Recenze

  1. Kateřina Molavcová ★★★☆☆

    Kemp má to nejlepší dávno za sebou, restaurace rovněž.

  2. Lukáš Svátek ★☆☆☆☆

    Pán za barem extrémně nepříjemný. Chtěl jsem natočit jedno pivo natočil mi ho tím způsobem, že to všude po skle teklo ven. Slušně se ho optám, zda by nešlo sklenici otřít, abych neměl upatlané ruce. Arogantně odpověděl, že pivo má téct po sklenici. Kamarádům pak u stolu říkal, že jsem se ho jen slušně zeptat a z poza baru se ozvala "drž hubu nebo si pro tebe dojdu". Toto chování je dle mého názoru ze strany obsluhy nepřijatelné.

  3. Miroslav Kaiser ★☆☆☆☆

    Zápis o nepřívětivém ležení, zvaném kemp V hostinci, jenž stál uprostřed tohoto tábořiště, panoval šenkýř tak nevlídný, že by i kat ztratil chuť k řemeslu. Když se jeden pocestný odvážil optati, zda dluh ve výši 98 grošů smí zaplatiti kartou, bylo mu zhurta odseknuto: „NE! Lze platiti toliko od stovky výš.“ Tu chudák zaokrouhlil sumu na 105 grošů, což nelidské mrzutosti výčepního ani v nejmenším neobměkčilo. S každým dalším příchodem jsme byli přijímáni pohledem, jakým krčmář hledí na prašivého psa. O desáté hodině večerní oznámil konec pití a pravil, že další pivo dostane jen ten, kdo si k němu přihodí i štamprli ohnivé vody. Inu, vypadalo to spíše jako nátlak než pohostinnost. Kolem míst, kde se lidé zbavují tělesných šťáv a myjí prach z cest, postávala strašná baba, jež na každého syčela, zda zhasl světlo. A kdykoli někdo vyšel z oné místnosti, vběhla dovnitř, zaječela: „Je tam někdo?!“, a hned táhla ke dveřím dalším. Do soukromí to mělo daleko jak hradní věž k selskému stavení. Když se stalo, že mé děvče nemohlo spustiti sprchu, neboť žeton byl snad očarován, bylo jí řečeno, aby se tak, jak jest – jen v ručníku – odebrala do krčmy a řešení hledala tam. Slušnosti bylo pramálo, studu ještě méně. Záchody, budiž jim přiznána čest, jakž takž držely pohromadě, což jest asi ta největší pochvala, již mohu tomuto ležení uděliti.

  1. Soňa ★☆☆☆☆

    Dnes jsme přišli ve skupině na společnou večeři, obsluha nepříjemná a nepříčetná (nejvíce pán za barem) a aniž by jsme COKOLIV UDĚLALI tak na nás chtěl zavolat policii s odůvodněním, že jsme z vedlejšího kempu a tím pádem tady nemáme právo jíst :D. Po hádce co si to k nám dovoluje nás s nechutnými pohledy a narážky nemilostně obsloužil, paní co vydávala jídlo taky velice nepříjemná. Celkově podnik hodnotím velice špatně a nikdy již podnik nenavštívím, doporučuji i Vám aby jste sem nechodili. Nemluvně o viditelných zanedbaných hygienickým návykách obsluhy.

  2. RADIM PAŠKO ★★★★☆

    Super místo pro odpočinek za rozumné ceny, vše na místě k dispozici.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace Višňová - Hájek?

Restaurace Višňová - Hájek se nachází na adrese Roztoky 131, 270 23 Křivoklát, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace Višňová - Hájek?

Můžete kontaktovat Restaurace Višňová - Hájek na čísle +420 605 253 180

Jak se dostanu k Restaurace Višňová - Hájek?

Trasu k Restaurace Višňová - Hájek najdete zde odkaz

Advertisements