Výborná kavárna s velmi příjemnou a ochotnou obsluhou a výbornými zákusky.
Fotografie
Recenze
-
Jakub Hoza ★★★★★
-
Marcel Gombik ★★★★★
Super snídaně,na kavárnu moc dobrý vino a skvěle prostředí,ochotná obsluha.
-
Ettern ★★☆☆☆
Káva byla přepražená až spálená, bez těla a jakéhokoli charakteru. Už pohledem na cremu bylo jasné, že pražírna neodvedla dobrou práci. Obsluha ji popsala jako 100% arabiku z Jižní Ameriky – což je sice hezké, ale Jižní Amerika má 12 států, takže si mám asi vybrat sám. Odrůda a způsob zpracování? Neznámé, pravděpodobně i pro samotnou pražírnu. Když se servírka zeptala, zda je vše v pořádku, a já upřímně odpověděl, že mi káva nechutná, pouze se ironicky usmála a odešla. Žádná omluva, žádný dotaz, jak by se mohla nabídka zlepšit, žádná kompenzace. Přitom jsem se na kávu předem ptal a dal jí šanci, i když bylo jasné, že obsluha o ní ví minimum. Ke dvojitému espressu ani jiným kávám (s výjimkou mléčných nápojů, kde bych to ještě pochopil) se nepodává čistá voda, což je přitom základní standard. Neříkejte si kavárna, pokud o kávě nevíte vůbec nic, což je patrné jak z výběru dodavatele, tak z (ne)znalostí personálu. Jídlo? Za tu cenu nijak neoslní. Sendvič byl z obyčejného krájeného chleba ze supermarketu – domácí kváskový chléb tu bohužel nevedou. Jediné pozitivum je atmosféra. Obsluha se k nám vrátila až při odnášení nádobí, aniž by se zeptala, zda si ještě něco přejeme. Celkově 2/5. Doporučuji jen pro silně nenáročné, což k Příbrami bohužel sedí.
-
øHana ★★★★★
Objednali jsme si zde sladké občerstvení na naši svatbu a zároveň i svatební dort a nemohli jsme udělat lépe. Dort byl úžasný a opravdu velikánský, zákusky se daly jíst i očima a chuť skvělá. Především bych chtěla poděkovat za velmi vydařenou snahu vyhovět i mým speciálním potřebám, kdy jsem si jako milovnice sladkého s naší ABKM mohla po dlouhé době pochutnat na výborném dortíku s krémovým obmazem a dalších dobrotách, které se bez mléka a mléčných výrobků těžko připravují. Skvělá spolupráce s restaurací Na Vršíčku, kde jsme si do dortu slavnostně zakrojili a velice děkujeme za dopravení zákusků na místo zábavy. Určitě doporučujeme. (Foto Darina Procházková)
-
Eliška Zahoříková ★★★★★
Nelepší kavárna, kde se krásně tráví čas. Ať už ráno přijdete na snídani nebo večer na víno. Personál velmi milí, vstřícný, ochotný a usměvavý. Skvělá káva, skvělé dorty, sendviče i pomazánky.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Zastávka?
Zastávka se nachází na adrese Mariánská 135, 261 01 Příbram-Příbram IV, Česko
Jaké je telefonní číslo Zastávka?
Můžete kontaktovat Zastávka na čísle +420 605 705 750
Jak se dostanu k Zastávka?
Trasu k Zastávka najdete zde odkaz