Recenze

  1. Veronika Belohoubkova ★★★★★

    Po přečtení recenzí jsme se trochu obávali kam to jedeme, dočetli jsme se, že jídlo není dobré, pokoje nejsou uklizené, atd.. musím říci, že jsme se obávali zbytečně. Ano, jídlo nebylo jako z 5* restaurace, ale bylo dobré, my jsme byli spokojení a každý den jsme si z nabídky jídel pro večeři vybrali.. i když bych očekávala při polopenzi větší výběr, ale i tak jsme se dobře nejedli. Večeře výběr z 6 jídel, snídaně formou bufetu. Pro děti na každém rohu automat na krmení pro zvířátka případně automaty s hopsakoulemi a podobnými drobnostmi. Zvířatka super, kontaktní, to děti moc bavilo. V areálu možnost koupání v bazénu, voda byla celkem studená, ale v tomto počasí jsme se aspoň osvěžili. Pokoje za mě uklizené, dostatek ručníků, nikde jsme nenašli nic, co bychom si museli uklidit sami.. dokonce jsme ocenili, že nahoře v patře byla u schodů zábrana (bydleli jsme v apartmánu). U menších dětí, měli jsme 2 a 3 roky, bychom ocenili zábranu na schody i dole, ale dalo se to zvládnout ale i bez zábrany. Nahoře byly dvě ložnice, oddělené dveřmi. Dole obývák, koupelna a záchod, balkon. Za mě pěkná dovolená, krásný areál i okolní výlety, všechny v dojezdu cca 25 minut.

  2. Lucie Rohlíková ★★★☆☆

    Resort moc pěkný, možnost nakrmit zvířátka, věřím, že i hezké místo na svatbu, ale...jídlo nic extra. Byli jsme o víkendu. Po výběru menu, tedy rychle donešeno, ale chuťově žádná sláva. Je to škoda. Ubytovaní vyzkoušeno nemáme.

  3. Ludmila Klimešová ★★☆☆☆

    Prostředí resortu krásné, jídlo výborné, ale ubytování příšerné- maličké pokoje - tmavá místnost se sklepním okýnkem, zatuchlé, smradlavé, nevětratelné. Z koupelny teče voda až do chodby, nefunkční ventilátor.... Přistýlka je matrace na podlaze vedle manželské postele, takže už se nedá v pokoji kolem postele projít. Cena ubytování absolutně neodpovídá kvalitě.

  1. Tereza Jeníčková ★★★☆☆

    Při příjezdu do resortu jsme byli nadšený. Resort je na pěkným klidným místě s minizoo a venkovním zázemím pro děti. Bohužel to že je resort moc pěkný je pouze na oko. Při příjezdu, nevíte kde se máte nahlásit (recepce byla uzavřena), poté nás ubytovali servírky v restauraci. Nejsme žádný fajnovky, člověk ma pochopení ale při vstupu do pokoje jsme se zděsili zda opravdu toto je připravený pokoj pro další hosty, nebo jestli to “uklízečka” pouze zapomněla uklidit (všude pavouci, za dveřmi nezametený zbytek brambůrků) Bohužel byl údajně připravený a personál neřekl ani promiňte. Paní uklízečka se snažila chybu napravit, i když dost neúspěšně. Venkovní areál měl také své chyby např. minigolf by si zasloužil o dost více péče, po dešti se tam nedalo hrát po celou dobu našeho ubytování (víkend). Při nedělním vstávání nás přepadla mravenčí apokalypsa, kdy zpoza lišty podlahy začaly vylézat mravenci. Resort by zasloužil ubrat na kvantitě a přidat na kvalitě! Tohle místo by si zasloužilo daleko více péče.

  2. Andrea ★★★★★

    Krásný a klidný areál. Pokoj č. 24 hezký, čistý, topilo se a polopenze moc dobrá. Za mě maximální spokojenost. Jediné co mi vadilo, je místní pes, který pobíhal po restauraci.

  3. Jindřich Palánek ★★☆☆☆

    Smažák za 125 korun... teda 205 korun, pokud neplánujete jíst ten 70g trojúhelníček sýra úplně samotný. Hranolky jsou za příplatek ve výši ceny dvou pytlů hranolek a tatarka je za příplatek ve výši celé sklenice tatarky. Porcička jak pro batole. Dlouho mě budou trápit výčitky svědomí.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Penzion Hulín?

Penzion Hulín se nachází na adrese Hulín 10, 264 01 Sedlčany, Česko

Jaké je telefonní číslo Penzion Hulín?

Můžete kontaktovat Penzion Hulín na čísle +420 733 479 876

Jak se dostanu k Penzion Hulín?

Trasu k Penzion Hulín najdete zde odkaz

Advertisements