Recenze

  1. Tom Slany ★★★★★

    Dobré jídlo, příjemná a klidná atmosféra. Z terasy krásný výhled do kraje. Milá a pozorná obsluha. Navštěvujeme pravidelně několikrát do roka, vždy odjíždíme spokojení. Určitě doporučuji.

  2. Nikča Opravilová ★★☆☆☆

    Dnes 27.8. 2025 jsme se v této restauraci zastavili po 5ti letech. Jídlo bylo celkem dobré ale o obsluze toho moc dobrého říct nemohu. Blonďatá slečna k nám chodila ve stylu sebrat a rychle jít, než jsme stihly říct že si ještě něco dáme tak odešla a nebo nevzala objednávku od všech. Když jsme šli zaplatit partner jim nechal dost slušné dýško, a doma jsme koukaly na účtenku a naúčtovali nám 2 velké limonády, 1 cocacolu, 1 malou limonádu a 1 sprite navíc, což je asi 225 Kč které nám měli zůstat. Celkově i s dýškem si vydělali 351 Kč. Děkujeme že šidíte lidi a doufám že s tím majitel něco udělá. Nejspíš už se nevrátíme. Dříve to byla super restaurace.

  3. Ladislav Zimmermann ★★★★★

    Na základě mého nedávného oběda mohu s jistotou říci, že jsem byl velmi spokojen. Jídlo, které jsem si objednal, vypadalo přesně tak, jak slibovala tradiční česká kuchyně, a chuť to jen potvrdila. Vepřové koleno, které bylo na talíři, bylo propečené do křupava, ale uvnitř zůstalo krásně šťavnaté. Hustá omáčka, která ho doprovázela, měla plnou chuť a skvěle se doplňovala s knedlíky a zelím. Byla to opravdu poctivá a vydatná porce. Druhý pokrm, vepřový steak, byl také skvělou volbou. Maso mělo perfektní kůrčičku, bylo jemné a v kombinaci s americkými bramborami vytvořilo jednoduchý, ale dokonalý zážitek. Brambory byly správně ochucené a příjemně křupavé. Celkově hodnotím obě jídla velmi pozitivně. Bylo vidět, že byla připravena s péčí a s důrazem na tradiční chutě. Určitě bych se tam rád vrátil.

  1. Karel Novosad ★★★★★

    Tak dobrou fazolovou polévku za 45 jsem nečekal, úsměv obsluhy bylo příjemné koření. Lituji, že musí lítat po schodech na terasu, ale zvládali to i v náporu na výbornou. Dekuji Yamaha K

  2. Lenka Hrubá ★★☆☆☆

    Jedna hvězdička za hezký výhled, jedna za hřiště. Jídlo velmi průměrné (měli jsme celkem asi 5 různých jídel ve skupině 15 lidí). Obsluha vcelku nepříjemná a otrávená. Během slunečné říjnové neděle neobsluhují plnou zahrádku hostů. Všechno si musíte objednat i přinést ke stolu sám. Bohužel v okolí není žádná restaurace, příště ale popojedem raději jinam.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace Kocourov?

Restaurace Kocourov se nachází na adrese Kocourov 2, 411 15 Třebenice-Třebívlice, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace Kocourov?

Můžete kontaktovat Restaurace Kocourov na čísle +420 416 597 060

Jak se dostanu k Restaurace Kocourov?

Trasu k Restaurace Kocourov najdete zde odkaz

Advertisements