Já nevím, čekali jsme více... Dorazili jsme dnes ráno a ano, určitě doporučujeme rezervaci. Dorazili jsme krátce po deváté, bylo nám řečeno, že se můžeme zdržet max do deseti, což chápeme a je to v pohodě, ale pak jsme jen patnáct minut čekali na jídelní lístek... Takže to nakonec bylo tak tak. Byli jsme usazeni k malému stolečku v těsné blízkosti dalšího stolu, soukromí žádné, konverzace z vedlejšího stolu se nedaly přeslechnout. Pokud si chcete osladit kávu, musíte si pro cukřenku na bar, to jsem ještě nezažila... Chápu cukřenky, je to ekologické a ekonomické, ale nechápu, proč prostě není na stole. Obsluha byla dost zmatená, přinesla jídlo, neměli jsme příbory, zase další čekání... Celkově nevím, asi mě to vyloženě celé neurazilo, nenadchlo, za snídani pro dva jsme zaplatili 900 Kč, za tu cenu bych si představovala lepší služby. Jídlo i káva velmi průměrné. Toalety naprosto příšerné. Pokud ze sebe chcete dělat nóbl podnik, měli byste d nimi něco dělat. Návštěvu již opakovat nebudeme a nedoporučujeme.
Fotografie
Recenze
-
Alena Poláková ★★★☆☆
-
Luboš Bárta ★★★★★
Elegantní honosné prostory, naprosto skvělé jídlo, které jen tak někde nedostanete. Obsluha je příjemná a vše tu šlape, jak dobře namazaný stroj. Doporučuji udělat rezervaci předem. Pokud chcete dát spropitné, vězte, že k personálu se nedostane, s čímž já osobně nesouhlasím, ale na druhou stranu mi do řízení podniku nic není. Nicméně dokud to tak tady bude, spropitné zde nenechám.
-
Zeki ★★★★☆
Velmi pěkné místo, krásná atmosféra a veľmi profesionální obsluha. Snídaně výborná, narazili jsme s ní však na jeden problém. Nevím, kde se stala chyba, protože jsme to neřešili, ale rozepsání obsahu snídaně v menu neodpovídalo tomu, co jsme dostali (např. místo 2 croissantů byl jen jeden, neseděly druhy šunky tuším, atd). Je možné, že váhově to sedělo, croissant byl třeba větší. Jak říkám, neřešili jsme to, tak nevím. Rozhodně však doporučuji vyzkoušet!
-
Rosta Busek ★★★★★
Byli jsme dnes na večeři a rozhodně jsme nelitovali - vajíčka julien byla naprosto výborná, obsluha byla příjemná a v kavárně byla velmi příjemná atmosféra. Všem vřele doporučuji!
-
Miro 3YO ★★★★★
Příjemný, klidný, čistý podnik, útulné prostředí. Příjemná obsluha na úrovni. Nejvíce zaujme otevřená kuchyně, kde se tvoří velmi dobré pokrmy. Ač se jedná spíše o kavárnu, krom tradiční nabídky zde najdete zajímavé kombinace waflí a sendwiche na luxusní snídani nebo brunch. Například výborné vejce Benedikt s excelentním uzeným lososem nebo luxusní trhané hovězí žebro... ceny těchto pokrmů jsou sice vyšší, ale za to exkluzivní. Ostatní pokrmy vypadaly na pohled také lahodně. Myslím, že neuděláte chybu, ať si dáte cokoliv. Platit lze hotově nebo kartou. Podnik určitě doporučuji a těším se na další návštěvu.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa good Coffee?
good Coffee se nachází na adrese Náměstí republiky, nám. Republiky 1, 530 02 Pardubice-Pardubice I, Česko
Jaké je telefonní číslo good Coffee?
Můžete kontaktovat good Coffee na čísle +420 732 811 192
Jak se dostanu k good Coffee?
Trasu k good Coffee najdete zde odkaz