně nezná, tak se nabídla, že přijede a zkusí ho přivolat ona. Takže, ač byla skoro půlnoc a bylo to 40 kilometrů, tak přijela i s dcerou a on za nimi opravdu přišel. Odjížděly domů ve 2 hodiny v noci, ale díky nim je Kiro v pořádku u nás a já jsem moc šťastná, že to tak dopadlo a že ho máme.
Fotografie
Recenze
-
Pavla Valentová ★★★★★
-
Kirin ★★★★★
Tento tábor je mé nejoblíbenější místo, hodně mi pomohlo věřit tomu že život ještě stojí za to, a že mám alespoň kam se vrátit jednou za rok. Jsem za to moc vděčná všem co tam byli se mnou a vedoucím. Hodně mě bavilo to že jsem se tam mohla naučit pracovat s koňmi i když jsem s tím dříve zkušenosti neměla a třeba je i různě vodit a komunikovat s nimi. V tu chvíli nemůžeš myslet na minulost nebo budoucnost a jsi prostě v okamžiku s nimi. Je vidět práce kterou si dají s programem a aktivitami a ve volném čase jsou tam na půjčení hry knihy, tvořící potřeby a spousta dalších věcí a kdykoli si můžete třeba pohladit kočku nebo psa nebo si s někým popovídat. Nikdy jsem se tu delší dobu nenudila. Je vidět dobrý záměr a starostlivost od Ryšky a ostatních. Jsem moc vděčná že jsem mohla být součástí těchto táborů :) Děkuji. -Reki
-
Blue Fox ★☆☆☆☆
Na to že Ryška vedoucí podporuje pomoct a nepomlování tak si dost dovoluje na to aby obepisovala 14 letým holkám a obvolávala je za to že říkají negativní názor na tábor a vykládala jim o financích a že nemají právo pomlouvat...dovoluje si hodně na mé kamarády
-
Stella Jo ★★★★★
Ahoj Ryško zažila jsem ve stužce nejlepší lidičky i zvíratka.děti byly strašně nadšeně. A nemůžou se dočkat až zas pojedou na kemp. Nik říká že je to nejlepší místo pod sluncem
-
STELLA JANCALKOVA ★★★★★
Je to magické místo .ve stužce ztrácím úplně pojem o čase .dětem se strašně a líbí se jim hlavně zvířátka .p.Ryška má moc super ,přístup k dětem .a hlavně program si děti moc užili A dcera přijela z kempu úplně jiná .určitě pojedu z dětma zase .a děti pojedou na kenpy.kdyby to šlo tak jsme tam celé prázdniny
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Stuha z.s.?
Stuha z.s. se nachází na adrese Dětřichov u Moravské Třebové 19, 571 01 Dětřichov u Moravské Třebové, Česko
Jaké je telefonní číslo Stuha z.s.?
Můžete kontaktovat Stuha z.s. na čísle +420 734 218 039
Jak se dostanu k Stuha z.s.?
Trasu k Stuha z.s. najdete zde odkaz