Je milé když v této předvánoční době vstoupíte do obchodu a přivítá vás milý pozdrav a úsměv.Co si budem povídat sem žena a potřebovala sem s nákupem poradit. Dekuji za pomoc.Co se týče samotného obchodu velký výběr .
Fotografie
Recenze
-
Lucie Novotna ★★★★★
-
Tomáš Krajča ★☆☆☆☆
Paní je nadšená, když v rámci svého osobního kariérního vrcholu, jakožto prodavačka v železářství se může s radostí vysmívat a zkoušet dělat ze zákazníků blbce. Arogantní, nevhodný nereprezentativní oděv (jak kdyby si odskočila z obýváku), zbavte se ji. Nabídku máte hezkou s v minulosti jste měli i dobrou obsluhu v obchodě..
-
Mariana Bezusová ★☆☆☆☆
Obchod dobrý, věřím, že se tam dá sehnat spoustu věcí. Co ale není dobrý je obsluha. Paní byla neuvěřitelně arogantní a nepříjemná, až nevychovaná. Obsluha bez pozdravu, věty odsekané, respekt k druhé straně nulový. Nikdy víc, i kdybych něco nutně sháněla.
-
Iva Plačková ★☆☆☆☆
Když jsem cestou od vás potkala vaši reklamu na banneru, řekla jsem si, že vám musím napsat. Bohužel je reklama vyhazování peněz, když zákazníka na prodejně čeká tak nepříjemná obsluha, že se stejně už nikdy nevrátí. Přístup opravdu katastrofa. Paní víc zajímal mobil, od kterého se sotva odtrhla a hrozně ji obtěžovalo, že tam vůbec někdo leze. Strašné.
-
Jan peše Godzila ★★★★★
TG 70 Mily pane TG 70 rada bych Vam zduraznila ze jste prisel byl velmi hruby a ano vysla jsem z dvemi zakaznicemi ze zadu z kramku protoze jsem je obsluhovala radne v nasi mistnosti v zadu. Kolegyne po vasem halekani tady vam rekla ze jsem na obchode . Kvuly 20kc ktere jste tu utratil jste nesmyslne zpustil povik a naopak vase chovani bylo velmi nežádoucí . Pokud vite ze je prodavacka na obchode vite ze obsluhuje 60lete pani aby to samy nenosili mate v klidu pockat a pak rici sve prani a bylo by s Vami zachazeno stejne. To co jste tu predvedl za nas neni v poradku Zelezarstvi ;)
-
Jan Jurča ★☆☆☆☆
Nehorázně nepříjemná obsluha. Už nikdy víc. Nedá se platit kartou i když to mají napsané , že ano. Nedoporučuji
-
TG 70 ★☆☆☆☆
Smutná zkušenost. Přijdeme, prodavačku nevidět. Několik minut. Když zavoláme, vyjde odzadu paní a nejprve je nepříjemná ze kolegyně je přeci na krámu. Když kolegyně přijde z druhé strany, neviděla a nezajímala se, jsou nepříjemné podruhé. Vkládají nám slova do úst a jsou nepříjemné. Takže prostě ne.
-
Marťa F ★☆☆☆☆
Nedoporučuji, absolutní nevážení si zákazníka! Jeden den mi paní prodala zboží s tím, že kdyby náhodou, tak budu mít účtenku. Bohužel jsem doma zjistila nevhodný rozměr, druhý den jsme chtěli vrátit a paní se oháněla zákonem a vyhrožovala právníkem a že vrácení není možné. Ať si nabouchá těch několik stovek a už nikdy více.
-
David Lauterbach ★☆☆☆☆
Nesmyslně předraženo. Telegrafické svorky, které stojí cca 50-100 kč za kilo, zde prodávají za 1500 kč za kilo. Takže to teda fakt ne :-) ... A k tomu mi pán ještě jednou prodal nepasující vrták - přesvědčoval mě, že i když není dělaný do klasické příklepové vrtačky, tak ale upnout půjde. Nešel. Takže sem už nikdy.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Železářství Dítě?
Železářství Dítě se nachází na adrese T. G. Masaryka 395, 272 01 Kladno-Kladno 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Železářství Dítě?
Můžete kontaktovat Železářství Dítě na čísle +420 312 242 626
Jak se dostanu k Železářství Dítě?
Trasu k Železářství Dítě najdete zde odkaz