Recenze

  1. Daniel Bielich ★★★★★

    Líbí se mi tato možnost nakupování a prodeje čtení knih, ideální forma, jak si neustále nenafukovat knihovnu a mít pořád co číst. Ať Vám to funguje, hodně úspěchů v podnikání do dalších let. :-)

  2. Ja Budulinek ★☆☆☆☆

    Velmi zklaman pristupem obchodu. Dosly uplne jine dva tituly, nez jsem objednal. Jak jsem koukal na dalsi recenze,je to asi bezna praxe, ze se zasilaji jine tituly,nez si lidi objednali. Jen nerozumim tomu,pokud dva lide dostanou neco jineho,nez si objednali,tak maji snahu to vratit do obchodu a muze dojit k naprave. Restorio se ale nesnazi vyjit vstric zakaznikovi a napravit svou chybu. Sice vrati penize, ale objednane knihy se clovek nedocka. Podle meho nazoru nabizeji vice knih, nez sami maji a pote se vymlpuvaji, ze doslo k zamene. At je za tim co chce, RESTORIO je pro me od ted NEDUVERYHODNY obchod

  3. Ales Soural ★☆☆☆☆

    Namísto zakoupené velké encyklopedie mi byla doručena úplně jiná malá knížečka. Při reklamaci bylo sděleno, že to byla chyba a nabídnuto vracení peněz, což jsem odmítl. Požadoval jsem dodání zakoupené encyklopedie, což se dosud přes opakované urgence nestalo. Obchod celou záležitost ignoruje a na opakované žádosti nereaguje. Budu tedy zasílat předžalobní výzvu k řádnému plnění objednávky.

  1. Eva Přibylová ★☆☆☆☆

    Přemýšlela jsem, jestli recenzi dát nebo ne, ale rozhodl o tom fakt, že jako knihomol bych chtěla vědět jednu důležitou věc. Knížky dorazily v plastovém sáčku, prostě jen tak. Bez výplně. Nevím, jestli se zboží poničilo cestou, nebo už bylo poničené, ačkoliv stav hlásal bez chyby (ale podle recenzí to taky ne vždy něco znamená), knížky mi dorazily s otlučenými rohy, na jedné byla prasklá obálka poměrně dost a byly vidět další známky poškození (+ samolepka na knihách, s tím jsem taky nepočítala) Ještě jedna systematická - v prvním e-mailu vám řeknou, že vás o odeslání zboží budou informovat, uběhly 4 dny a nic a pak najednou smska, že i zboží můžu vyzvednout. Buď teda nepíšu tu větu, že mě budou informovat, nebo informuji. Nevěděla jsem, jestli se objednávka stihne doručit, nebo se zatoulala, nebo co s ní je. Jedna byla pro mě, já to překousnu, i když se mi to nelíbí, ta druhá měla být jako dárek, to mě naštvalo víc - je už nedostupná, tak si ji v běžném obchodě nekoupím - ale kvůli 70 korunám se mi nevyplatí řešit vrácení. Je mi záhadou, jak obchod s knihama může odeslat knihy v plastovém sáčku bez výplně. Znovu neobjednám, celá ta situace mě mrzí, zůstanu věrná knihobotu, u kterého se nemusím bát v jakém stavu knihy dorazí. Jednu hvězdičku bych dala za ochotu a milou slečnu na infolince.

  2. Katka Mňuková ★★★★☆

    Dvě objednávky, dvě knihy ve skvělém stavu za super cenu! Hvězdičku ubírám, protože jedna z knih se zatoulala a putovala ke mně měsíc, spousta vyměněných emailů a času, ale knihu nakonec mám a vše vyřízeno k mé spokojenosti.

  3. Kristína Mizeráková ★★★★☆

    Výber kníh je hezký, ceny také ale už podruhé se mi stalo, že knihy přišli špinavé anebo poničené. Jednou jsem reklamovala, podruhé to za reklamaci nestálo, ale musela jsem je dost očistit.

  1. Blanka Čechová ★☆☆☆☆

    S objednávkou jsem byla velmi spokojena, celkem rychlé dodání. Uvádí se, že zboží bylo použito, ale vypadá jako nové, nepoškozené. Za mě skvělá volba.

  2. Karel Janečka ★★★★☆

    Potřeboval jsem nutně koupit jednu knihu za 50 Kč. Nakonec jsem jich koupil za 550 Kč. Utratil jsem víc, než jsem předpokládal, proto, a to jenom kvůli sobě, nemohu dát 100%.

  3. Jiri Vperi ★★★★★

    Hodnotím pouze výkup. Dokonalá služba. Čtečka čárových kódů sice moc nefuguje ale nahrazeno externí aplikací. Peníze přišly do pár dnů. Bohužel služba Zásilkovny je na 0 hvězd. Nelze odeslat ze zboxu což zjistíte až dotáhnete 15kg balík k boxu.

  1. Breberuse ★☆☆☆☆

    Velké zklamání. Hned tři věci jsem musela reklamovat a doteď se s Restoriem dohaduji o vrácení peněz. 1) Objednané knihy přišly skoro všechny polepené reklamními samolepkami Restoria, což snižuje jejich hodnoty, protože z některých nešla samolepka odstranit bez poškození obalu. Tím utrpěly dvě knihy s měkkou vazbou, zbytek jsem za neuvěřitelně zbytečné ztráty času musela odehřívat fénem. 2) Dále mi jedna kniha přišla počmázaná (zatrhaná) a s rozpadlou vazbou. 3) V jedné knize měly být vloženy dva plakáty, ale ty tam nebyly. Přitom knihu jsem kupovala zejména kvůli těm plakátům. Přestože na webu píší, že pokud nejste s kvalitou knih spokojeni, bez řečí vrátí 50 % ceny, nebo knihy můžete vrátit. Není to pravda, NEVĚŘTE JIM. Doteď se s reklamačním oddělením dohaduji! Nejprve mi napsali, že to, že si do knih lepí samolepky je pro jejich kontrolu a musela jsem se s nimi dohadovat, že tento stav znehodnocení není na webu uveden. Potom tedy že se jako omlouvají, ale že to je jejich postup. Stále jsem trvala na reklamaci, fotky poškozených knih jim poslala a chtěla jsem dvě knihy chtěla vrátit a u dvou jsem chtěla slevu. Na to mi napíší, jak je to účetně složité a že to nejde. Tak OK, dejte mi slevu na všechny, už mě nebavilo se hádat, přestože jsem v právu. Načež mi napíší, že tedy navrhují slevu ne 50 %, ale najednou jen 30 % a že mi to přijde na účet. No, na účet mi poslali 17,25 % slevu. Opravdu obchod, na jehož proklamace se můžete spolehnout. Nikdy více.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restorio cz/sk?

Restorio cz/sk se nachází na adrese Kutnohorská 532, 109 00 Praha-Štěrboholy, Česko

Jaké je telefonní číslo Restorio cz/sk?

Můžete kontaktovat Restorio cz/sk na čísle +420 212 243 241

Jak se dostanu k Restorio cz/sk?

Trasu k Restorio cz/sk najdete zde odkaz

Advertisements