Nejvíc neklientsky orientovaná firma, jakou jsem kdy zažil. Operátorka mi volala tři měsíce v kuse, abych k nim přivezl auto na ocenění, že mi řeknou, kolik za něj mohou dát. Po třech měsících jsem nakonec souhlasil, protože se mi uvolnilo trochu času, abych mohl přijet a oni se na auto podívali. Přijel jsem, přivítal mě zaměstnanec a řekl, ať počkám na technika, i když jsem měl termín přesně na 16:00. Dorazil jsem dokonce o deset minut dřív. Nakonec jsem čekal, prošel si celou jejich plochu s auty, podíval se na nabídku a stav vozů — to je jedno — ale chodil jsem tam asi 30 minut. Pak jsem šel do haly a čekal dál. Po dalších 20 minutách ke mně přišel ten samý zaměstnanec a zeptal se, jestli už moje auto přijali. Řekl jsem, že ne. Odpověděl jen, ať čekám dál. Čekal jsem až do 17:00 a nic se nestalo. Prostě jsem sedl do auta a odjel. Mám jedinou otázku: proč plánovat termín na 16:00, když vás ani nejsou schopni přijmout v domluvený čas? Proč mi volat tři měsíce, jen abych zbytečně ztratil tři hodiny svého života?! A ano, musel jsem jet z Mladé Boleslavi tam i zpátky. Jen jsem si „udělal výlet“ do Liberce, ztratil tři hodiny a jel zpět. A kdyby mě přijali, čekal bych minimálně další hodinu. Hrůza! Změňte přístup k práci s časem.
Fotografie
Recenze
-
LetsplayshikKiller ★☆☆☆☆
-
Rudolf Soucha ★★★★★
Rád bych se podělil s potencionálnimi zákazníky Auto Esa v Liberci, kam jsem si dnes přijel pořídit své vozidlo. Věnovali se mi zde 3 skvělý zaměstnanci, od řidiče p.Vlacha, který mě v rámci služeb zdarma vyzvedl v Děčíně a dovezl na pobočku, po p.Vargu, který mě asistoval při kontrole a přejímce vozidla a provedl celým procesem až po paní Tesařovou, která se mnou trpělivě provedla úvěrové žádosti a vyplnila veškerou dokumentaci k vozidlu. Na základě dnešní osobní velmi pozitivní schůzky mohu pobočku 100% doporučit.
-
Karel Schiller ★★★★☆
Koupil jsem zde auto za 18 tisíc. Jezdí, brzdí, svítí, trobí, paráda. Jen při silném dešti protéká voda stropem. Ale za tu cenu jsem ani nečekal, že se dá sehnat něco pojízdného. Až na ten strop, zadní stěrač a zámek spolujezdce je naprosto vpohodě.
-
Ella Gieselová ★★★★★
Dnes jsem byla s rodičem se podívat na další nové auto. Ten pán co nám ho ukazoval Ondřeji K. říkal úplně vše a hrozně se mi líbilo že se bavil i se mnou. Nemluvil jen na rodiče, ale říkal to vše a koukal při vyprávění i na nás děti. Toho jsem si opravdu vážila. Táta si s tím pánem začal povídat o těch autech a ten pán o většině věděl z hlavy. V tomto salónu jsem se cítila jako VIP host. Mějte s krásně Ella
-
Ervin Giesel ★★★★★
Tady jsem se musel docela zamyslet. Když přijdete a prohlížíte auta tak vás hned nikdo neotravuje. Ale když se na něco začnete informovat tak se vám začnou věnovat naplno. Jednal s námi pán Ondřej K. a byl skvělý. Ukázal nám vše co jsme chtěli a dokonce věděl o vozidle víc než jsem se zeptal. Změřili i zda jednotlivé díly byli lakované. Zjistil nám veškeré závady a vše nám řekl. Tuto firmu mohu jen doporučit, ale doporučuji zaměstnance Ondřeje K. S pozdravem Ervín Giesel Ps: za touto recenzí si stojím
-
Joha DOUBASS ★☆☆☆☆
Absolutní nezájem, chtěli jsme koupit auta, ale nikdo se neobtěžoval. Asi 5 lidí čekalo venku a uvnitř v prosklené kanceláři, zaměstnanec v klidu popíjel plechovku....
-
Fitim Uka ★☆☆☆☆
Moje zkušenost s Auto ESA – vážné varování pro každého spotřebitele Rád bych se podělil o velmi nepříjemnou zkušenost s Auto ESA, která jasně ukazuje, jak málo si tato firma váží svých zákazníků a obchodní etiky. Dne 21. června 2025 jsem kontaktoval Auto ESA ohledně vozu Volkswagen Golf 7, který byl inzerován za cenu 67.000 Kč. Během jednoho dne jsem volal celkem čtyřikrát a vždy mi byla cena potvrzena. Dohodli jsme si schůzku na 18:00, kvůli které jsem opustil práci, ujel více než 120 km z Prahy, utratil peníze za pohonné hmoty a dálniční známku. Po příjezdu mi bylo sděleno, že cena byla "chyba v inzerátu". Na moji námitku, že cena byla potvrzena telefonicky a že inzerát byl stále aktivní i na jejich monitoru v kanceláři, se mi zaměstnanci začali posmívat: „Opravdu si myslíte, že Golf 7 může stát 67 tisíc?“ – Tato reakce byla arogantní, neprofesionální a urážlivá. Dnes, den poté, mě Auto ESA znovu kontaktovala a namísto omluvy mi sdělila, že „na webu je napsáno, že nenesou odpovědnost za technické chyby.“ Jinými slovy: zákazníka můžeme nalákat na neexistující cenu, potvrdit mu ji po telefonu, nechat ho přijet desítky kilometrů a pak mu říct, že to byla jen chyba – a my za nic neneseme odpovědnost. Takové jednání považuji za absolutně nepřijatelné. I pokud mají právní větičku na webu, NEOSPRAVEDLŇUJE to vědomé uvedení zákazníka v omyl. Pokud několikrát potvrdí cenu, domluví schůzku, a pak vše popřou s úsměvem na rtech – jde o záměrné zneužití důvěry. Nežádám odškodnění – ale nemohu mlčet. Tato firma si nezaslouží důvěru. Jejich přístup k zákazníkovi je výsměchem. Pokud přemýšlíte o nákupu vozu u Auto ESA – důrazně doporučuji být velmi opatrní. Nedoporučuji tuto společnost nikomu.
-
tomasz dziedzic ★★★★★
Jsem velice spokojený s dnešním setkáním zaměstnanců pobočky Liberec , jejich vstřícnost, přístup a suverennost. Vše na co jsem se zeptal mi bylo vysvětleno, perfektní. Profesionální, připraveni prostě paráda. Jmenovitě p. Varga , Pekárek, Živković a Zamastil. Pánové jste úžasný.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Auto ESA Liberec?
Auto ESA Liberec se nachází na adrese Sousedská 690, 460 01 Liberec, Česko
Jaké je telefonní číslo Auto ESA Liberec?
Můžete kontaktovat Auto ESA Liberec na čísle +420 800 555 555
Jak se dostanu k Auto ESA Liberec?
Trasu k Auto ESA Liberec najdete zde odkaz