Recenze

  1. Martin Lodl ★★☆☆☆

    OK

  2. Zdenka Ženíšková ★★★★★

    Parkoviště OK, závory zvednutý, vše v pořádku.

  3. Ondřej Kokoška ★★★★☆

    Skvěle se tam parkuje, prankuje i trampuje....

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Parkoviště Lidl?

Trasu k Parkoviště Lidl najdete zde odkaz

Advertisements