Recenze

  1. Libor Hnidek ★★★★★

    Dnes jsem si zde koupil auto a musím ocenit skvělý a velmi ochotný přístup k zákazníkovi. Vyřídí vše co je potřeba. Tento bazar doporučuji. Děkuji.

  2. Vít Zabranský ★☆☆☆☆

    Moje zkušenost s Auta 24 – naprosté zklamání Auta 24 na svém webu slibují „jezděte bez starostí, plná záruka v ceně vozu“. Po mé osobní zkušenosti je to jen marketing, který se při skutečném problému úplně rozpadne. Při koupi působilo jednání velmi profesionálně, ale jen do chvíle, kdy jsem po cca 200 km nahlásil neobvyklý zvuk z převodovky. Od té doby se jejich přístup změnil na arogantní, odmítavý a neochotný. Jediné, co jsem slyšel, bylo: „Koupil jste si ojeté auto, co čekáte.“ Reklamaci smetli se slovy o „běžném opotřebení“, přestože závada byla nahlášena téměř okamžitě po koupi. Doklad z autorizovaného servisu KIA, který označil problém jako pravděpodobnou závadu převodovky/spojky, pro ně nebyl prý dost důvěryhodný. A to není vše. Po provedení prověrky vozidla (carVertical / Cebia) jsem zjistil informace, které mi při koupi nebyly sděleny: • dřívější výměna zadního nárazníku, • dřívější výměna řídicí tyče – opravoval autobazar (sděleno až po koupi vozidla) • a hlavně opravy spojky/převodovky v dubnu a květnu 2025. Tedy přesně ta oblast, kde se nyní znovu objevila závada. Z mého pohledu jednoznačný důkaz, že problém na autě existoval už před prodejem. Reakce autobazaru? „Auto je ojeté a basta.“ O moje argumenty či předložené dokumenty prakticky žádný zájem. Moje zkušenost je jednoduchá: při prodeji úsměvy a profesionalita, při reklamaci výmluvy, arogance a nulová ochota cokoliv řešit. Za mě velké zklamání a nedoporučuji.

  3. Sabina Daníčková ★★★★★

    Maximální spokojenost! V tomto autobazaru jsem se setkala s naprosto profesionálním a lidským přístupem. Od prvního kontaktu až po předání vozu probíhalo vše hladce, rychle a bez zbytečných komplikací. Zaměstnanci byli vstřícní, ochotní poradit a odpovědět na všechny mé dotazy. Auto je ve skvělém stavu, přesně podle popisu, a za férovou cenu. Doporučuji všem, kdo hledají kvalitní vůz a seriózní jednání. Děkuji!

  1. A Anonym ★★★★★

    Byl jsem s kamarádem pro auto a přístup od prodejce velmi uspokojivý, ochotný, komunikativní a kamarádský přístup. Mohu doporučit. Nesrovnatelné třeba s AAA či ESA.

  2. Stanislav Bažík ★★★★★

    Jezdím zde velmi často jako kontrolní technik při koupi vozidel a kluci jsou super. Vždy se vším poradí, rádi zodpoví jak a kde se co s autem dělo, jsou schopni se i rozumně domluvit na ceně. Vzal jsem zde zatím každé auto a zákazníci jsou spokojení.

  3. Jan Řehák ★★★☆☆

    Chci se podělit o zkušenost s nákupem vozidla a pozdějším pokusem o reklamaci jeho skryté vady. Nákup proběhl v roce 2019 a tato recenze také pochází z tohoto roku, nicméně je zveřejněná znovu v roce 2025, protože místo z map google bylo odstraněno a pak znovu zadáno. Při nákupu bylo vše bez problémů, vozidlo jsem si nechal prohlédnout u automechanika s tím že kvůli nízkému stavu paliva nebylo možné zkontrolovat funkci nezávislého topení. V bazaru mě ujistili, že na vozidlo mám záruku dle občanského zákoníku a že určitě nebude problém. Auto jsem zaplatil, bazar mi za úplatu zajistil převod a vše bylo OK, nicméně okamžikem zaplacení se auto v perfektním stavu mění na běžnou ojetinu, kde se může cokoli porouchat, ale to jsem v tu dobu ještě nevěděl.... Během měsíce se ráno dost ochladilo a ukázalo se že zmíněné nezávislé topení bohužel nefunguje. Kontaktoval jsem bazar a už první komunikace vypadala tak, že je to můj problém, nikoli jejich a že si to mám dát do servisu opravit za svoje. Po opakované argumentaci, že se jedná o skrytou vadu to milostivě vzali do reklamace. Nechali si to tam od pondělí do pátku a vyjádřili se ve smyslu, že to opravdu nefunguje a že když jsme tu vadu nezjistili při prohlídce tak tam nebyla a tudíž je nová a záruku zamítají (i když v tomto případě v souladu s občanským zákoníkem na to nemají právo). Dál už jsem to s nimi neřešil, soudit se kvůli tomu nebudu a na to oni spoléhají. Jinak obecně si myslím, že nejsou horší než ostatní bazaristé, ale určitě nejsou lepší, byť se tak snaží působit, tak pokud se rozhodnete si tam auto koupit, tak si udělejte velmi důkladnou prohlídku, protože když něco zjistíte po zaplacení, tak na záruku můžete zapomenout...

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Auta 24 s.r.o.?

Auta 24 s.r.o. se nachází na adrese České mládeže 1271/30a, 460 06 Liberec, Česko

Jaké je telefonní číslo Auta 24 s.r.o.?

Můžete kontaktovat Auta 24 s.r.o. na čísle +420 777 919 946

Jak se dostanu k Auta 24 s.r.o.?

Trasu k Auta 24 s.r.o. najdete zde odkaz

Advertisements