Recenze

  1. Bao Anh Pham ★☆☆☆☆

    Velmi pomalý provoz. Přišla jsem ve 12:00 a čekala až do 16:00, což je na tak jednoduchý úkon opravdu zbytečně dlouho. Pracovníci pracují pomalu a čekací doba je extrémně dlouhá. Pokud si chcete vyřídit nebo vyzvednout řidičský průkaz, možná je lepší zajet na úřad mimo centrum nebo někam do menší obce. Ušetříte si čas i nervy.

  2. SlipknotFan 22 ★☆☆☆☆

    Na jakoukoliv návštěvu doporučuji vzít sebou stan, spacák a zásoby jídla na minimálně tři dny. Za hodinu čekání posun o dvě čísla. Škoda že nejde dát nula hvězd, protože mi ta jedna přijde jako urážka podnikům co si tu jednu hvězdu zaslouží.

  3. Vlad Tudel ★☆☆☆☆

    Moje zkušenost na magistrátu byla velmi nepříjemná ! Čekal jsem více než 3,5 hodiny, než jsem se vůbec dostal na přepážku. Zaměstnanci působili neochotně a jejich přístup byl chladný a nepříjemný. Chápu, že každý den jednají se stovkami lidí, ale to ještě neznamená, že musí reagovat takovým způsobem. Byl jsem tam poprvé a celý systém vůbec neznám, takže jsem očekával alespoň základní ochotu a vysvětlení. Celý proces byl zbytečně zdlouhavý a stresující. Doufám, že se kvalita služeb do budoucna zlepší, protože taková zkušenost je opravdu frustrující. Nejvíce mě ale překvapil přístup k cizincům. Nebyla patrná žádná snaha pomoci a neustále odkazují jen na vizitku s tlumočníkem, kterého je navíc potřeba objednat předem. Chápu, že úředním jazykem je čeština, ale kdyby zaměstnanci uměli alespoň základně komunikovat anglicky (a samotné dokumenty by stejně zpracovávali česky), výrazně by to zrychlilo celý proces. Právě tento faktor podle mě způsobil největší zdržení a zbytečné fronty.

  1. Jiří Bašta ★★☆☆☆

    2.5 hodiny čekání jen na vyzvednutí řidičáku. Opravdu službami občanům. Poslat nejde jedno pracoviště v Praze..

  2. Vendy Jandová ★☆☆☆☆

    Pouhá výměna hotového řidičského průkazu a strávila jsem tu přes 2 hodiny. Udělali by mnohem lépe, kdyby vyčlenily aspoň jednu přepážku, která bude brát pouze lidi, co přišli a vzali si lístek na místě. Upřednostňování online objednaných před všemi je totální katastrofa. Pak tam nemají být příchozí lidi nas*aný.

  3. František Sibera ★☆☆☆☆

    Moje vlastní zkušenost s tímto úřadem byla bezproblémová, ovšem to, co zde zažil můj kamarád, považuji za naprosto nepřijatelné. Kamarád, který v České republice vystudoval celou střední školu a má zde trvalý pobyt, přišel vyřídit řidičský průkaz s novou kartičkou o trvalém pobytu. Tu starou musel odevzdat, což je běžný administrativní postup. Přesto tato skutečnost nebyla pracovnicí úřadu pochopena – a co je horší, její přístup byl značně arogantní a neprofesionální. Opakovaně mu skákala do řeči, nenechala ho domluvit, a když se snažil situaci vysvětlit, nebyl mu dán prostor. Její chování bylo necitlivé a místy až ponižující. Místo toho, aby mu pomohla nebo nabídla řešení, celé jednání zakončila výsměšným a neochotným doporučením, ať si to jde tedy vyřešit do Černošic. Takový přístup k lidem, kteří se snaží jednat v souladu s pravidly, je nepřijatelný. Úředník by měl být nápomocný, profesionální a s minimem základní lidské slušnosti. To, co jsme zde zažili, nesplnilo ani jedno z toho.

  1. 78 Hary_k ★☆☆☆☆

    Je to tu zas moulíkov jak má být. Je 16:40 a v jednom automatu nejdou vytisknout papírky a v druhém kde vznikne 20ti minutová fronta tak dojdou čísla. Jó je to úřad. Lidi co v něm pracují za to nemůžou a ty moulové co to mají na starost sedí moc vysoko na to aby něco viděli. Jsem v klidu a tak dostávám číslo od člověka co to vzdává. Jdu ven protože ve vnitřním prostoru je plno a nedá se tam moc dýchat. No a venku jen 6 laviček pro asi 50 lidí :) jesně :) jste boží Moulíkov bude potřeba přejmenovat na Kocourkov. Je vidět že Praha je cool stejně jako asi jeho vedení

  2. Viktor Vahalík ★☆☆☆☆

    Příšerné, nechápu co je tak zdlouhavého na výdeji hotového řidičského průkazu. Super, že žádost jde podat online, ale vyzvednout si již hotový průkaz je pro člověka, co nemá pevně danou pracovní dobu, nesplnitelný úkol. Dvě hodiny před zavírací dobou vydá automat, že to mam zkusit jindy. Po tolika letech od doby co se ví, že úřad kapacitně nezvládá je situace stále stejná… Bez objednání nemá cenu sem ani chodit.

  3. Martin Záveský ★★★★★

    Pozor na to, zda jdete na registr řidičíů nebo registr vozidel...jsou hned vedle sebe, ale automaty pro vydání pořadových čísel klientu objednaných z internetu nejsou propojeny :-) a už jsem skoro šel domů s nepořízenou, že jsem se neobjednal

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Municipality of Prague Vehicle & Driver Registration?

Municipality of Prague Vehicle & Driver Registration se nachází na adrese Na Pankráci 1685/17, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko

Jaké je telefonní číslo Municipality of Prague Vehicle & Driver Registration?

Můžete kontaktovat Municipality of Prague Vehicle & Driver Registration na čísle +420 236 005 490

Jak se dostanu k Municipality of Prague Vehicle & Driver Registration?

Trasu k Municipality of Prague Vehicle & Driver Registration najdete zde odkaz

Advertisements