Dorazil jsem do plné restaurace bez jakéhokoli upozornění na soukromou akci. Čekal jsem hodinu a čtvrt: asi 40 minut, než jsem oslovil servírku, a dalších přibližně 30 minut poté, co mě požádala, abych počkal. Teprve potom mi oznámili, že probíhá soukromá akce a že kvůli vytížení a pouze dvěma kuchařům už nepřijímají objednávky. Místo omluvy a nabídky obsluhy po tak dlouhém čekání jsem slyšel jen: "Nepříjemná situace, nedá se nic dělat.“ Naštěstí jsou v okolí jiné restaurace, které mě ochotně obsloužily. Sem se nevrátím a nedoporučuji. Takové jednání restauraci nedělá čest. such conduct does not honor the restaurant
Fotografie
Recenze
-
Sergei Alkin ★☆☆☆☆
-
Vladimír Černý ★★☆☆☆
Na první pohled to vypadalo pěkně ale chuťově za tu cenu nic moc,dal jsem si BBQ žebra,ale spíš se jednalo o kus masa přelitý BBQ omáčkou které zprvu nebylo špatné ale hlouběji už bylo maso studené a samí tuk
-
David ★★★☆☆
Burger bohužel absolutně chuťově nezajímavý. Ani bulka, ani obloha ani maso… Jen vizuálně to vypadalo dobře, tím to končilo. Jediné co bylo dobré byly batátové hranolky, ty byly super. Prostředí takové nijaké, nezajímavé, obyčejné.
-
Adam Vajner ★★★☆☆
Spíše podprůměrný burger, maso hnědé a celkově nijak hezky vypadající a chuťově absolutně se ztrácející v dresingu. Steakové hranolky přemaštěné. Ceny jak v Dishi v Praze, ale kvalita neodpovídající. Pivo dobré, obsluha milá, prostředí hezké a čisté. Ale celkově taková nuda....
-
Kryštof VRS ★☆☆☆☆
Dnes jsem si objednal přes Jídlo pod nos a musím říct že jsem už dlouho nevyhodil tolik peněz za tak špatné jídlo.Přikládám fotku Onion Rings za 99kč 10ks když už dostanu takový trapas ok bylo tam 10ks bylo tak čekám že to bude aspoň za něco stát ale tohle se nedalo jíst absolutně bez chuti.Když máte v nabídce “ Chicken nugets” tak čekám že to taky dostanu potom zjistím že to jsou kuřecí řízečky absolutně bez chuti suchý jak cesta v podivné strouhance. Burger neurazí ani nenadchne houska aspoň její vrchní část byla dobrá spodek jsem musel vyhodit nebo vysát brčkem maso přetažený ale to beru ta myšlenka s tou šalotkou a paprikou je super ale tak to aspoň trošku dochuťte. Hranolky rozmočené chápu dovoz ale z jiných restaurací chodí křupavé a jde to .
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Pepper Monkey's Restaurant & Bar?
Pepper Monkey's Restaurant & Bar se nachází na adrese Karlovo nám. 27, 413 01 Roudnice nad Labem, Česko
Jaké je telefonní číslo Pepper Monkey's Restaurant & Bar?
Můžete kontaktovat Pepper Monkey's Restaurant & Bar na čísle +420 608 873 887
Jak se dostanu k Pepper Monkey's Restaurant & Bar?
Trasu k Pepper Monkey's Restaurant & Bar najdete zde odkaz